φωτιες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 121 έως 135 (από 138 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433187

    τελικα αυτο που δεν καταφεραν πριν απο 2 εβδομαδες οι εμπρηστες το ολοκληρωσαν χτες το βραδυ στις 23.30 την ωρα που ο ανεμος ηταν 8-9 μποφορ βρηκαν ευκαιρια και εβαλαν ξανα φωτια στην θεση ‘πετρα’ διπλα στην πηγη ‘κιθαρα’ στους προποδες της παρνηθας οπου και εξαπλωθηκε μεχρι το ολυμπιακο χωριο και εκει σταματησε λογο χαμηλης βλαστησης

    η φωτια τεθηκε υπο ελενχο μετα απο μαχη στις 06.00  οπου και συμετειχαμε πολοι απλοι πολιτες απο τους θρακομακεδονες ολο το βραδυ με ολες μας τις δυναμεις, με ιδιωτικα πυροσβεστικα και υδροφορες

    εκκενωθηκαν  πολλα σπιτια στους θρακομακεδονες διοτι ο κινδυνος ηταν μεγαλος λογο φυσικου αεριου και πολλοι συμπολιτες μας εφυγαν διωγμενοι απο τους πυροσβεστες διοτι δεν εγκατελειπαν τα σπιτια τους!!!!

    αυτο που ζησαμε εχτες ηταν ενας εφιαλτης που δυσκολα θα τον ξεχασουμε οσοι ειμασταν εκει!!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #433223

    τελικα αυτο που δεν καταφεραν πριν απο 2 εβδομαδες οι εμπρηστες το ολοκληρωσαν χτες το βραδυ στις 23.30 την ωρα που ο ανεμος ηταν 8-9 μποφορ βρηκαν ευκαιρια και εβαλαν ξανα φωτια στην θεση “πετρα” διπλα στην πηγη “κιθαρα” στους προποδες της παρνηθας οπου και εξαπλωθηκε μεχρι το ολυμπιακο χωριο και εκει σταματησε λογο χαμηλης βλαστησης η φωτια τεθηκε υπο ελενχο μετα απο μαχη στις 06.00 οπου και συμετειχαμε πολοι απλοι πολιτες απο τους θρακομακεδονες ολο το βραδυ με ολες μας τις δυναμεις, με ιδιωτικα πυροσβεστικα και υδροφορες εκκενωθηκαν πολλα σπιτια στους θρακομακεδονες διοτι ο κινδυνος ηταν μεγαλος λογο φυσικου αεριου και πολλοι συμπολιτες μας εφυγαν διωγμενοι απο τους πυροσβεστες διοτι δεν εγκατελειπαν τα σπιτια τους!!!! αυτο που ζησαμε εχτες ηταν ενας εφιαλτης που δυσκολα θα τον ξεχασουμε οσοι ειμασταν εκει!!!!!!!!!!

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

              Τελος καλο αν μπορεις να το πεις ετσι με αυτην την καταστροφη,η φωτια περασε διπλα μου ευτυχως με ελαχιστες ζημιες.Εδω, θελω να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στον Μανο 21 GR για την πολυτιμη Βοηθεια που προσφερε σε μελη τις οικογενειας μου αυτες τις δυσκολες ωρες.Μανο ουτε αδερφος φιλε!!!!! Να εισαι παντα καλα εσυ και η οικογενεια σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #433274

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Hunter21GR wrote:</div>
    τελικα αυτο που δεν καταφεραν πριν απο 2 εβδομαδες οι εμπρηστες το ολοκληρωσαν χτες το βραδυ στις 23.30 την ωρα που ο ανεμος ηταν 8-9 μποφορ βρηκαν ευκαιρια και εβαλαν ξανα φωτια στην θεση “πετρα” διπλα στην πηγη “κιθαρα” στους προποδες της παρνηθας οπου και εξαπλωθηκε μεχρι το ολυμπιακο χωριο και εκει σταματησε λογο χαμηλης βλαστησης η φωτια τεθηκε υπο ελενχο μετα απο μαχη στις 06.00 οπου και συμετειχαμε πολοι απλοι πολιτες απο τους θρακομακεδονες ολο το βραδυ με ολες μας τις δυναμεις, με ιδιωτικα πυροσβεστικα και υδροφορες εκκενωθηκαν πολλα σπιτια στους θρακομακεδονες διοτι ο κινδυνος ηταν μεγαλος λογο φυσικου αεριου και πολλοι συμπολιτες μας εφυγαν διωγμενοι απο τους πυροσβεστες διοτι δεν εγκατελειπαν τα σπιτια τους!!!! αυτο που ζησαμε εχτες ηταν ενας εφιαλτης που δυσκολα θα τον ξεχασουμε οσοι ειμασταν εκει!!!!!!!!!! <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»>»οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!» Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    Τελος καλο αν μπορεις να το πεις ετσι με αυτην την καταστροφη,η φωτια περασε διπλα μου ευτυχως με ελαχιστες ζημιες.Εδω, θελω να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στον Μανο 21 GR για την πολυτιμη Βοηθεια που προσφερε σε μελη τις οικογενειας μου αυτες τις δυσκολες ωρες.Μανο ουτε αδερφος φιλε!!!!! Να εισαι παντα καλα εσυ και η οικογενεια σου

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Σ.Σ.Κ.Π</div>

    Φιλε Βαγγελη σου ευχομαι τα καλυτερα,και πανω απο ολα που ειστε ολοι καλα,μπραβο και στο Μανο,νασαι καλα φιλε,τελος καλο ολα καλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433323

    Τελος καλο αν μπορεις να το πεις ετσι με αυτην την καταστροφη,η φωτια περασε διπλα μου ευτυχως με ελαχιστες ζημιες.Εδω, θελω να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στον Μανο 21 GR για την πολυτιμη Βοηθεια που προσφερε σε μελη τις οικογενειας μου αυτες τις δυσκολες ωρες.Μανο ουτε αδερφος φιλε!!!!! Να εισαι παντα καλα εσυ και η οικογενεια σου

    ρε βαγγο αυτα δεν λεγονται……μην το συζητας καθολου….τελος καλο ολα καλα

    καλα ρε βαγγο εδωσαν μαχη ολη την νυχτα οι πυροσβεστες για να σβησουν την φωτια και εσενα πηραν φωτια τα ξυλα στην αυλη σου στις 09.00 η ωρα το πρωι οταν ειχαν σβησει ολα εκει γυρω???????…….ρε μπας και κρυωνες και εβαλες φωτια στα κουτσουρα να ζεσταθεις ?????χαχαχααχαBig Smile  ασε που καηκαν και τα κουτσουρα που ειχες για τον χειμωνα……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #433486

    Τελος καλο αν μπορεις να το πεις ετσι με αυτην την καταστροφη,η φωτια περασε διπλα μου ευτυχως με ελαχιστες ζημιες.Εδω, θελω να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στον Μανο 21 GR για την πολυτιμη Βοηθεια που προσφερε σε μελη τις οικογενειας μου αυτες τις δυσκολες ωρες.Μανο ουτε αδερφος φιλε!!!!! Να εισαι παντα καλα εσυ και η οικογενεια σου

    VAGO  ο μανος ειναι παλικαρι…… ασε που πηρε κ προαγωγη εγινε ατικαρχις του ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ…. χαχαχα τον βλεπω οπου πιανει φωτια να τον βαζουνε μεσα στο ελικοπτερο το ερικσον κ να μασ τον φερνουνε πακετο για βοη8εια……  χαχχαχαχαχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433489

    τον βλεπω οπου πιανει φωτια να τον βαζουνε μεσα στο ελικοπτερο το ερικσον

    λαμπρο εισαι πολυ πισω……..ή εγω ειμαι πολυ μπροσταBig Smile πως σου φαινεται το errikson απο κοντα??…..μου παει για  πιλοτος……????

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us <b>εφτασαααααα πυροσβεσταρα μου……..εφερα και σουβλακια προβατο μαζι μου……Big Boss</b>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #433490

    πως σου φαινεται το errikson απο κοντα??…..μου παει για  πιλοτος……????

    καλα ρε ποτε ηρ8ε κιολας?????? αχαααχαχα  τρελε πιλοτε….. χαχαχαχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433560

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Hunter21GR wrote:</div>
    πως σου φαινεται το errikson απο κοντα??…..μου παει για πιλοτος……????

    καλα ρε ποτε ηρ8ε κιολας?????? αχαααχαχα τρελε πιλοτε….. χαχαχαχ

    και αμα θες καμια βυσματικη μεταθεσουλα….μιλα μου…..this is kaptain speaking…Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DIM. στις #433564

     

    λαμπρο εισαι πολυ πισω……..ή εγω ειμαι πολυ μπροσταBig Smile πως σου φαινεται το errikson απο κοντα??…..μου παει για πιλοτος……???? [/URL] Uploaded with ImageShack.us <b>εφτασαααααα πυροσβεσταρα μου……..εφερα και σουβλακια προβατο μαζι μου……Big Boss</b>

    <hr />

    [/quote]

    Μη μου πείς  ότι κάνεις και delivery  στην προβατίνα με  ελικόπτερο  τώρα ;

    Πάντως  χαίρομαι που  τελικά την βγάλατε καθαρή και συ και ο Βαγγέλης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #433587

    εφτασαααααα πυροσβεσταρα μου……..εφερα και σουβλακια προβατο μαζι μου……

    ωρε φιλε μην λες για προβατινα παθενω κοκομπλοκο….. μην ξινεις πληγες,ειναι το αγαπημενο μου αδερφε…………                                                                                                                                                                                                                       

    και αμα θες καμια βυσματικη μεταθεσουλα….μιλα μου…..this is kaptain speaking…

    YES ΣΕΡ…….. ΑΧΧΑΧΧΧΑΧ ΑΤΙΚΑΡΧΙ ΜΟΥ ΕΣΥ…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #433590

    Στον κίνδυνο και στην ανάγκη φαίνεται η ανθρωπιά. ΜΠΡΑΒΟ μας που έχουμε στο forum ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ! Παλικάρια να είστε πάντα καλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #433591

    Στον κίνδυνο και στην ανάγκη φαίνεται η ανθρωπιά. ΜΠΡΑΒΟ μας που έχουμε στο forum ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ! Παλικάρια να είστε πάντα καλά.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Χρήστος
    Κομοτηνή</div>

    ετσι ειναι φιλε μου… χερεις τι μου εχει τυχη μια φορα… ειχα παει σε συναθρωπο μας γιατι ειχε παρει φωτια το οικοπεδο του κ μεσα σε αυτο ειχε το εργοστασιο του κ τα ειχε πεξει απο το φοβο μην του καει κ με το δικιο του. τεσπα φτασαμε εκει σβισαμε την φωτια κ πιγαν ολα καλα. δν προλαωε να γινει καπια ζιμια… κ μου λεει στο τελος εμενα που βλεπεις ειμουνα ο προτος που σας κοροιδευα οτι καθεστε κ οτι δεν κανετε τιποτα…. απο εδω κ στο εξης δεν προκοιτε να ξανα πω μαλακια… κ του λεω εσεις να ειστε καλα κ πες οτι θελετε…. εμεις αυτο που ειναι να το κανουμε θα το κανουμε κ ας βαζουμε σε κινδινο τι ζωη μας…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #433594

    βλεπεις ημουνα ο πρωτος που σας κοροιδευα οτι καθεστε κ οτι δεν κανετε τιποτα…. απο εδω κ στο εξης δεν προκειται να ξανα πω μαλακια…

    προχθες καποιοι ‘φραγκατοι’ κατοικοι των θρακομακεδονων που νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα @….δ.@  βριζανε καποιους πυροσβεστες οπου φυγανε τρεχοντας με τις μανικες να σερνονται πισω απο τα οχηματα διοτι παραλιγο να τους κλεισει η φωτια και ετσι οπως ηταν μαυρισμενα τα μουτρα τους απο την καπνα  τους βριζανε κι’όλλας γιατι δεν ‘πεσανε’ μεσα στην φωτια να καουνε ζωντανοι για να μην καουν οι θαμνοι μεσα στο σπιτι του καθε νεοπλουτου…….ρε αυτοι ηθελαν σε καθε βιλα και ενα πυροσβεστικο οχημα πριβε για να ειναι ευχαριστημενοι….. οι πυροσβεστες δεν απαντησαν στις βρισιες σε καμια περιπτωση……εγω ομως τους απαντησα καταληλος και στο ιδιο υβριστικο μοτιβο που αυτοι μιλουσαν στους πυροσβεστες….Wink ε μα πια δεν αντεξα αυτην την αδικια……τα παιδια να σκιζονται και οι ‘παρατηρητες’ να κρινουν κι’ολλας και μαλιστα υβριστικα!!!!…….και οταν τους ελεγες να πιασουν καμια κλαρα για να σβησουν αυτοι κοιταζαν να μην λερωσουν τα ρουχα και τα παπουτσια τους και να μην σπασουν κανενα νυχι και πανε ξανα για μανικιουρ!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #433737

    προχθες καποιοι “φραγκατοι” κατοικοι των θρακομακεδονων που νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα @….δ.@  βριζανε καποιους πυροσβεστες οπου φυγανε τρεχοντας με τις μανικες να σερνονται πισω απο τα οχηματα διοτι παραλιγο να τους κλεισει η φωτια και ετσι οπως ηταν μαυρισμενα τα μουτρα τους απο την καπνα  τους βριζανε κι’όλλας γιατι δεν “πεσανε” μεσα στην φωτια να καουνε ζωντανοι για να μην καουν οι θαμνοι μεσα στο σπιτι του καθε νεοπλουτου…….ρε αυτοι ηθελαν σε καθε βιλα και ενα πυροσβεστικο οχημα πριβε για να ειναι ευχαριστημενοι….. οι πυροσβεστες δεν απαντησαν στις βρισιες σε καμια περιπτωση……εγω ομως τους απαντησα καταληλος και στο ιδιο υβριστικο μοτιβο που αυτοι μιλουσαν στους πυροσβεστες…. ε μα πια δεν αντεξα αυτην την αδικια……τα παιδια να σκιζονται και οι “παρατηρητες” να κρινουν κι’ολλας και μαλιστα υβριστικα!!!!…….και οταν τους ελεγες να πιασουν καμια κλαρα για να σβησουν αυτοι κοιταζαν να μην λερωσουν τα ρουχα και τα παπουτσια τους και να μην σπασουν κανενα νυχι και πανε ξανα για μανικιουρ!!!!!!!!!!!

    αστους φιλε να λενε. να ξερεις οτι ολοι κρινοντε απο τις πραξεις τους…. κ σε ευχαριστω που βοηθησες τους συναδελφους μου. να ξερεις αυτες οι κινησεις μας δινουνε ψυχολογια…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #433747

    η πυροσβεση ειναι λειτουργημα!!

    στην χωρα μας θαλεγα που το καθε χορταρακι..δενδρο ειναι τοσο πολυτιμο οσο αδυνατω να περιγραψω.

    πολλα ακουγονται για εμπρησμους ..

    δεν ξερω αλλα θαπρεπε αν καποτε συλΛαμβανετε καποιος η ποινη να μην ειναι ποτε κατω απο    15 χρονια 

     χωρις καποια αναστολη η ελαφρυντηκα στοιχεια.

    ο εμπρησμος απο καθαρη προθεση..θα πρεπει να ειναι και να θεσπιστει ως ΑΚΡΩΣ ΕΓΓΛΗΜΑΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!! ΜΕ ΒΑΡΗΤΑΤΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΣΤΟΝ ΕΝΟΧΟ ,,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΤΟΛΕΑ ΤΟΥ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ.. ΜΕ ΠΟΙΝΕς ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 121 έως 135 (από 138 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων