Αγορά Καραμπίνας Benelli Crio Evo.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    175
    Karapapinos στις #358353

    ΕΧΩ ΤΗΝ 121SL80 25 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΤΙΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ,ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΣΟΚ ΤΗΣ BREDA, ME *** KAI MHKOΣ ΚΑΝΝΗΣ 68 ΕΚ. ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΝΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΣΑΛΙΝΗ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΕΙΑ 3,3 ΚΙΛΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
    ΜΠΑΜΠΗΣ

    Kai go file leo na tin paro me 68cm kani kai na agoraso tsokakia.Mia aporia ..tsok eso- ekso dexetai?elega gia kana tis bridley. Thanx!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #119987

    EXONTAΣ ΚΑΙ ΕΓΩ 2 BENELLI MIA CENTRO KAI MIA ELITE, TO ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ. ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΗΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΗΔΕΝ. ΑΠΟ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΕΒΓΑΖΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΤΣΙΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΟΠΟΤΕ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΛΛΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    Antonis στις #477715

    Σε τοπικό κατάστημα με κυνηγητικά όπλα της περιοχής μου έχει το Benelli CrioEvo από πελάτη το οποίο δεν έχει ρίξει ντουφεκιά για πώληση.
    Είναι το ίδιο όπλο με το Benelli Rafaello Crio Evo ?
    Στο κατάλογο του ΚΥΡΓΙΑ δεν υπάρχει κανένα από τα δύο όπλα.
    Γνωρίζετε αν έχει σταματήσει η παραγωγή του.
    Μήπως ισχύει κάτι από τα αναφερόμενα στο παρακάτω θέμα για την benelli raffaello crio evo και γ’ αυτό δίνετε στα 1000€ ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    33
    Antonis στις #477721

    Το όπλο είναι αυτό:
    Εμφανισιακά είναι πανέμορφο. Στην αριστερή πλευρά της βάσης γράφει URPINO MADE IN ITALY.


Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων