After market τσοκάκια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 706 έως 720 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #412484

    To briley **** το ειχε καποιος σε ίδιο όπλο benelli m2,απλά επειδή στο topic μου αναφέρατε και το gemini και είμαι σε δήλημα.Ποιό απο τα δύο μου συστήνεται για το συγκεκριμένο όπλο και τα συγκεκριμένα κυνήγια.Κάθε βοήθεια και εμπειρία δεκτή.Ευχαριστώ

    παρε το gemini με κλειστα τα ματια. ειναι και ποιο φτηνο. εχω και το briley αλλα φετος μονο με το gemini πηγα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    Βαγγελης στις #412507

    Φίλε μου μπήκα στον kirgia αλλα χάθηκα,ποιο είναι απο αυτά,είναι crio και αυτο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #412548

    Φίλε μου μπήκα στον kirgia αλλα χάθηκα,ποιο είναι απο αυτά,είναι crio και αυτο

    αν εχεις το σπειρωμα 2 ποντους ποιο μεσα απο το τελειωμα της καννης που μαλλον αυτο εχεις θελεις το crio plus αλλα σε ρωτανε οταν θα το παραγγειλεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #412735

    κανενα εξωεργοστασιακο τσοκακι για την φαμπαρμ την xlr μονο της briley εχω βρει

    καμια αλλη εταιρια δεν βγαζει ρε μαμωτο θελω ενα αν γινεται να ειναι 2” μηκος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #412840

    κανενα εξωεργοστασιακο τσοκακι για την φαμπαρμ την xlr μονο της briley εχω βρει καμια αλλη εταιρια δεν βγαζει ρε μαμωτο θελω ενα αν γινεται να ειναι 2» μηκος

    Μόνο η Brilay έχει για Fabarm.Το έψαξα και εγώ για την δικιά μου (Lion H38) και δεν βρήκα τίποτα άλλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    146
    Ost57 στις #413068

    Καλησπερα σε ολους,

    Οφειλω να ευχαριστησω, εστω και καθυστερημενα (λογω φορτου εργασιας), τους ZED και Reload79 για τις
    απαντησεις τους στο ερωτημα μου, αλλα και ολους τους φιλους εδω που με τις γνωσεις τους βοηθουν παρα πολυ.

    Καλο βραδυ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #413755

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ,ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΣΟΚ.

    http://www.justchoking.co.uk

    ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΤΑΝΟΜΗ,ΠΑΝΑΛΑΦΡΟ ΤΣΟΚΑΚΙ ΑΠΟ ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΤΕΦΛΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΟΚ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΤΕΡΟ.

     

    Φαντάζομαι γνωρίζεις ότι αυτά είναι καθαρά σκοπευτικά τσοκς και ΔΕΝ μπορείς να ρίξεις μεγαλύτερο νούμερο σκαγιών από #6??  ειδικά αν έχεις και optima που είναι και πολύ λεπτά.

    Δεν μιλάω για ατσάλινα σκάγια. Μιλάω για κανονικά..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #413759

    65 λίρες… ακριβούτσικα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #413774

    κανενα εξωεργοστασιακο τσοκακι για την φαμπαρμ την xlr μονο της briley εχω βρει καμια αλλη εταιρια δεν βγαζει ρε μαμωτο θελω ενα αν γινεται να ειναι 2» μηκος

    Trulock FABARM PRECISION HUNTER 12 GA

    http://www.choke-tube.com/products.asp?cat=11726

    http://www.choke-tube.com/products.asp?cat=11727

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #414643

    ειναι σιγουρο οτι ειναι για φαμπαρμ xlr και οχι για τις παλιες?

    και αν ειναι για την xlr νομιζω οτι η trulock δεν στελνει ελλαδα πλεον

    φιλε kapnas αν ξερεις θα σου ημουν υποχρεως

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    anle στις #417118

    Καλησπερα σε ολους…….

    Θα ηθελα να μου προτεινεται καποιο after market choke για κυνηγι τσιχλας καθως και για καρτερι τριγονι-φασα γενικα …….το οπλο μου ειναι μια καραμπινα BERETTA vitoria es 100 με αυλο κανης 18,4….

    Ποια εταιρια μου προτεινεται και ποια συσφιξη;;; κατα αρχην εαν ειναι δυνατον αγορα απο Ελλαδα και κατα δευτερο αγορα απο Ευρωπη (ποιο καταστημα;)

    Ευχαριστω!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #417121

    Καλησπερα σε ολους……. Θα ηθελα να μου προτεινεται καποιο after market choke για κυνηγι τσιχλας καθως και για καρτερι τριγονι-φασα γενικα …….το οπλο μου ειναι μια καραμπινα BERETTA vitoria es 100 με αυλο κανης 18,4…. Ποια εταιρια μου προτεινεται και ποια συσφιξη;;; κατα αρχην εαν ειναι δυνατον αγορα απο Ελλαδα και κατα δευτερο αγορα απο Ευρωπη (ποιο καταστημα;) Ευχαριστω!

    ρίξε μια ματιά εδώ είναι φθηνά και πολύ καλά

    ταιριάζουν στο όπλο σου αφού είναι mobile chok

    για τα κυνήγια που αναφέρεις προσωπική μου γνώμη τα 4* και 2* είναι καλές επιλογές

    http://www.kirgias.gr/default.asp?page=detailview&CID=51&MID=46&langid=316&PID=1047

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    anle στις #417122

    anle wrote:
    Καλησπερα σε ολους……. Θα ηθελα να μου προτεινεται καποιο after market choke για κυνηγι τσιχλας καθως και για καρτερι τριγονι-φασα γενικα …….το οπλο μου ειναι μια καραμπινα BERETTA vitoria es 100 με αυλο κανης 18,4…. Ποια εταιρια μου προτεινεται και ποια συσφιξη;;; κατα αρχην εαν ειναι δυνατον αγορα απο Ελλαδα και κατα δευτερο αγορα απο Ευρωπη (ποιο καταστημα;) Ευχαριστω!

    ρίξε μια ματιά εδώ είναι φθηνά και πολύ καλά ταιριάζουν στο όπλο σου αφού είναι mobile chok για τα κυνήγια που αναφέρεις προσωπική μου γνώμη τα 4* και 2* είναι καλές επιλογές http://www.kirgias.gr/default.asp?page=detailview&CID=51&MID=46&langid=316&PID=1047

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Σε ευχαριστω για την απαντηση…….

    για αυτα τι γνωμη εχεις;

    http://www.airgunshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=34434

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #417126

    Καλησπερα σε ολους……. Θα ηθελα να μου προτεινεται καποιο after market choke για κυνηγι τσιχλας καθως και για καρτερι τριγονι-φασα γενικα …….το οπλο μου ειναι μια καραμπινα BERETTA vitoria es 100 με αυλο κανης 18,4…. Ποια εταιρια μου προτεινεται και ποια συσφιξη;;; κατα αρχην εαν ειναι δυνατον αγορα απο Ελλαδα και κατα δευτερο αγορα απο Ευρωπη (ποιο καταστημα;) Ευχαριστω!

    εγω θα σου προτεινα BRILEY LM , σε σπειρωμα crio plus , λιγο πιο μακρυ σε μηκος απο τα mobile αλλα και πιο καλο στην τουφεκια του , το μαγικο τσοκακι , και μια πληροφορια , το Gemini 4 αστερια με διαμετρο στομιου 18,4 ειναι καθαρος κυλυνδρος δηλαδη 5 αστερια για κανη με αυλο 18,4 ,μπορεις να το προμηθευτεις απο PSHQ EYROPE

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #417127

    Σε ευχαριστω για την απαντηση……. για αυτα τι γνωμη εχεις; http://www.airgunshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=34434

    δεν τα έχω δουλέψει αλλά από φίλους που τα έχουν είναι ευχαριστημένοι

    πιστεύω ότι πάνω κάτω όλα την ίδια δουλειά κάνουν ασχετα με την μάρκα

    εγώ είχα χρόνια τα briley τα οποία άλλαξα με τα gemini επειδή είχαν porting και δεν είδα διαφορά σε απόδοση για τα τρία όπλα που έχω 2 benelli και 1 beretta είμαι πολύ ευχαριστημένος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 706 έως 720 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων