Περι κανης ο λογος

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 46 έως 51 (από 51 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #38539

    AN XEKINHSEI O GUNDOCTOR ME FOTO APO PRASINOKEFALA POU ERXONTAI STHN AYLH TOU, TOTE 8A SYNEXISO KAI EGO, ME FOTO APO PRASINOKEFALES POU PERNANE DIARKOS PANO APO TO SPITI MOU STA 20 METRA, ME FASSES POU ERXONTAI KAI TRONE STO GAZON THS AYLHS, KA8OS KAI ME FOTOS, POU EIMAI PERIKUKLOMENOS APO 7-8 XHNES KANADA  .

    AYTA EINAI FILOI MOU. XORES OMORFES KAI PLOUSIES KYNHGETIKA POU EXOUN KERDISEI KAPOIA DIKAIOMATA TOUS EPISHS EXOUN KATAFEREI NA PERASOUN STOUS KYNHGOUS TOUS, KYNHGETIKH PAIDEIA .ALLA MH XEFEYGOUME APO TO 8EMA. TO 8EMA MAS EINAI OI EPIDOSEIS THS KANHS.

    FILIKA,


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #38548

      ΦΦιλε μπεκατσοφτερε σε ποιο μερος ζεις;

    Καζαμ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #38551

    FILE MIXALH EIMAI AGGLIA, STO COVENTRY. KENTRIKH AGGLIA. “MIDLANDS” POU LENE!!! ESY???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #38567

    Στην πρωτεύουσα των Κυκλάδων μένει ο φίλος μας ο Μιχάλης Kazam,  αγαπητε Μπεκατσόφτερε….. στη πανέμορφη Σύρο

    GUN DOCTOR, με την βοηθεια του ΤΣΑΜΗ, please βάλε τις φωτό από τις ΠΡΑΣΙΝΟΚΕΦΑΛΕΣ ( έτσι για να χαρούμε λίγο ), αφού για μας πλέον είναι όνειρο ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #38579

     Καλημερα Γιωργο. Κανεις μαλλον δεν σε λυπαται, οποτε τις φωτογραφιες με τις πρασινοκεφαλες, πολυ συντομα θα τις δεις online.

    Aσε δε, που θα δουμε και μεις πρασινοκεφαλη, που δε θυμομαστε καν πως ειναι…  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335799

    Εγώ πάντως, χθες γύρισα απ’ το σκοπευτήριο με δύο πρασινοκέφαλα, που μου είχε φυλάξει ο φίλος μου ο Λουκάς από την τελευταία εξόρμησή του στον Έβρο, και μου τα έδωσε μόλις συναντηθήκαμε στην Μαλακάσα. Έπρεπε να δείτε το ύφος του πεθερού μου, όταν του εξηγούσα πώς τα βάρεσα, όταν ενώ είχα γεμίσει με δύο φυσίγγια στον βατήρα του skeet, ξαφνικά βλέπω 2 παπιά να έρχονται…..και……

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 46 έως 51 (από 51 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων