Κυνήγια στο εξωτερικό!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 522 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #358778

    κακά τα ψέματα και το κυνήγι στο εξωτερικό τυχερό είναι, φυσικά έχεις πολλές πιθανότητες να πετύχεις πουλιά από ότι στην ελλάδα, αλλά παίζουν και φόλες, χαρακτηριστικό είναι ότι κάτι φίλοι πήγαν μια χρονιά στα σκόπια και ξεσκίστηκαν στα πουλιά, την επόμενη χρονιά δεν έκαναν τίποτα.

    Κέρμεν έχω μιά απορία… πές μου πώς γίνεται ενώ είσαι στο καρτέρι να σου καθαρίζουν την κάτω κάννη και να ρίχνεις ντουμπλέδες ταυτόχρονα? :P


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #358785

    φιλε κερμεν που χαθηκες εσυ?φιλε μου την Κυριακη θαμαι στο χωριο σου θα προσπαθησω να σε βρω και να τα πουμε
    λοιπον θα σου απαντουσα αλλα δεν γινεται να τα πουμε ολα εδω!!θα μας κραξει ο leo!!!
    τωρα αν εχεις αποριες μπορεις να τις λυσεις στο πεδιο της μαχης ???????
    φιλε nickhunter μην κατηγορεις τζαμπα τον λαοτζικο!!ξερεις τι πα πει φτωχια καταραμενη?

    μαζεψανε κατι παιδια που τελειωσανε τα πανεπιστημια Αμερικης γιατι δεν εχουν αλλους και τους κανανε πρωθυπουργους.για ρωτα το λαο να σου πει τι πιστευει?παρακαλουν ναρθουν με μας για να χορτασει το εντερακι τους…..

    αν τους φτυσουμε θα πνιγουν

    ΜΑΝΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!

    ΤΑ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ , ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ Ο ΛΑΟΥΤΣΙΚΟΣ?????
    ΤΟ ΜΠΟΙΚΟΤΑΖ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ Ο ΛΑΟΥΤΣΙΚΟΣ????[/
    size]

    ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΥΣΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΝ. ( γιατι διαφορετικα θα )ΠΝΙΞΟΥΝ ΕΜΑΣ!!!![/b]

    ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΛΑΟΙ ΠΙΝΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ???

    ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΟΥΣ??? (που περασανε και χειροτερα)!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #358786

    και κατι πιο ΕΘΝΙΚΟ Sector
    ΤΟΥΣ ΜΑΘΑΙΝΩ
    ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ!!
    ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΤΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΙΑ!!ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΛΩΤΟΙ!!

    χεστηκα για τα πουλια τους

    Μανο……….
    Οτι κανεις κεφι μπορεις να μελετας!!!!!!!!!!!
    Το γελιο στην φατσουλα πιο πανω ηταν μεγαλο, και κατα συνεπεια το χιουμορ μου ευδιακριτο προς ολους.!!!!!!!
    Προσωπικα….αυτες τις γειτονικες Βαλκανικες χωρες,τις αποφευγω, διοτι οταν κανω μια κυνηγετικη εκδρομη…….πλην του κυν. αποτελεσματος,πρωτιστως εχω και καποιες αλλες απαιτησεις εκδρομικες ,που αυτα τα 2-3 γειτονικα μερη, δεν μου τις καλυπτουν.
    Ετσι κανω αλλες προσωπικες επιλογες.
    Θελω ομως να ακουω τις εμπειριες σας ……..για να γνωριζω.
    Ο καθενας μπορει να κανει τις επιλογες του κυνηγετικα……..τωρα αν θελουμε να δωσουμε πολιτικη -Εθνικη χροια…………….ισως καλυτερα να το αποφυγουμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #358787

    Φιλε μου εδω τους επιδοτει επισημα το Ελληνικο <κρατος> και νομιζεις οτι απο τους κυνηγους θα την βρουνε ? Μια ζωη φαπες τρωμε γιατι αφηνουμε να μας θιγουν την αξιοπρεπεια. :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    716
    KERMEN στις #358793

    …….

    [b]Κέρμεν [/b] έχω μιά απορία… πές μου πώς γίνεται ενώ είσαι στο καρτέρι να σου καθαρίζουν την κάτω κάννη και να ρίχνεις ντουμπλέδες ταυτόχρονα? :)

    ΟΣΟ ΣΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΥΓΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΚΑΝΗ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ.. ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΕΙΕΣ ΚΑΛΙΤΕΡΑ… :P :P
    ΑΥΤΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΗ ΤΡΕΜΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ….ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ 200 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ 100 :D :D ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΑΣ….
    ΠΑΝΤΩΣ ΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΥΝΗΓΙΣΕΙ (παντα με ανθρωπουε που ειναι απο εκει ,σε ανταπωδωση φιλοξενειας) ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΣΕΡΒΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΤΗΣ ΠΑΔΕΙΑ & ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΑΛΛΑ & ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΠΛΟΥΤΟ.
    ΤΑ ΔΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΜΥΑΛΑ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #358796

    Φιλε μου εδω τους επιδοτει επισημα το Ελληνικο <κρατος> και νομιζεις οτι απο τους κυνηγους θα την βρουνε ? Μια ζωη φαπες τρωμε γιατι αφηνουμε να μας θιγουν την αξιοπρεπεια. :P

    ΔΗΛΑΔΗ !!!!!!!!!!!!

    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΡΟΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥΣ ????????
    ΤΟΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    637
    mafiaworld87 στις #358832

    Παιδιά καλύτερα να αποφύγουμε τις πολιτικές αντιπαραθέσεις και να κοιτάξουμε πιό ουσιώδη πράγματα όπως είναι η ευχαρίστηση μας!!!!!!!!!!!! :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #358838

    Παιδιά καλύτερα να αποφύγουμε τις πολιτικές αντιπαραθέσεις και να κοιτάξουμε πιό ουσιώδη πράγματα όπως είναι η ευχαρίστηση μας!!!!!!!!!!!! :P

    ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΘΕΣΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.

    ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΝΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟ!!ΚΑΙ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!!
    ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΑΡΩΣΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ!!!
    [/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #124847

    Γεια σας, ψάχνοντας στο παρών θέμα δεν κατάφερα να βρω ένα συνολικό topic για το κυνήγι στο εξωτερικό. Θα μπορούσαν στο συγκεκριμένο topic ορισμένοι συνάδελφοι που έχουν κυνηγήσει στο εξωτερικό να μοιραστούν μαζί μας τις εμπιερίες τους και να μας δώσουν τις βασικές πληροφορίες (κόστος, εγκαταστάσεις, θηράματα, διοργανώτρια εταιρεία…) που χρειάζεται κάποιος για να ξεκινήσει…

    Προσωπικά εγώ δεν έχω κυνηγήσει στο εξωτερικό αλλά θα το ήθελα (κυρίως σκέφτομαι για τα βαλκάνια διότι μετά βίας τα οικονομικά μου μου επιτρέπουν κάτι τέτοιο)…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Άδμητος στις #124849

    Εγώ θα ήθελα να μάθω από τους αγαπητούς συναδέλφους του φόρουμ που φέτος ταξίδεψαν τον Αύγουστο για τρυγόνια σε Σκόπια, Βουλγαρία τις προσωπικές τους εμπειρίες, (θηράματα, διοργάνωση, συνολικό κόστος) έτσι ώστε και εμείς οι υπόλοιποι που δεν έχουμε πάει σε αυτά τα μέρη και ενδιαφερόμαστε να σχηματίσουμε κάποια άποψη για το πως έχουν τα πράγματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    221
    CRAZYHUNTER στις #124853

    πολυ ωραιο θεμα.πιστευω θα μαθουμε ολοι πολλα κ θα λυθουν πολλες αποριες που κ εγω προσωπικα εχω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #124855

    Μια διαφήμιση μιας διοργανώτριας εταιρείας που διαφημίζεται στο artemis για τα δικά μου δεδομένα ήταν πάρα πολύ ακριβή, μα πάρα πολύ ακριβή, άσε που χρειάζεσαι και δικό σου μεταφορικό μέσο για να πας στα σκόπια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #124860

    Καποιοι γνωστοι της παρεας μου απ την Ζακυνθο πανε καθε ανοιξη στην Νοτιο Αφρικη στον Μπαριτακη. http://mparitsafari.com/gk/bird.html

    Ριχνουν μερικες χιλιαδες φυσιγγια στις 7 μερες σε παπια,φασσες,τρυγονια και κοστιζει 3000 το ατομο.Του χρονου πρωτα ο Θεος θα παμε σαν παρεα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    alexsot στις #362473

    Καποιοι γνωστοι της παρεας μου απ την Ζακυνθο πανε καθε ανοιξη στην Νοτιο Αφρικη στον Μπαριτακη. [url=”http://mparitsafari.com/gk/bird.html”]http://mparitsafari.com/gk/bird.html[/url]

    Ριχνουν μερικες χιλιαδες φυσιγγια στις 7 μερες σε παπια,φασσες,τρυγονια και κοστιζει 3000 το ατομο.Του χρονου πρωτα ο Θεος θα παμε σαν παρεα.

    Σπυρο να πας οπωσδηποτε!!! Το εχω κανει αρκετες φορες (ιδιωτικα, χωρις τον Μπαριτακη)… Ειναι αλλο πραμα! Ποια Σκοπια και ποια Βουλγαρια…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #124951

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΔΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΑΖΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ……..

    ΦΙΛΙΚΑ ΛΑΜΠΡΟΣ .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 522 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων