Τέλος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 56 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    637
    mafiaworld87 στις #368859

    Σταύρο… ίσως να μην με ξέρεις και ίσως και να μην συναντηθούμε ποτέ…. αλλά ένα θα σου πώ: σε ''πάω'' πολύ ρε φίλε γιατί είσαι ντόμπρος και ξηγημένος!!!
    Μην τους την κάνεις την χάρη ρε….. αυτοί αυτό θέλουν, γέμισε ο κόσμος μαλ…κες εεε και τί? Και εμείς σαν και αυτούς πρέπει να γίνουμε? Με το να φύγεις τους αποδεικνύεις οτι είναι πιο δυνατοί απο εσένα!!! Είναι? Δεν το νομίζω, τέτοια άτομα μόνο εις βάρος των άλλων μπορούν να επιβιώσουν και να αυτοπροβληθούν….
    Λοιπόν ξανασκέψου το……….. B)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    145
    badian στις #368871

    [center][color=”#000000″][size=4][font=”Franklin Gothic Medium”][i]
    [b][size=5]Γεμίσαμε από “σωτήρες” και “κριτές” των πάντων.
    Μίζεροι και κακομοίρηδες, Ξερόλες και ημιμαθείς[/size],[/b]
    [/i][/font][/size][/color][/center]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #129930

    Αγαπητε Σταυρο,
    θα τους δωσεις την χαρα αποχωρoντας απο το φορουμ..κανοντας αυτο που αυτοι επιδιωκουν?
    Ίσα-ίσα που τώρα χρειάζεται να ακούγονται φωνές που έχουν καθαρό και τίμιο λόγο.
    Γνωρίζω πολύ καλά ότι είμαστε λίγοι και λίγοι θα παραμείνουμε.
    θα τους αφησουμε να μας διαλυσουν ?
    Όμως να θυμάσαι ότι το δυνατό ψάρι κολυμπάει κόντρα στο ρεύμα. Το ψόφιο, το παρασύρει.
    Αν οσοι εχουν να προσφερουν φευγουν , φτωχαινει ο χωρος.
    Δεν περισσευει η αποψη σου Σταυρο, απεναντιας ειναι απαραιτητη. !!!
    Και για να υποψιαζονται και υπολοιποι καλο ειναι να αναφερεις τι σε εχει πειραξει.
    Λοιπόν ξανασκέψου το………..

    Αυτά στα έγραψαν τα παιδιά παραπάνω και συμφωνώ απόλυτα μαζί τους.Δεν είσαι μονος σου εδώ μέσα όπως βλέπεις.
    Σε έχω γνωρίσει και από κοντά πριν χρονια και ξέρω τι είδους άνθρωπος είσαι.Πες μας τι έγινε,δώσε μας το φως σου.
    Aλλωστε οι παλιότεροι στο artemis σε γνωρίζουμε καλά.Δεν μπορώ να φανταστώ την αποχώρηση σου έτσι.Κάτι συνέβη σίγουρα..αλλα πιστεύω ότι πολλά μέλη είναι κοντά σου τώρα ειδικά ακόμα και άγνωστα σε εσένα όπως βλέπεις.
    Θα μου λείψει ο λόγος σου,το στυλ του γραψίματος σου εδώ μέσα και η μαχητικότητα που την διάκρινε πάντα.!!!!!!!!!!!!
    Λοιπόν ξανασκέψου το………..
    Είμαστε μαζί σου Black_Pilum!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368893

    [center][color=”#000000″][size=4][font=”Franklin Gothic Medium”][i]Πιστεύω να κατάλαβες τώρα Στέφανε κάποιους από τους λόγους που κι εγώ ζήτησα την διαγραφή μου.
    Γεμίσαμε από “σωτήρες” και “κριτές” των πάντων.
    Ανθρώπους που κοιτάνε το δένδρο και χάνουν το δάσος. Ανθρώπους που αυτοπροβάλλονται χρησιμοποιώντας το site αλλά και το κυνήγι για πολιτικούς αλλά και για άλλους σκοπούς. Και τα χτυπήματα τους είναι επιλεκτικά και επιλεγμένα.
    Ξέρω ότι κάποιοι από αυτούς, αν όχι όλοι διαβάζουν η θα διαβάσουν , αυτά που γράφω. Αλλά κανείς δεν θα με ρωτήσει το γιατί η τον λόγο.
    Το τρίτο η το τέταρτο τους μάτι δεν τους βοηθάει. Ούτε καν το μάτι τους το αλλήθωρο. Με την ίδια γκεμπελική μέθοδο δρουν, όπως αυτή των οικολόγων.
    Πιστεύουν κάτι για τον εαυτό τους, και θέλουν να μας υποχρεώσουν να το πιστέψουμε κι εμείς. Μίζεροι και κακομοίρηδες, προσπαθούν με κάθε τρόπο να προβληθούν βγάζοντας την χολή τους σε κάθε τι που δεν μπορούν η δεν θέλουν να καταλάβουν. Ξερόλες και ημιμαθείς, καλύπτουν την άγνοιά τους πίσω από κραυγές. Προσπαθούν με ηχηρά και εντυπωσιακά ονόματα, αλλά και ανώνυμες υπογραφές, να αυτοπροβληθούν.
    Σκοπός τους; Μα φυσικά η διάλυση.
    [/i][/font][/size][/color][/center]

    Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ, ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΚΤΕΘΗΚΑ, ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΚΡΟΥΣΗΣ ΕΝΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ, ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΜΕΙΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ, ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ "ΛΙΓΟΙ" ΠΟΥ ΔΕ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΟΤΑΝ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΜΑΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥ, ΔΕ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΤΙ "ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΤΑΖ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ, ΔΕ ΤΟ ΕΚΑΝΕ?). ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ "ΤΗ ΛΕΝΕ" ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΙΩΘΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΕΓΩ ΤΟΥΣ, ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ "Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ" ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    Tom pointer στις #130575

    Συμφωνώ με τον Victoros Σταυρο.Πες τα με τ'ονομα τους και μεινε στο φορουμ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #130884

    Σταύρο γεια σου,
    Κατ΄αρχήν ως συντονιστής δεν έχω δικαίωμα να σε διαγράψω, μόνο οι διαχειριστές, αλλά και αν είχα την δυνατότητα δεν θα το έκανα. Αν η επιλογή σου είναι να διαβάζεις και όχι να γράφεις, κάνε το από μόνος σου χωρίς διαγραφές, αλλά και πάλι δεν θα με ευχαριστούσε μία τέτοια απόφαση. Τόσα χρόνια η παρουσία σου στο φόρουμ ήταν, αν μη τι άλλο, αξιοπρεπής και χρήσιμη. Ειλικρινά δεν ξέρω τι είναι αυτό/οί που σε ώθησαν στην απόφασή σου αλλά η γνώμη μου είναι να συνεχίσεις αγνοώντας τους. Αν δεν τους δίνουμε σημασία δεν θα έχουν λόγο συμμετοχής και ύπαρξης . Επικεντρώσου σε θέματα που σε αφορούν και βάλε το λιθαράκι σου. Αν πάλι γνωρίζεις καταστάσεις (που δεν γνωρίζω) τέτοιες που θίγουν την υπόληψη και την αξιοπρέπεια σου συμμετέχοντας στο φόρουμ, τότε πολύ καλά θα κάνεις να αποχωρήσεις αλλά θα σε παρακαλούσα να μου/μας εξηγήσεις για να προσπαθήσουμε να το αντιμετωπίσουμε.
    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Julius στις #370216

    Καλά και ο Καραμανλής παραιτήθηκε και δεν το κάναμε τόσο θέμα!!!Κύριε Victoros σε ποίο μοντάζ να κόψετε τι??Κάτι που δεν ξέρετε?? :blink: :blink:

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #370218

    Καλά και ο Καραμανλής παραιτήθηκε και δεν το κάναμε τόσο θέμα!!!Κύριε Victoros σε ποίο μοντάζ να κόψετε τι??Κάτι που δεν ξέρετε?? :blink: :blink:

    Μονο να ειχα την τιμη να σε πιασω στα χερια μου,μονο………………………………………. ;)
    Και τελειωνω εδω………………………………………………………………..
    ……………………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Julius στις #370221

    Μονο να ειχα την τιμη να σε πιασω στα χερια μου,μονο………………………………………. :blink:
    Και τελειωνω εδω………………………………………………………………..
    ……………………..

    Η γλώσσα σπάει κόκαλα !!!! :blink: ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #370222

    Η γλώσσα σπάει κόκαλα !!!! :blink: :blink:

    Οπως και η μαλακια που σε βαραει …………!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #130899

    Julius , στο επόμενο post σου που θα προκαλέσει , είσαι εκτός φόρουμ για ένα μήνα .

    Δεν θα υπάρξει άλλη προειδοποίηση.

    Οι υπόλοιποι παρακαλώ ηρεμία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2126
    THEOD στις #130902

    Από ευρηματικό σύνθημα σε τοίχο στου ΨΥΡΡΗ:
    "Ήρθαν τα αύρια να διώξουν τα σήμερα…!!!"
    Κάτι μου λέει πως εδώ "κολλάει" μάλλον η κυριολεκτική έννοια του συνθήματος…

    Μετά από παρά πολύ καιρό δυστυχώς η απειλή κίτρινης και κόκκινης κάρτας είναι αναγκαία…
    Gianni Androu, συμφωνούμε με την υπόμνηση σου για την μη περαιτέρω αναμόχλευση του θέματος και των προσωπικών που θέλει ή επιθυμεί να έχει το παραπάνω μέλος.
    Οι ανοιχτές πόρτες του site έδιναν και δίνουν πάντα την ευκαιρία έκφρασης και ανταλλαγής απόψεων, όταν όμως οι προσωπικές αναφορές και οι αγκυλώσεις ξεφεύγουν από το μέτρο, τότε η οξύτητα και η διαμάχη δεν αποτελούν τιμητικό αποτέλεσμα και φυσικά δεν μπορεί να τίθεται υπό αίρεση ολόκληρη η υπόσταση και η ύπαρξη ενός μεγάλου κυνηγετικού forum…
    Επειδή λοιπόν οι σκοποί είναι μη εμφανείς και η βούληση ενός -δύο μελών τους "φωτογραφίζει", καλό θα είναι να μεταφέρουν την αντιπαράθεση αλλού…
    Αν λοιπόν έχουν κάτι το επίσημο και έγκυρο να πουν, ας το πράξουν, αλλά αυτή η επαναλαμβανόμενη επίθεση και κακεντρέχεια κατά του Victoros δεν αντιλαμβάνομαι "πόθεν έσχες" και που πάει…
    Τι ενοχλεί δηλαδή, γιατί η ανακύκλωση των ίδιων και των ίδιων καταντάει και ενοχλητική και προσβλητική για όλους μας…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Julius στις #370249

    Μονο να ειχα την τιμη να σε πιασω στα χερια μου,μονο………………………………………. :blink:
    Και τελειωνω εδω………………………………………………………………..
    ……………………..

    Εδώ προκάλεσα εγώ κανέναν??Δεν έχω κανένα πρόβλημα να φάω Βan……αλλά να βλέπουμε και τι γράφουν οι άλλοι και ας είναι φίλοι μας!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9
    ΒΟΥΔΑΣ στις #370264

    Εδώ προκάλεσα εγώ κανέναν??Δεν έχω κανένα πρόβλημα να φάω Βan……αλλά να βλέπουμε και τι γράφουν οι άλλοι και ας είναι φίλοι μας!!!

    ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ "ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΙ" ΑΤΟΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ, ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #130934

    Οκ , πάρε τον επόμενο μήνα off για να σκεφτείς καλύτερα το θέμα.

    Σε περιμένουμε μετά το πέρας του μήνα για να κάνουμε πιο εποικοδομητικές συζητήσεις.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 56 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων