Gallop για τα αυτογεμή της Beretta

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #131106

    AL 391 με αυτή κυνηγάω


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Άδμητος στις #131138

    Ένα φιλαράκι πολύ ψαγμένο με τα όπλα, έχει όλες τις καραμπίνες από την σειρά 300. Θεωρεί ως μακράν καλύτερη την 303. Είναι τόσο πολύ ευχαριστημένος που ψάχνει μάλιστα να αγοράσει ακόμη μία μήπως στο μέλλον ξεμείνει από ανταλλακτικά για το συγκεκριμένο όπλο. Ο συνκυνηγός του εκτός από καραμπίνες Beretta αγόραζε κατά καιρούς και καραμπίνες Benelli, όταν λοιπόν έκαναν δοκιμές οι Beretta ήταν πάντα καλύτερες βλητικά από τις Benelli. Το φιλαράκι μου αυτό με παρότρυνε να αγοράσω μία 303,όταν αποφάσισα από το μονόκανο να μεταβώ στην καραμπίνα. Βρήκα μία ελάχιστα μεταχειρισμένη (από γνωστό) την οποία ο οπλουργός μου εκτίμησε 1200 ευρώ. Την αγόρασα και είμαι υπερευχαριστημένος. Τώρα ψάχνω να βρώ και μια 20ρα 303.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    δαμων στις #131457

    Α-302 το παιδικο μου απωθημενο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #371450

    Α-302 το παιδικο μου απωθημενο

    ΑΠό τους συναδέλφους που ψήφισαν Α400 έχει αγοράσει κανείς την Α400 να μας πει εντυπώσεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    460
    BENELLI4EVER στις #374681

    ΑΠό τους συναδέλφους που ψήφισαν Α400 έχει αγοράσει κανείς την Α400 να μας πει εντυπώσεις?

    ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ NICKNAME ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΕΝΕLLI4EVER NA ΓΙΝΩ ΒΕRETTA_UBER_ALLES. OI ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΧΕΥΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΚΗ TOY ΦΙΝΕΤΣΑ. AN KAI SUPER MAGNUM ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΑΝ ΤΗΣ 391.ΣΕ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΦΕΚΙΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #374682

    ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ NICKNAME ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΕΝΕLLI4EVER NA ΓΙΝΩ ΒΕRETTA_UBER_ALLES. OI ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΧΕΥΟΥΝ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΚΗ TOY ΦΙΝΕΤΣΑ. AN KAI SUPER MAGNUM ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΑΝ ΤΗΣ 391.ΣΕ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΦΕΚΙΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.

    Εγώ που την είχα δει δεν με είχε εντυπωσιάσει πάρα πολύ, επειδή έχω τρεις 391 δεν μου φάνηκε να έχει πολλές ομοιότητες στο ζύγισμα… θέλει λίγο να το συνηθίσεις…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    81
    MrC4RB0n στις #134361

    A-304 κι εγώ 12 χρόνια τώρα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #374904

    [font=”Verdana”]Εγώ ψηφίζω τις Μπερέττες που κατασκευάζει η….. BREDA!!!! :lol:

    Υ.Γ. δεν έχω ούτε beretta ούτε Breda[/font]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #374906

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Εγώ ψηφίζω τις Μπερέττες που κατασκευάζει η….. BREDA!!!! :lol:

    Υ.Γ. δεν έχω ούτε beretta ούτε Breda[/font][/color]

    +1
    :D Πόσα ξέρεις πονηρούλη :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #374912

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Εγώ ψηφίζω τις Μπερέττες που κατασκευάζει η….. BREDA!!!! :lol:

    Υ.Γ. δεν έχω ούτε beretta ούτε Breda[/font][/color]

    Μάλλον σου διαφέυγει κάτι… στην beretta ανήκουν οι περισσότερες εταιρείς κατασκευής όπλων (breda, benelli, frankie)… συνεπώς… όλες η beretta τις κατασκευάζει πλέον…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #375020

    [font=”Verdana”]Δεν μου διαφεύγει καθόλου!!!! ο όμιλος Beretta έχει αποκτήσει τις Franchi, Benelli και κάποιες τούρκικες, αλλά και την Breda; πότε; :D

    Αλλά ακόμη κι αν έχουν πάρει την Breda εμμένω στην άποψή μου :lol: :D :D [/font]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #375022

    [color=”#8B0000″][font=”Verdana”]Δεν μου διαφεύγει καθόλου!!!! ο όμιλος Beretta έχει αποκτήσει τις Franchi, Benelli και κάποιες τούρκικες, αλλά και την Breda; πότε; :D

    Αλλά ακόμη κι αν έχουν πάρει την Breda εμμένω στην άποψή μου :lol: :D :D [/font][/color]

    Σίγουρα αυτό που πιστευεις ίσχυε για τις παλιές τις Breda, για καινούριες δεν ξέρω. Δεν είναι τυχαίο που στον Έβρο η παλιά η Altair ακόμα είναι στην πρώτη γραμμή από τους ντόπιους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    663
    RIOTDORO στις #134785

    ΨΥΦΗΣΑ BERRETA VITORIA ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΦΕΤΟΣ ΛΟΓΟ ΤΙΜΗΣ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΗΝ URICA.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΟΠΛΟ ΜΕ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΩΜΙΣΜΑ ΚΑΘΕΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #375228

    ΨΥΦΗΣΑ BERRETA VITORIA ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΦΕΤΟΣ ΛΟΓΟ ΤΙΜΗΣ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΗΝ URICA.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΟΠΛΟ ΜΕ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΩΜΙΣΜΑ ΚΑΘΕΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ!!!!!!!

    ε καλά, μην γινόμαστε και υπερβολικοί. Δεν είναι δυνατόν ένα όπλο να κάθεται σε κάθε σωματότυπο, απλά κάθεται καλά σε εσένα :lol:

    φιλικά,
    Caveman

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    foxman στις #375252

    Τη vitoria θα ψήφιζα (το όπλο μου :lol: ) αλλά θα ήμουν μεροληπτικός οπότε θα ψηφίσω την 391 :D που παρά τα αρχικά προβλήματά της μετέπειτα έγινε πολύ καλή και αξιόπιστη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων