After market τσοκάκια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 631 έως 645 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #399314

    beretta με αυλο 18.3 πιο τσοκ τις briley αντιστοιχει στα 3αστρα

    το Μ(mod) 🙂


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    λαφογιωργης στις #402157

    θελω να αγορασω ενα  τσοκακι για μια beretta 391 θελω να μου πειτε πιο τσοκακι να  παρω και απο πιο site ειναι αξιοπιστο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/05/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    jimtsakan στις #402166

    θελω να αγορασω ενα τσοκακι για μια beretta 391 θελω να μου πειτε πιο τσοκακι να παρω και απο πιο site ειναι αξιοπιστο

    http://www.pshqeurope.com/briley-shotgun-chokes.aspx εγώ για 390 έχω πάρει απο εδώ briley αξιόπιστο μαγαζί πολλοί συνάδελφοι αγοράζουν . Τώρα περπατητό χρησιμοποιώ LM και καρτέρι ΙΜ είμαι πολύ ευχαριστημένος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    voltas στις #403430

    Γεια σας και καλη χρονια. Επειδη προτιθεμε να αγορασω μεταχειρισμενο τσοκακι θα ηθελα την βοηθεια σας.

    Λογω ασχετοσυνης μπορει καποιος να μου πει τι να τσεκαρω και που πονανε τα μεταχειρισμενα τσοκ ?

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #403457

    Γεια σας και καλη χρονια. Επειδη προτιθεμε να αγορασω μεταχειρισμενο τσοκακι θα ηθελα την βοηθεια σας. Λογω ασχετοσυνης μπορει καποιος να μου πει τι να τσεκαρω και που πονανε τα μεταχειρισμενα τσοκ ?

       Καλημερα ,εαν το τσοκ ειναι εσωτερικο πρεπει να κοιταξεις τα εξης 1) Ελενχος στο κατω μερος του τσοκ[φουστα] εαν ειναι παραμορφωμενο.   2) Δεν πρεπει να εχει οξειδωσεις .3) Ελενχος εαν υπαρχουν φθορες στο σπειρωμα του τσοκ [,οταν το τοποθετησεις στην κανη πρεπει να βιδωνει με ευκολια].Επισης πρεπει να ξερεις εαν ο τυπος του τσοκ ειναι καταληλος για το οπλο σου .Εαν το τσοκ ειναι εξωτερικο 1] Ελενχεις εαν υπαρχουν φθορες στο σπειρωμα του τσοκ [,πρεπει να βιδωνει με ευκολια] .2}Δεν πρεπει να εχει οξειδωσεις 3}πρεπει να ταιριαζει στον τυπο σπειρωματος του οπλου σου [τυπος breda, franchi,cougra] .Πιστευω να σε καλυψα

     

    ]

     

     

     

    0

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    voltas στις #403631

    vagos benelli1    Σε ευχαριστω ησουν σαφεστατος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #403730

    Ισως θα έπρεπε να το βάλω στο BAIKAL club αλλά έχει να κάνει με after sale τσοκάκια. Πήρα προσφατα ενα ΙΖ27 Μ που παίρνει εναλασσόμενα τσοκάκια.

    Μήπως ξερει κανείς αν υπάρχουν γι αυτό το όπλο after sale τσοκάκια; Από μια προχειρη έρευνα στο διαδίκτυο κάτι βρήκα (πχ στο  http://www.pshqeurope.com έχει τα Xtreme Long Range Baikal Shotgun Choke – 12 Gauge) αλλά νομιζω οτι αφορούν την καραμπίνα 153. Με ενδιαφέρουν αυτά που προεξέχουν από την κάνη για να τα βάζω-βγάζω εύκολα αλλιώς κρατάω τα εργοστασιακά.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

    Μήτσος

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    24
    voltas στις #403802

    Ισως θα έπρεπε να το βάλω στο BAIKAL club αλλά έχει να κάνει με after sale τσοκάκια. Πήρα προσφατα ενα ΙΖ27 Μ που παίρνει εναλασσόμενα τσοκάκια. Μήπως ξερει κανείς αν υπάρχουν γι αυτό το όπλο after sale τσοκάκια; Από μια προχειρη έρευνα στο διαδίκτυο κάτι βρήκα (πχ στο http://www.pshqeurope.com έχει τα Xtreme Long Range Baikal Shotgun Choke – 12 Gauge) αλλά νομιζω οτι αφορούν την καραμπίνα 153. Με ενδιαφέρουν αυτά που προεξέχουν από την κάνη για να τα βάζω-βγάζω εύκολα αλλιώς κρατάω τα εργοστασιακά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων Μήτσος

    εχει η carlson Carlson’s Baikal/Rem.Spartan Tru-Choke Sporting Clays Choke  45euro

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    vagelis61 στις #403833

    Γεια σας και καλη χρονια. Επειδη προτιθεμε να αγορασω μεταχειρισμενο τσοκακι θα ηθελα την βοηθεια σας. Λογω ασχετοσυνης μπορει καποιος να μου πει τι να τσεκαρω και που πονανε τα μεταχειρισμενα τσοκ ?

    Και προ παντώς να μην είναι πειραγμένο. Τι θέλω να πώ; Έχω ένα μουρλό φίλο που πάμε για κυνήγι μαζί και αλλάζει τα τσοκ σα τα πουκάμισα γιατί προσπαθεί να τα ¨βελτιώσει¨ πειράζοντας τη σύσφιξη και κατόπιν βλέπει ότι δεν του κάνουν. Ήδη μου έχει δώσει τρία seminole πειραγμένα που δεν ανταποκρίνονται στη  αναφερόμενη σύσφιξη αλλά και η εσωτερική γεωμετρία τους είναι άλλα αντί άλλων. Ελπίζω να μην υπάρχουν πολλοί τέτοιοι μουρλοί σαν τον φίλο μου και πέσεις και εσύ πάνω του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    148
    Kyrmitsos στις #403888

    Kyrmitsos wrote:
    Ισως θα έπρεπε να το βάλω στο BAIKAL club αλλά έχει να κάνει με after sale τσοκάκια. Πήρα προσφατα ενα ΙΖ27 Μ που παίρνει εναλασσόμενα τσοκάκια. Μήπως ξερει κανείς αν υπάρχουν γι αυτό το όπλο after sale τσοκάκια; Από μια προχειρη έρευνα στο διαδίκτυο κάτι βρήκα (πχ στο http://www.pshqeurope.com έχει τα Xtreme Long Range Baikal Shotgun Choke – 12 Gauge) αλλά νομιζω οτι αφορούν την καραμπίνα 153. Με ενδιαφέρουν αυτά που προεξέχουν από την κάνη για να τα βάζω-βγάζω εύκολα αλλιώς κρατάω τα εργοστασιακά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων Μήτσος

    εχει η carlson Carlson’s Baikal/Rem.Spartan Tru-Choke Sporting Clays Choke 45euro

     

    Φίλε Voltas ευχαριστώ , έγραψες

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    to iliaki στις #405747

    ρε παιδιά τι υπαρχει και τι  προτείνεται σε after sales τσοκακια για sx2 invector plus.  η seminole έχει τσοκ για το συγκεκριμενο όπλο ???????????????????? ευχαριστώ προκαταβολικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #405807

    ρε παιδιά τι υπαρχει και τι προτείνεται σε after sales τσοκακια για sx2 invector plus. η seminole έχει τσοκ για το συγκεκριμενο όπλο ???????????????????? ευχαριστώ προκαταβολικα.

    seminole,briley,carlson’s κ.α .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    to iliaki στις #405840

    to iliaki wrote:
    ρε παιδιά τι υπαρχει και τι προτείνεται σε after sales τσοκακια για sx2 invector plus. η seminole έχει τσοκ για το συγκεκριμενο όπλο ???????????????????? ευχαριστώ προκαταβολικα.

    seminole,briley,carlson’s κ.α .

    Κυνήγι σκουληκοπνιχτρας for ever..! Κωνσταντίνος Μανώλης.

    σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου thor600

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #405883

    Το θέμα είναι που τα βρίσκεις τα seminole πλέον…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    zaxos123 στις #405900

    Μήπως γνωρίζει κανεις ποια τσοκακια ταιριαζουν στο Bettinsoli Overland. Ευχαριστώ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 631 έως 645 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων