Σκοπευτηριο Χανιων

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 237 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    131
    fitnessman στις #146121

    καλησπερα!! Γιωργη ειχε πολλες συμμετοχες σημερα ο αγωνας? ο πρωτος ποσα εσπασε? τι τσοκ χρησιμοποιεις συνηθως στο sporting? μια φορα που πηγα φετος στο σκοπευτηριο και εριξα 2 πουλες στο sporting(πρωτη φορα που εριχνα sporting) απο οτι καταλαβα ο κυλινδρος κανει μια χαρα μιας και τα πιατα πυροβολουνται σχετικα κοντα..και οπως ειπε και ο φιλος sniper645 σημασια πανω απο ολα εχει η διασκεδαση και η καλη παρεα!! φιλικα Γιαννης!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    TZAVELAKIS στις #168251

    λειτουργεί το σκοπευτήριο και αν ναι ποιές μέρες;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #314835

    [color=”#008000″][size=3]λειτουργεί το σκοπευτήριο και αν ναι ποιές μέρες;;;[/size][/color]

    [font=”Comic Sans MS”]Xωρις δελτιο δε ριχνεις.Να ανεβεις Αθηνα να ανανεωσεις το δελτιο σου. :ph34r: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #314819

    [color=”#008000″][size=3]λειτουργεί το σκοπευτήριο και αν ναι ποιές μέρες;;;[/size][/color]

    [font=”Verdana”]Δευτέρα – Τετάρτη – Παρασκευή απόγευμα, Σάββατο – Κυριακή πρωί.
    Αλλά…
    Είχα να πάω από τον Οκτώβρη. Πήγα πριν 15 μέρες να δω τι γίνεται και να ανανεώσω το ΔΕ.ΣΚ. και απογοητεύτηκα. Πλήρης αποδιοργάνωση. Μόνο το τμήμα σταθερού στόχου (πιστόλια) λειτουργεί κανονικά.
    Στον πήλινο, που μας ενδιαφέρει, δεν υπήρχε πιάτο ούτε για δείγμα! Είχαν τελειώσει πάνω από μήνα κι ακόμη να φέρουν καινούργια!
    Ούτε το κυλικείο, για να πιώ καφέ, δεν ήταν ανοιχτό!
    Από ότι μου είπε ο (μοναδικός) υπάλληλος, εποχιακούς δεν έχουν προσλάβει ακόμη.
    Ούτε διοίκηση δεν υπάρχει στην ουσία. Η θητεία της διοικούσας επιτροπής έχει λήξει εδώ και μήνες και οι κυβερνώντες (Γ.Γ.Αθλητισμού) δεν εδέησαν να ορίσουν καινούργια ακόμη! :ph34r:
    Μάλλον συζητείται ξανά η συγχώνευση με το Αθλητικό Κέντρο Χανίων (Στάδιο). Τώρα, τι κοινό έχει ο στίβος με τη σκοποβολή… τέλος πάντων, από το κλείσιμο… καλύτερα η συγχώνευση.
    Αυτά μέχρι πριν 15 μέρες. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι εντωμεταξύ…
    Ελπίζω, γιατί όσο το σκέφτομαι … τώρα που τελειώνει και το κυνήγι, με πιάνει … κατάθλιψη! :lol: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #314817

    [font=”Verdana”][b]Δευτέρα – Τετάρτη – Παρασκευή απόγευμα, Σάββατο – Κυριακή πρωί.[/b]
    Αλλά…
    Είχα να πάω από τον Οκτώβρη. Πήγα πριν 15 μέρες να δω τι γίνεται και να ανανεώσω το ΔΕ.ΣΚ. και απογοητεύτηκα. Πλήρης αποδιοργάνωση. Μόνο το τμήμα σταθερού στόχου (πιστόλια) λειτουργεί κανονικά.
    Στον πήλινο, που μας ενδιαφέρει, [b]δεν υπήρχε πιάτο ούτε για δείγμα[/b]! Είχαν τελειώσει πάνω από μήνα κι ακόμη να φέρουν καινούργια!
    Ούτε το κυλικείο, για να πιώ καφέ, δεν ήταν ανοιχτό!
    Από ότι μου είπε ο (μοναδικός) υπάλληλος, εποχιακούς δεν έχουν προσλάβει ακόμη.
    Ούτε διοίκηση δεν υπάρχει στην ουσία. Η θητεία της διοικούσας επιτροπής έχει λήξει εδώ και μήνες και οι κυβερνώντες (Γ.Γ.Αθλητισμού) δεν εδέησαν να ορίσουν καινούργια ακόμη! :ph34r:
    Μάλλον συζητείται ξανά η συγχώνευση με το Αθλητικό Κέντρο Χανίων (Στάδιο). Τώρα, τι κοινό έχει ο στίβος με τη σκοποβολή… τέλος πάντων, από το κλείσιμο… καλύτερα η συγχώνευση.
    Αυτά μέχρι πριν 15 μέρες. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι εντωμεταξύ…
    Ελπίζω, γιατί όσο το σκέφτομαι … τώρα που τελειώνει και το κυνήγι, με πιάνει … κατάθλιψη! :lol: [/font]

    [font=”Comic Sans MS”]ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΑΔΑ και ΑΘΑΝΑΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΝΕΥΜΑ!!!! :P [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    TZAVELAKIS στις #314795

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Xωρις δελτιο δε ριχνεις.Να ανεβεις Αθηνα να ανανεωσεις το δελτιο σου. :ph34r: [/size][/font][/b]

    θα πάρω μεταγραφή Κώστα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    TZAVELAKIS στις #168275

    Στέλιο σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες, ελπίζω τα θέματα του σκοπευτηρίου ευτυχή έκβαση και να τα πούμε από κοντά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #314684

    [color=”#008000″][size=3]Στέλιο σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες, ελπίζω τα θέματα του σκοπευτηρίου ευτυχή έκβαση και να τα πούμε από κοντά[/size][/color]

    [font=”Verdana”]Πήγα πάλι χθες το απόγευμα να δω τι γίνεται. Η μόνη θετική εξέλιξη, ότι έχουνε φέρει πιάτα. Ηταν ένα σταντ ανοιχτό, όπου κάνανε προπόνηση (σκητ) μερικά παιδιά για τον προσεχή αγώνα στη Μαλακάσα.
    Α, ήταν και το καφενείο ανοιχτό και ήπια το καφεδάκι μου! :ph34r:
    Μανώλη, θα μείνεις καιρό στα Χανιά; Κατέβηκες για μόνιμα; Αν είναι έτσι, πιστεύω θα τα λέμε κι από κοντά. [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    TZAVELAKIS στις #314636

    [font=”Verdana”]Πήγα πάλι χθες το απόγευμα να δω τι γίνεται. Η μόνη θετική εξέλιξη, ότι έχουνε φέρει πιάτα. Ηταν ένα σταντ ανοιχτό, όπου κάνανε προπόνηση (σκητ) μερικά παιδιά για τον προσεχή αγώνα στη Μαλακάσα.
    Α, ήταν και το καφενείο ανοιχτό και ήπια το καφεδάκι μου! :ph34r:
    Μανώλη, θα μείνεις καιρό στα Χανιά; Κατέβηκες για μόνιμα; Αν είναι έτσι, πιστεύω θα τα λέμε κι από κοντά. [/font]

    Από τα μέσα Ιανουαρίου μένω μόνιμα στο Ηράλειο, αλλά δεν υπάρχει εδώ σκοπευτήριο πήλινου στόχου, οπότε σκέφτομαι να επισκέπτομαι τα Χανιά όταν μπορώ. Αν έρθω θα σου στείλω πριν π.μ. να τα πούμε από κοντά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #168916

    στελιο με το σκοπευτιριο στα χανια τη γηνεται;;

    εχει καθολου κηνηση;

    με το που ανηξει ο καιρος λεω να ανιφορισουμαι για καμια τουφεκια..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #311755

    στελιο με το σκοπευτιριο στα χανια τη γηνεται;;

    εχει καθολου κηνηση;

    με το που ανηξει ο καιρος λεω να ανιφορισουμαι για καμια τουφεκια..

    [font=”Verdana”]Τώρα μόνο είδα το μήνυμά σου Αντρέα. Δεν ξέρω τι γίνεται, γιατί δεν ξαναπήγα. Περιμένω κι εγώ πως και πως, να ανοίξει λίγο ο καιρός για να πάω.
    Αν και για σπορτινγκ, χλωμό το βλέπω, για την ώρα τουλάχιστον.
    Το σκητ πάντως υποθέτω πως θαναι ανοιχτό, γιατί είναι οι σκοπευτές που προπονούνται.
    Πράμα που δεν με πειράζει, αφού πιο πολύ γουστάρω το σκητ, και τα παιδιά τα ξέρω καλά και δεν έχουν πρόβλημα να ρίχνω καμια πούλα μαζί τους.
    Αμα είναι να πάω θα μιλήσουμε.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #301588

    [font=”Verdana”]Τώρα μόνο είδα το μήνυμά σου Αντρέα. Δεν ξέρω τι γίνεται, γιατί δεν ξαναπήγα. Περιμένω κι εγώ πως και πως, να ανοίξει λίγο ο καιρός για να πάω.
    Αν και για σπορτινγκ, χλωμό το βλέπω, για την ώρα τουλάχιστον.
    Το σκητ πάντως υποθέτω πως θαναι ανοιχτό, γιατί είναι οι σκοπευτές που προπονούνται.
    Πράμα που δεν με πειράζει, αφού πιο πολύ γουστάρω το σκητ, και τα παιδιά τα ξέρω καλά και δεν έχουν πρόβλημα να ρίχνω καμια πούλα μαζί τους.
    Αμα είναι να πάω θα μιλήσουμε.[/font]

    στελιο οταν πας σκοπευτιριο χτυπα τηλεφονακι….

    αντε να τα πουμαι και απο κοντα να πεξουμαι και καμια μπαλοτε να ξεκαποιασουμαι. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #174885

    Παντως φιλοι Χανιωτες,οφειλω να ομολογησω οτι εχετε ενα στολιδι!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #297034

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Παντως φιλοι Χανιωτες,οφειλω να ομολογησω οτι εχετε ενα στολιδι!!!!!!![/size][/font][/b]

    [img]http://i259.photobucket.com/albums/hh320/sniper645/vardas.jpg[/img]

    μορε καλο ειναι αλλα τον περισοτερο καιρο μιαζει σαν νεκροταφειο και οχι σαν σκοπευτιρτιο..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #297030

    Πραγματικα πολυ ομορφο το σκοπευτηριο ? Σε ποιον ανηκει αραγε ? :rolleyes:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 237 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων