Σκοπευτηριο Χανιων

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 226 έως 237 (από 237 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #460896

    Επισης χαρηκα πολυ που γνωρισα ατομα που ειναι μελη εδω και εριχναν στον αγωνα! Μπραβο για την συμμετοχη σας,να ειστε παντα καλα! Στεναχωρεθηκα που δεν βολεψε να πιουμε ενα κρασι.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #460897

    Μπράβο ρε Γιάννο για την ανάρτηση αλλά κι ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες και ιδιαίτερα στους φίλους και συν φορουμίστες γιατί ξέρω με τι δυσκολία και κόπο πραγματοποίησαν αυτό το ταξίδι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #460900

    Μετα απο πολυ υπνο,συνηλθα απο την πολυ κουραση.
    Ο αγωνας ηταν υπεροχος,τα σχηματα ηταν καταπληκτικα,οι αθλητες φανταστικοι,ο κοσμος υπεροχος.
    Απο πλευρας μου,χωρις να περιαυτολογισω και και και….δεν το διαχειριστικα καλα το ολο θεμα και εφερα το αποτελεσμα που εφερα.Γνωριζω ομως οτι ειμαι ενα κλικ παραπανω.
    Απο την αλλη ομως νιωθω ευχαριστημενος διοτι παρα τις αντιξοες συνθηκες οπου ζουμε απο οικονομικης αποψης,καταφερα και εζησα ενα “ονειρο ζωης”.Ενα ονειρο οπου πραγματποιηθηκε στο να παιξω δηλαδη σε εναν αγωνα μεγαλου βεληνεκους.
    Γνωρισα αθλητες που ποτε δεν ειχα σκεφτει οτι θα τους γνωρισω.
    Helen Hansen,φανταστικη σκοπευτρια και υπεροχος ανθρωπος.Μια προσωπικοτητα πολυ μεγαλη.
    Vladimir Borisov,ωραιος τυπος και ντουφεκος!!!!Πηρε την τεταρτη θεση.
    Valihmentov Antrei,τι να πω (;;;) φοβερο παλικαρι,πρεπει να σπουδαζει καρδιολογια,ωραιο ντουφεκι και η Natalia η αδερφη του ενα καταπληκτικο κοριτσι.
    Brightman jame,Top gun απο την Αγγλια.Το “fuck” το ειχε καραμελα οταν εχανε πιατο !!!
    Τωρα να παω και στους εγχωριους,
    Βικτωρας,ο γνωστος πολυλογας,καλοψυχος και καλοσυνατος Βικτωρας,να εισαι καλα ρε φιλε.
    Γιαννης Χανια,χαρηκα πολυ που τον εγνωρισα,πολυ καλη η παρεα σου ρε Γιαννη και μακαρι να ειχα περισσοτερο χρονο να το πιναμε εκεινο το κρασι και να σου ελυνα οσο το δυνατον περισσοτερες αποριες.Να εισαι καλα και θα ξανα ανταμωσουμε.
    Αυτα εν ολιγης,η ουσια ειναι οτι εζησα αυτο που γουσταρα να ζησω.
    Ευχομαι και του χρονου να ειμαι καλα και να το ξαναβιωσω το ιδιο σκηνικο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #460902

    Ωραία νέα! Πάντα χαρές φίλε Κώστα! Φέτος τι έγινε με τον ετήσιο σκοπεπτικό αγώνα του e-artemis?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #460904

    Ωραία νέα! Πάντα χαρές φίλε Κώστα! Φέτος τι έγινε με τον ετήσιο σκοπεπτικό αγώνα του e-artemis?<br>
    <hr>

    Οταν ανοιξει η Παρνηθα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #460906

    Συγχαρητήρια σε όλη την παρέα Γιώργο, Κώστα, Θοδωρή και Ηρακλή και σε όλους τους συμμετέχοντες-νικητές.

    Από τ’ αποτελέσματα μπορεί να μην προκύπτει εύκολα για κάποιον που δεν ασχολείται με αγώνες αλλά με μια ποιο προσεχτική ματιά θα δει τον απροπόνητο Γιώργο να κάνει το καλύτερό του παιχνίδι μέχρι τώρα και πως αν μία καταστροφική πρωινή πούλα από 14 ήταν 18 (που δεν είναι δύσκολο) θα μιλούσαμε διαφορετικά τώρα.
    Το έχω ξαναπεί, είναι το καλύτερο τουφέκι ανάμεσά μας και ένα από τα καλύτερα στο sporting. Λίγα χρήματα χρειάζεται και θα κάνει αυτό που πρέπει.
    Συγχαρητήρια φίλο!!!! 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #460914

    Από τ” αποτελέσματα μπορεί να μην προκύπτει εύκολα για κάποιον που δεν ασχολείται με αγώνες αλλά με μια ποιο προσεχτική ματιά θα δει τον απροπόνητο Γιώργο να κάνει το καλύτερό του παιχνίδι μέχρι τώρα και πως αν μία καταστροφική πρωινή πούλα από 14 ήταν 18 (που δεν είναι δύσκολο) θα μιλούσαμε διαφορετικά τώρα.

    Πάρα πολύ σωστά!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #461152

    να πω και εγω δυο λογια για τον διεθνη αγωνα στα χανια, αν και λιγο αργοποριμενα !!!!!
    κατα ΄ρχας να πω για την τετραδα που κατεβικαμε παρεα στα χανια……περασαμε υπεροχα και καταπληκτικα!!!
    ενα μεγαλο μπραβο στους νικητες και σε ολους τος συμμετεχοντες!!!!
    χαρηκα παρα πολυ που ειδα παλι τους φιλους ,(βικτωρα,και στελιο) τα ειπαμε οσο μπορουσαμε!! επισεις χαρικα που γνωρισα τον γιαννη χανια.ελπιζω την επομενη φορα να εχουμε περισοτερο χρονο και να τα πουμε καλητερα!!!!
    ο αγωνας φοβερος, με ωραια σχηματα και στα 4 γηπεδα!!! (δια χειρος τσαρ.)
    τα ειπαμε και με τα παλικαρια απο την κυπρο, και ειδικα εγω με τον(ΓΕΩΓΡΙΟΥ ιωαννη) που ριχναμε και μαζι!!

    τωρα απο αγωνιστικης πλευρας εκανα εναν καλο αγωνα σε λογικα πλαισια……βαση τον δυνατοτητον μου!!!!!
    ευχομαι και του χρονου να ειμαστε παλι εκει. και ακομα καλητερα!!!!!!
    σας ευχαριστω πολυ ολους!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #461157

    Καλημερα. Να ενημερωσω οτι αυριο το βραδυ εχει αγωνα στο σκοπευτηριο και μετα φαι (χωρις σχολια παρακαλω)

    Οσοι πιστοι απο Χανια, προσελθετε.

    Οσο για τις επιδοσεις του Γιωργου, πρεπει να πω οτι σαν θεατης η διαφορα με περσυ που ειδα ειναι εμφανης. Ευχομαι του χρονου ακομα καλυτερα, και γιατι οχι και στη πρωτη τριαδα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #462438

    Καλημέρα. Ενημερώνω ότι αύριο (Τετάρτη) θα έχουμε πάλι “νυχτερινό” αγώνα σπόρτινγκ στο σκοπευτήριο. Θα ακολουθήσει πάλι το ανάλογο φαγοπότι!
    Πιθανόν να έχει και “έπαθλο” για τον 1ο, μερικά κουτιά φυσέκια προσφορά κυνηγομάγαζων (ίσως και για τον 2ο και 3ο – θα δούμε, ανάλογα το τι θα μαζέψουμε).
    Ώρα έναρξης κατά τις 8.00′ μμ. (ε, να μην πάει και μεσάνυχτα για να φάμε!) 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #462461

    Καλησπερα! Στελιο σε ευχαριστω για την ενημερωση! Λογω οικογενειακων υποχρεωσεων εχω ψιλοχαθει και δεν το ηξερα! Θα προσπαθησω να ερθω!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #481018

    Χτες ανεβηκα πανω απογευμα μετα απο πολυ καιρο. Συνηθως ανεβαινω Κυριακες πρωι, τωρα που αλλαξε η ωρα, αρχισε να με βολευει παλι.

    Σαν πρωτη εκτιμηση να πω κατι που ειδα απο την προ-προηγουμενη Κυριακη, δηλαδη την αναβαθμιση του γηπεδου σπορτιγκ, κατι που ειδα επισης και χτες, με τη προσθηκη νεων τροχιων και μηχανων. Συνολο 17 μηχανες, μερικες κατα γενικη ομολογια αρκετα δυσκολες. Επισης ακουστηκε οτι θα κατασκευαστουν καποιοι πυργοι, για την εγκατασταση μηχανων. Αυτο που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση, ειναι η μεγαλη προσελευση απο κοσμο, ειτε ατομα που συχναζουμε εκει, ειτε νεα παιδια. Φανηκαν ακομα και μια παρεα απο ξενους, Αμερικανοι ισως ή Βρετανοι, γενικα δινει μια ωραια αισθηση σε καποιον που παει, ειτε ειναι παλιος ειτε νεος.

    Ειδα και παλι το δικο μας το Στελιο, μετα απο πολυ καιρο.Τωρα μεσολαβει Μεγαλοβδομαδα οποτε λογικα θα αραιωσει η κινηση, αλλα ευελπιστω μετα το Πασχα να ρολαρουμε ολοι κανονικα οπως και περσι.

    Να μη ξεχασω, στα μεγαλα συν, η παρουσια του Παναγιωτη.

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 226 έως 237 (από 237 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων