After market τσοκάκια

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 826 έως 840 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #503568

    μπραβο φιλε αυτο εχει σημασια!


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    Ανώνυμος στις #506266

    Η SANDY CLEAN ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΡΕΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΩΝ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #506278

    Η SANDY CLEAN ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΡΕΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΩΝ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ. https://www.sandyclean.gr

    Ωραια περνουμε 5.’6 τσοκ τα βαζουμε στον κουβα ριχνουμε λιγο χλωρινη  βαζουμε την σφουγγαριστρα που μολις εχουμε ανοιξει και αρχιζουμε το σφουγγαρισμα :wacko: Σε 5 λεπτα λαμπικο τα τσοκ και το πατωμα Το ιδιο κανουμε και στο κοντακι και στην καννη :wacko:  :yahoo: Ρε πατε καλα? Αρε αρτεμις πως καταντησες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #506280

    Αρε αρτεμις πως καταντησες

    Και μη χειρότερα Βαγγέλη.!!!!

    Πιθανόν η διεύθυνση………λείπει διακοπές.!!!!…… :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506283

    Και εγω που το ειδα μπρε παιδια εχτες δεν μου εκανε καρδια ουτε να γραψω ………………….!

    Και τι να γραψω εδώ η διευθυνση μαλλον μας εχει γραψει (και με το συμπαθιο δηλαδή ) κανονικότατα και αφηνει τον κάθε χλιμιντζουρα να μπαινει και να γραφει ότι του καπνισει……..!

    Αν δεν κανω λαθος το σαιτ μαλλον προς διαλυση παει ( και αν κανω λαθος διαψευστεμαι κυριοι εκ της διευθυνσεως ) …………………αλλα αυτό που με στεναχωρει είναι ότι εδώ μεσα ΕΙΜΑΣΤΑΝ ………..λεγω……….μια ωραια ατμοσφαιρα ειμασταν …………μααααα !

    Το θεμα είναι ότι αν το βαρεθηκαν γιατι δεν μας το λενε καθαρα ………………και από εκει και περα τα μοναστηρια να είναι καλα.

    Για ακομα μια φορα αν κανω λαθος συμπαθατεμε  αλλα πεστε μου το να το ξερω τουλάχιστον . :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #506285

    Η SANDY CLEAN ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΡΕΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΩΝ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ. https://www.sandyclean.gr

    Ωραια περνουμε 5.’6 τσοκ τα βαζουμε στον κουβα ριχνουμε λιγο χλωρινη βαζουμε την σφουγγαριστρα που μολις εχουμε ανοιξει και αρχιζουμε το σφουγγαρισμα :wacko: Σε 5 λεπτα λαμπικο τα τσοκ και το πατωμα Το ιδιο κανουμε και στο κοντακι και στην καννη :wacko: :yahoo: Ρε πατε καλα? Αρε αρτεμις πως καταντησες

    <hr />

    ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

    Λοιπόν…..με έχει πιάσει νευρικό γέλιο και έτσι και δεν μπωρό να κοιμηθώ θα φταίς εσύ :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    λουκά κανένας δεν έχει πάει διακοπές απο τους mod,ας χαλαρώσουμε λιγο και ας κάνουμε και λίγο πλάκα….. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #506286

    Και εγω που το ειδα μπρε παιδια εχτες δεν μου εκανε καρδια ουτε να γραψω ………………….! :unsure:

    εσύ κοίτα τον όμορφο………..και ασε την διέυθυνση :good: όλα τα βλέπει….τώρα που ξεκινησαν τα μπάνια θα στείλει μερικούς να δροσιστούν :yes: :yes: 😉 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #506288

    :bye: :bye:  :bye:  :bye:

    Βαγγέλη δε διευκρίνισες όμως …..με τι άρωμα να είναι η χλωρίνη; :yahoo: Απλή; Λεμόνι; Τριαντάφυλλο;…..Να τα λες όλα.

    Όντως κοκκινότσιχλα δεν έχει πάει διακοπές η διεύθυνση.Απλά ο καθένας μπορεί να δημιουργήσει προφίλ και να μπει…..και μέχρι να το πάρεις είδηση σου σκάει …..η είδηση.Τώρα όμως προκύπτει θέμα σοβαρό……Αν σβηστεί η εν λόγω δημοσίευση θα πρέπει να σβηστούν και οι δικές σας αναρτήσεις…..που νομίζω έδωσαν μια ωραία νότα αποτροπής στον όποιο επίδοξο επιβουλευτή, στο μέλλον το φόρουμ……Δεν ξέρω τι είναι καλύτερο …..να σβηστούν ή να μείνουν για παραδειγματισμό; :unsure:  :unsure:

    Υγ: Βαγγέλη, η συνταγή καθαρισμού ισχύει για όλων των τύπων τσοκ; Γιατί κάτι τσοκ της ακατανόμαστης είναι ευαίσθητα :yes: 😉 …….μη λιώσουν στον κουβά…… B-) :whistle: :good: :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #506290

    :bye: :bye: :bye: :bye: Βαγγέλη δε διευκρίνισες όμως …..με τι άρωμα να είναι η χλωρίνη; :yahoo: Απλή; Λεμόνι; Τριαντάφυλλο;…..Να τα λες όλα. Όντως κοκκινότσιχλα δεν έχει πάει διακοπές η διεύθυνση.Απλά ο καθένας μπορεί να δημιουργήσει προφίλ και να μπει…..και μέχρι να το πάρεις είδηση σου σκάει …..η είδηση.Τώρα όμως προκύπτει θέμα σοβαρό……Αν σβηστεί η εν λόγω δημοσίευση θα πρέπει να σβηστούν και οι δικές σας αναρτήσεις…..που νομίζω έδωσαν μια ωραία νότα αποτροπής στον όποιο επίδοξο επιβουλευτή, στο μέλλον το φόρουμ……Δεν ξέρω τι είναι καλύτερο …..να σβηστούν ή να μείνουν για παραδειγματισμό; :unsure: :unsure: Υγ: Βαγγέλη, η συνταγή καθαρισμού ισχύει για όλων των τύπων τσοκ; Γιατί κάτι τσοκ της ακατανόμαστης είναι ευαίσθητα :yes: 😉 …….μη λιώσουν στον κουβά…… B-) :whistle: :good: :bye:

    <hr />

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    λιονταρακι αν ήταν να σβηστούν θα είχε γίνει :yes: αλλα όπως είπα και πιο πάνω καλό θα είναι να το βλέπουμε και λίγο αλλιώς :good:  :good:

    τώρα οσον αφορα την ακατανόμαστη {{benelli}} θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου…… :mail:  😥  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #508497

    Παλικάρια επεσε στα χέρια μου ένα kicks high flyer ic. Έχετε καμία εμπειρία με τα kicks;;; Πάντως στο χαρτί κάτι λέει!

    Πρώτη φορα ασχολούμαι με aftermarket τσοκακια και μετά από πραγματικά πολύ εντυπωσιακά πράγματα που είδα από ένα φίλο και τα BRAIN που έχει , αποφάσισα να παραγγείλω και εγώ το BL και το MR για το 828 και το Vinci.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/06/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    di gruma στις #512534

    το δοκιμασες το μπελ συναδελφε;

    τη εντυπωσεις εχεις; ψαχνω  και εγω για τσοκ για κυνηγι φερμας.

    ενα 100 ρικο δεν ειναι και λιγα , :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #512536

    Ειχα ρωτησει τον Μητσο και μου ειπε οτι δεν το βγαζει απο το οπλο ….

    Το θεμα ειναι οτι και εσυ και εγω ,  αν το παιρναμε , θα το παιρναμε για μπεκατσα…

    Δεν ξερω τι οπλο εχεις ( δικανο ή καραμπινα ) αλλα νομιζω οτι με εναν συνδυασμο φυσιγγιων που θα ταιριαξει σε σενα και στο οπλο σου , θα εισαι καλυμμενος…

    Δηλαδη , για παρα πολυ σφιχτα , πρωτο δευτερο Direct

    Για σφιχτα πρωτο FOB δευτερο μαλλινοταπο ή πρωτο δευτερο κιτρινο διασπορας

    Βεβαια για να μην παρεξηγηθω , υπαρχουν παρα πολλα αξιολογοτατα φυσιγγια εγχωρια ή εισαγωγης , απλως ανεφερα τα λαμπρο επειδη υπαρχουν παντου…

    Θελει ψαξιμο και δοκιμες…

    Θα τα πουμε και απο κοντα στις 31/3

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #512537

    Το bell μου έδωσε πολλά πουλιά φέτος. Από το δικανο βγήκε μόνο για να μπει στη Vinci που την πήρα σε 5-6 περπατητα. Όπως τα λέει ο Τάσος. Με ένα καλό φυσιγγι πρέπει να είσαι τελείως εκτός στόχου για να μην πάρεις το πουλι. Σε συνδυασμό με τα csb32  του Ρουμελιώτη που ήταν σφιχτά κατέβασα πολλά πουλιά από τα 25-30 μέτρα αλλά μέχρι εκεί.  Στις μπηχτές απλά σαρώνει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/06/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    di gruma στις #512542

    ευχαριστω παιδες :good:

    το ντιρεκτ φετος δεν μου αρεσε ,αδικαιολογητες αστοχιες τα πουλια ολα ζωντανα :scratch:

    ωραιο ηταν το διασπορας του καραμανιδη στα 33 γρ.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #515518

    εχω την φρανκι 612,μηπως εχετε να μου προτεινετε καποιο τσοκ

    για κυνηγι φασσας.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 826 έως 840 (από 852 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων