Κάμερα όπλου

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #164536

    οριστε κα αλλη

    για ολα τα γουστα

    MDC-108 165,00MDC-108 ΕΓΧΡΩΜΗ ΚΑΜΕΡΑΤΕΜMini κάμερα, ενδοσκόπιο – φίδι. 1/8" CDC, 420 γραμμές, 3.7 mm, 1 Lux Εύκαμπτη ράβδος μήκους 400mm, πάχους 1.8 mm. Με μικρόφωνο .


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #164537

    καλα δεν παιζομαι

    CM-201CA 39,00CM-201CA ΕΓΧΡΩΜΗ ΜΙΚΡΟ-ΚΑΜΕΡΑΤΕΜΚάμερα CMOS 1/3΄΄ με μικρόφωνο , Ανάλυση: 380 TV Lines, f=6 mm, Ελάχιστος φωτισμός : 3 Lux (F1.2), Auto backlight compensation, Auto white balance, S/N Ratio: > 48 dB, Μήκος καλωδίου: 70 cm (περίπου)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #164538

    οσοι ενδιαφερονται να εννημερωσουν να στειλω το σιτε

    την καλημερα μου σες ολους σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #323647

    οσοι ενδιαφερονται να εννημερωσουν να στειλω το σιτε

    την καλημερα μου σες ολους σας

    Δηλαδη ρε παιδια για να καταλαβω αυτες ειναι καμερες που μπαινουν πανω στο οπλο, και αν ναι μεχρι ποσα μετρα αποσταση γραφουν :DΕπηρεαζουν την σκοπευση το βαρος του οπλου κτλ.Δωστε τα φωτα σας!!!!!!!!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #323645

    Δηλαδη ρε παιδια για να καταλαβω αυτες ειναι καμερες που μπαινουν πανω στο οπλο, και αν ναι μεχρι ποσα μετρα αποσταση γραφουν :D Επηρεαζουν την σκοπευση το βαρος του οπλου κτλ.Δωστε τα φωτα σας!!!!!!!!!!!!!

    δεν ειναι καμερες οπλου ειναι καμερες για κατασκοπεια :) :P :D

    οι καμερες για οπλα ειναι σχετικα ακριβουτσικες, οι παραπανω καμερες ειναι ποιο φτηνες κα με καμια παντετουλα μπορεις να τις ταιριαξεις και σε οπλο γιαλια σκοπευτηριου κατι απλο και φτηνο δλδ, πχ μπορεις να παρεις μεγγενουλα μοντελισμου (καποιες πλαστικες) μπορεις να παρεις λαβη απο καποιο δραπανο ¨τρυπανι¨που εχει δαχτυλιο συσφυξεις και το βρισκεις παντου και φτηνα, και ταιριαζεις καμερα και βιδας οπλου κατω απο την κανη….λεω ενα πραδειγμα εγω τωρα… υπαρχουν πολλες σκεψεις για παντετες… η με καποιο κολαρο πχ, η με καποια λαμα αλουμινιου (για να ειναι ελαφρια) η καποιο τεφλων (ελαφρη κα φτηνο) κανεις μια μικρη τρυπα για να χωραει στο σπιρομα τις βιδας βαζεις την βιδα σφυγγης και εισαι ετοιμος απο πλευρα οπλου επειτα μοντιφια για να βιδωσης την καμερα και εισαι ετοιμος για καταγραφη…

    χαραμιζομαι το φελεκι μου ααρε Ελλαδαρα με τους παντετιαριδες σου

    σε λιγο ετοιμαζω αυτοσχεδιο φακο που θα μπαινει στην κανη του οπλου και καθε φορα που θα πατας σκανδαλη θα αναβει για να βλεπεις τι κανεις (εννοητε για προπονηση στο σπιτι) ειναι σχεδον ετοιμο αλλα μου διαφευγει ενα σκατολοοιδη στην σκανδαλη, μολις ειναι ετοιμο θα γενει παρουσιαση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #323640

    δεν ειναι καμερες οπλου ειναι καμερες για κατασκοπεια :D :D :P

    οι καμερες για οπλα ειναι σχετικα ακριβουτσικες, οι παραπανω καμερες ειναι ποιο φτηνες κα με καμια παντετουλα μπορεις να τις ταιριαξεις και σε οπλο γιαλια σκοπευτηριου κατι απλο και φτηνο δλδ, πχ μπορεις να παρεις μεγγενουλα μοντελισμου (καποιες πλαστικες) μπορεις να παρεις λαβη απο καποιο δραπανο ¨τρυπανι¨που εχει δαχτυλιο συσφυξεις και το βρισκεις παντου και φτηνα, και ταιριαζεις καμερα και βιδας οπλου κατω απο την κανη….λεω ενα πραδειγμα εγω τωρα… υπαρχουν πολλες σκεψεις για παντετες… η με καποιο κολαρο πχ, η με καποια λαμα αλουμινιου (για να ειναι ελαφρια) η καποιο τεφλων (ελαφρη κα φτηνο) κανεις μια μικρη τρυπα για να χωραει στο σπιρομα τις βιδας βαζεις την βιδα σφυγγης και εισαι ετοιμος απο πλευρα οπλου επειτα μοντιφια για να βιδωσης την καμερα και εισαι ετοιμος για καταγραφη…

    χαραμιζομαι το φελεκι μου ααρε Ελλαδαρα με τους παντετιαριδες σου

    σε λιγο ετοιμαζω αυτοσχεδιο φακο που θα μπαινει στην κανη του οπλου και καθε φορα που θα πατας σκανδαλη θα αναβει για να βλεπεις τι κανεις (εννοητε για προπονηση στο σπιτι) ειναι σχεδον ετοιμο αλλα μου διαφευγει ενα σκατολοοιδη στην σκανδαλη, μολις ειναι ετοιμο θα γενει παρουσιαση

    Φιλε ευχαριστω σιγουρα αν ψαχτη κανεις ολο και κατι θα σκεφτη να το αρμωση στο οπλο.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 31 έως 36 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων