Fast Pro

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Franchi

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    digazos στις #406240

    φίλε μου σε ευχαριστώ για την λύση που μου έδωσες αλλά το σχόλιο που έκανα δεν ήταν το να κάνω επισκευή στην πάπια . Αλλά να βοηθήσω φίλους κυνηγούς παλαιούς και νέους να έχουν το νου τούς  όταν θα πάνε για επιλογή  καραμπίνα s γιατί το λέω αυτό όπως είπα η καραμπίνα είναι του κουτιού και πήγε στην αντιπροσωπία να ελεγχθεί γιατί έγινε αυτό και ο οπλουργός έχω και χαρτί υπογεγραμμένο το οποίο λέει ότι έβαλε ειδική ξυλόκολλα και εγγυήθηκε ότι είναι εντάξει και άνοιξε χειρότερα . έτσι όπως είναι τώρα με το ταιραπ είναι μια χαρά και αs στεναχωριέται το παιδί μου εγώ θέλω να την βλέπουν και να γελάνε.

    Υ.Γ. Επιφυλάσσομαι…σε λίγο θα έχουμε νεότερα γεγονότα…. περιμένετε.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #406262

    Θα τα διαβαζει ο Ναυπλιωτης και θα τρεμει απο τα νευρα του,τα εχουμε ξαναπει αυτα,η αντιπροσωπεια της Φρανκι μαλλον δεν ειναι η καλητερη επιλογη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    digazos στις #406863

    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΛΛΆΞΩ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΊΝΑ ΠΑΡΆΓΓΕΙΛΑ ΠΆΠΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΗΡΘΕ  ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΖΟΡΙΖΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ  ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ  Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΣΤΟΧΙΑ ΥΛΙΚΟΥ?ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ  ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΑΝ ΤΗΝ FRANGHI

    ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΠΛΟ

    ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΈΝΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΑΠΙΑ ΗΤΑΝ ΑΣΤΟΧΙΑ ΥΛΙΚΟΥ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΔΙΚΕ ΣΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    Αναστάσης στις #434164

    Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα τη βοήθειά σας για την αγορά της πρώτης μου κυνηγετικής καραμπίνας. Ψάχνω μια ελαφριά καραμπίνα, εύκολη και αξιόπιστη αφού είμαι και αρχάριος.

    Όσοι έχουν κάποια γνώμη (από πρώτο χέρι) για την Franchi Fast Pro παρακαλώ να βοηθήσουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    Αναστάσης στις #434180

    Αφήστε παιδιά,

    μόλις ανακάλυψα σχετική προηγούμενη συζήτηση και με έχει καλύψει.

     

    Ευχαριστώ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων