After market τσοκάκια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    ΚΑΤΣΑΝΟΣ στις #124631

    Και τελος ξεχασα να σου πω μη σε μπερδευει το εσω εξω που βλεπεισ εξω στη φοτωγραφια στον καθε τυπο τσοκ γιατι αν μπεις μεσα θα δεις οτι και οι δυο τυποι τσοκ εχουν και εσω εξω και κανονικα τσοκ!Εκει σιγουρα θα αναγνωρισεις και τα δικα σου τσοκ!Ελπιζω να βοηθησα.

    Φιλικα Αλεκος


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #362213

    Και τελος ξεχασα να σου πω μη σε μπερδευει το εσω εξω που βλεπεισ εξω στη φοτωγραφια στον καθε τυπο τσοκ γιατι αν μπεις μεσα θα δεις οτι και οι δυο τυποι τσοκ εχουν και εσω εξω και κανονικα τσοκ!Εκει σιγουρα θα αναγνωρισεις και τα δικα σου τσοκ!Ελπιζω να βοηθησα.

    EYXAΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!

    Φιλικα Αλεκος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #124828

    Μια ερωτηση συναδελφοι:Για το PERENIA SV10,εχουν βγαλει chokes Briley ή Senimole.Ρωταω γιατι νομιζω οτι ειναι διαφορετικα (σπυρωμα κλπ.)απο τα 687 SP.
    Oποιος γνωριζει,ας ριξει μια ενημερωση!!!!Ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #362405

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Μια ερωτηση συναδελφοι:Για το PERENIA SV10,εχουν βγαλει chokes Briley ή Senimole.Ρωταω γιατι νομιζω οτι ειναι διαφορετικα (σπυρωμα κλπ.)απο τα 687 SP.
    Oποιος γνωριζει,ας ριξει μια ενημερωση!!!!Ευχαριστω.[/size][/font][/b]

    Έχουν τα δικά τους, δηλαδή τα beretta optima chokes HP (High performance–> Νεο φρούτο)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #124856

    Παιδιά για να μην ανοίξω νέο θέμα θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει στην ελληνική αγορά κάποιο toula τσοκ για beretta (όχι optima)…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #362436

    Έχουν τα δικά τους, δηλαδή τα beretta optima chokes HP (High performance–> Νεο φρούτο)

    [font=”Comic Sans MS”]RAY σε ευχαριστω πολυ.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    846
    Long Rifle στις #362439

    Παιδιά για να μην ανοίξω νέο θέμα θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει στην ελληνική αγορά κάποιο toula τσοκ για beretta (όχι optima)…

    Σε αυτό που ψάχνεις πλησιάζει (δεν είναι) το Seminole Sreader.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    67
    pkatsifara στις #362445

    ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙΣ…ΣΑΝ ΝΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΓΙΑ 1 LM…ΓΙΑ ΤΟ LM ΤΗΣ BRILEY NA ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ 3*-4* ΜΕ ΠΟΙΟ ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ? ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ BENELLI BECCACCIA ME CRIO CHOKES. ΑΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ BENELLI CRIO PLUS ( ΕΣΩ-ΕΞΩ ) ΚΑΙ BENELLI CRIO SPORT ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE ?

    Μην βιαζεστε παιδια!!

    Επειδη δεν εχω ξαναπαραγειλει απ αυτο το site,καντε λιγο υπομονη να μου ερθει πρωτα και μετα παραγγειλτε οτι θελετε!

    Μολις το παραλαβω,θα σας πω λεπτομερειες…

    :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #362452

    Σε αυτό που ψάχνεις πλησιάζει (δεν είναι) το Seminole Sreader.

    Σωστός! Long Rifle, είσαι πολύ ψαγμένος σε όλες σου τις απαντήσεις. Σε έχω σταμπάρει από τα πρώτα μηνύματα! Ατιμούτσικο… :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #362454

    Απορία: Το Site που έβαλες, κατοικοεδρεύει στην Ευρώπη; Και αν ναι, γιατί οι τιμές είναι σε δολλάρια;

    Τους έστειλα προ ημερών mail με την απορία μου και με έχουν γράψει στα παλαιότερα των υποδημάτων τους. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    846
    Long Rifle στις #362455

    Σωστός! Long Rifle, είσαι πολύ ψαγμένος σε όλες σου τις απαντήσεις. Σε έχω σταμπάρει από τα πρώτα μηνύματα! Ατιμούτσικο… :lol:

    Στόχος μου να γίνω συντονιστής στη θέση του συντονιστή :D
    Πιστεύω ότι 6.000 posts ακόμη θα είναι αρκετά :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #362456

    Στόχος μου να γίνω συντονιστής στη θέση του συντονιστή :rolleyes:
    Πιστεύω ότι 6.000 posts ακόμη θα είναι αρκετά ;)

    Δεν εχουν να κανουν τα ποστ :D

    Δε βλεπεις και γω, ενα κοσμο πραγματα εχω γραψει αλλα μπααααα. Ας οψεται που ειναι καλο παιδι (και τονιζω το παιδι) ο Λεωνιδας…. :lol:

    Λεωνιδα, λογικα θα ειναι το Ευρωπαικο site της http://www.performanceshootinghq.com

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    846
    Long Rifle στις #362459

    Δεν εχουν να κανουν τα ποστ :D

    Δε βλεπεις και γω, ενα κοσμο πραγματα εχω γραψει αλλα μπααααα. Ας οψεται που ειναι καλο παιδι (και τονιζω το παιδι) ο Λεωνιδας…. :rolleyes:

    Λεωνιδα, λογικα θα ειναι το Ευρωπαικο site της [url=”http://www.performanceshootinghq.com”%5Dwww.performanceshootinghq.com%5B/url%5D

    Γ@μώτο, πρέπει να βρω άλλο τρόπο ;)
    Τι να κάνουμε, προεκλογική περίοδος είναι, θα ψαχτώ! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #362460

    Γ@μώτο, πρέπει να βρω άλλο τρόπο :rolleyes:
    Τι να κάνουμε, προεκλογική περίοδος είναι, θα ψαχτώ! :D

    Aλανθαστος και πανευκολος τροπος να πριονισεις την καρεκλα που τοσο εποφθαλμιας. Οτι χρειαζεται θα το βρεις εδω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    846
    Long Rifle στις #362462

    Aλανθαστος και πανευκολος τροπος να πριονισεις την καρεκλα που τοσο εποφθαλμιας. Οτι χρειαζεται θα το βρεις [url=”http://www.stihlusa.com/chainsaws/professional.html”%5Dεδω%5B/url%5D

    Παρήγγειλα αυτό : http://www.alibaba.com/product-free/107311…isc_Cutter.html
    Ελπίζω να κάνει τη δουλειά του :D

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων