ΑΓΩΝΑΣ SPORTING 14-15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2009

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 185 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #370125

    Χαχαχαχα!
    Φανταζεσαι?
    Αρκει να μη μου πεις καλωςηρθες….
    Χεχεχεχε

    Καληνυχτα παιδια!!!!

    [font=”Comic Sans MS”]sweet dreams!!!!![/font]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #370126

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]ΓΕΡΟ!!!!![/size][/font][/b]

    Ποιος μιλάει… Ο μόνος που δεν άντεξε να μείνει όρθιος για λίγα δευτερόλεπτα να βγει η φωτογραφία… :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #370127

    Ποιος μιλάει… Ο μόνος που δεν άντεξε να μείνει όρθιος για λίγα δευτερόλεπτα να βγει η φωτογραφία… :blink:

    [font=”Comic Sans MS”]Δε ρωτας και το πεζουλι,που αναστεναξε οση ωρα καθοσουνα επανω του.
    Αλλωστε υπαρχει και ηχητικο ντοκουμεντο:"παιδια sorry,κουραστικα."
    Υγ.Κατω με εβαλε ο Προεδρος να κατσω,διοτι λογω υψους εκρυβα τον πισω μου.Και φαρδους,συμπληρωνω.
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #130827

    Και ξανα συμπληρωνω:Εσυ ξερεις ποσο αθλητικος τυπος ειμαι.Αντικαθιστω τσολια στο Μεγαρο αμα τυχει.Αμα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    653
    meligSpiros στις #370143

    Μάλλον λίγες συμετοχές είχε ο αγώνας των κυνηγών, πολύ κρίμα.

    Ακόμα και έτσι όμως, είσασταν μια ωραία παρέα και ζηλεύω που δεν ήμουν ανάμεσά σας. Ανάθεμα τις περιστάσεις.

    Λέω να επιχειρήσω για άλλη μια φορά να έρχομαι πιό συχνά στο σκοπευτήριο. Και τι άλλο να κάνω τώρα που αποφάσισα να αναστείλω ή έστω περιορίσω στο ελάχιστο την κυνηγετική μου δραστηριότητα; :blink: :blink: ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #130848

    καλησπερα φιλοι.χτες ο αγωνας ηταν καλος αν λαβουμε υποψην τον ΗΛΙΟ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    51
    smiltos στις #130866

    Συγχαρητήρια και από εμένα καταρχήν στον Λεωνίδα (που έβγαλε όλο τον αγώνα μόνος του, πάταγε τα πιατάκια, κοίταζε , μέτραγε και έγραφε, την επόμενη φορά θα έχει και μία φυσαρμόνικα με την ειδική βάση στο λαιμό για να μας παίζει και κανένα τραγουδάκι) αλλά και στα υπόλοιπα παιδιά που συμμετείχαν στον αγώνα. Περάσαμε καλά, στραβωθήκαμε από την αντηλιά (τουλάχιστον όσοι ρίξαμε στις 2 πρώτες σειρές) και ντουφεκίσαμε με την ψυχή μας (4 πούλες ο καθένας σε ένα πρωί αγώνα θα έλεγα ότι είναι αρκετές). Λεωνίδα περιμένουμε τον επόμενο!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    221
    kostasts στις #130868

    Φίλε Λεωνίδα κατ' αρχήν να εκφράσω τη λύπη μου που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ στον αγώνα και να βοηθήσω, αλλά δυστυχώς κάποια έκτακτη οικογενειακή υποχρέωση με εμπόδισε. Απ' ότι βλέπω τα έκανες όλα!!! Χάρηκα πολύ για την επιτυχία του αγώνα και για τις υψηλές επιδόσεις. Ελπίζω να δούμε τους φίλους και στους υπόλοιπους αγώνες της χρονιάς και από του χρόνου συμμετοχή στο πρωτάθλημα. Μπράβο παιδιά!!!

    Κώστας Τσαπάρας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #370196

    Φίλε Λεωνίδα κατ' αρχήν να εκφράσω τη λύπη μου που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ στον αγώνα και να βοηθήσω, αλλά δυστυχώς κάποια έκτακτη οικογενειακή υποχρέωση με εμπόδισε. Απ' ότι βλέπω τα έκανες όλα!!! Χάρηκα πολύ για την επιτυχία του αγώνα και για τις υψηλές επιδόσεις. Ελπίζω να δούμε τους φίλους και στους υπόλοιπους αγώνες της χρονιάς και από του χρόνου συμμετοχή στο πρωτάθλημα. Μπράβο παιδιά!!!

    Κώστας Τσαπάρας

    Έχεις π.μ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #130883

    …….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    278
    vangelisf στις #130930

    Παιδιά επειδή θα ήθελα να συμμετάσχω σε επόμενο αγώνα ή τουλάχιστον να είμαι εκεί για να μάθω τους κανόνες και να γραφτώ, θα μπορούσατε να μου πείτε πότε θα γίνει ξανά ή πότε θα είστε εκεί για να με βοηθήσετε…???

    Ευχαριστώ
    Βαγγέλης Φίντζος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #370252

    Παιδιά επειδή θα ήθελα να συμμετάσχω σε επόμενο αγώνα ή τουλάχιστον να είμαι εκεί για να μάθω τους κανόνες και να γραφτώ, θα μπορούσατε να μου πείτε πότε θα γίνει ξανά ή πότε θα είστε εκεί για να με βοηθήσετε…???

    Ευχαριστώ
    Βαγγέλης Φίντζος

    Οποιοσδήποτε αγώνας που αφορά κυνηγούς, θα ανακοινωθεί εγκαίρως εδώ στο forum. Αυτή την στιγμή δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο, παρά μόνο ένα σχέδιο για επίσημο αγώνα fitasc sporting μέσα Γενάρη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #370254

    Κι ένα βιντεο-στιγμιότυπο από βολή του SpyrosBenelli!!! :blink:

    [url=”http://s115.photobucket.com/albums/n313/scott_mayer/?action=view&current=Machoskeet.flv”]http://s115.photobucket.com/albums/n313/sc…=Machoskeet.flv[/url]

    Η προπαγανδα του Λεωνιδα δεν θα περασει!
    Μπορει η browning να εκανε εμπλοκες και να μου εσπασε τα νευρα,μπορει να εριξα μια πουλα με ξενο οπλο και να πατωσα,μπορει το 5 και το 6 να μην το πετυχα καμια φορα αλλα εκανα 59/100 με ψυχολογια στο ναδιρ.
    Ας ελπισουμε να γινουν αναλογοι αγωνες στο μελλον με περισσοτερες συμμετοχες.
    Συγχαρητηρια στους πρωτους και ευχαριστω τον Μιλτο που μου εδωσε το οπλο του για να ριξω,και τον Γιωργο που μου εδωσε το δικο του πιστονι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    278
    vangelisf στις #370256

    Οποιοσδήποτε αγώνας που αφορά κυνηγούς, θα ανακοινωθεί εγκαίρως εδώ στο forum. Αυτή την στιγμή δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο, παρά μόνο ένα σχέδιο για επίσημο αγώνα fitasc sporting μέσα Γενάρη.

    Ευχαριστώ πολύ φίλε leo

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #130987

    ευχαριστώ πολύ το "leo" για τη διαιτησία και τους υπόλοιπους συμμετέχοντες για το κλίμα στην πρώτη μου φορά σε αγώνες τέτοιου είδους
    τα συγχαρητήριά μου και στην τριάδα του βάθρου

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 185 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων