Παλι τα αεροβολα στο e-artemis

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #133533

    αστο καλα κοιμαται.

    παλι τα ιδια θα ξαναρχισουμε?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #373803

    αστο καλα κοιμαται.

    παλι τα ιδια θα ξαναρχισουμε?

    Γιατι ρε παιδια?????
    τι ειχε γινει?
    Και γιατι δλδ δεν μπορει να ελεγχθει???????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    old-timer 2 στις #133561

    η γνωμη μου ειναι οτι ολα μπορουν να γινουν

    η σταση των πολλων ειναι αυτη που επιτρεπει σε καποιους γραφικους να μπαινουν και
    να ποσταρουν αναρμοστα…
    οχι μονο στα αεροβολα για τα οποια συζηταμε εδω αλλα σε ολα σχεδον τα θεματα !!

    δεν τηρουνται στοιχειωδεις κανονες συμπεριφορας και πολλοι συναδελφοι περιφερονται στο
    forum με λυμενο το ζωναρι για καβγα.

    αυτο κανει το site ευκολο στοχο.

    αν δεν αλλαξει η νοοτροπια και η αντιμετωπιση των "προβληματικων" δεν σωζεται τιποτα…
    αλλωστε το μπαχαλο στα αεροβολα δεν προεκυψε σε μια νυχτα.
    γινοταν μηνες σιγα-σιγα και ειχε με προσοχη διερευνηθει η ταχυτητα αντιδρασης και η ανοχη του
    forum.
    γεγονος που συμβαινει και στα αλλα θεματα που σωζονται γιατι συμμετεχουν περισσοτερα μελη και γινεται γρηγοροτερα αντιληπτο.

    χρειαζονται συντονιστες τυπου "androu" χρονος, κοπος και γερο συκωτι…
    και δεν νομιζω οτι θα βρεθουν μελη ακεραια και ηθικα που θα αναλαβουν ευκολα τον αχαρο ρολο του μαντροσκυλου!!
    αυτο ειναι κυριως αποφαση της Διαχειρισης

    αυτη ειναι η αποψη μου και την καταθετω με ειλικρινεια για να μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας…

    τελειωνοντας, ειτε ανοιξει ειτε οχι θα ακολουθησει την ροη του υπολοιπου forum.

    αν το υπερασπισουμε με σθενος θα ζησει, αλλιως…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #373835

    Και εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να επανελθουν τα αεροβολα, βεβαια κατω απο καποιες πρυποθεσεις.
    Το θεμα ειναι οτι Παντα το προβλημα, δεν το δημιουργει ΕΝΑΣ!!!
    Η αντιπαραθεση, η οποια συχνα εμφανιζεται ειναι αποτελεσμα περισσοτερων ατομων, και τελικα με ισο μεριδιο ευθυνης.
    Εγω αν ημουν διαχειριστης, για να μην κατηγορηθω οτι μεροληπτω……ΘΑ ΠΕΤΑΓΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΊΤΣΑ ΕΞΩ, που οδηγησε εκει την κατασταση,και ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ σε παλιους και νεους, σε γνωστους και μη!!!!!!!!!!!!! :angry:

    Υ.Σ Η αναφορα ειναι γενικη, και οχι για το <αεροβολο> μονο!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #133591

    Σωτήρη, δεν έχεις άδικο. Αν θυμάσαι όμως αυτή η παρέα όταν εμφανίστηκε, πήρε μόνη της το αεροβόλο και σε μία νύχτα έγραψαν μερικές σελίδες με πράγματα τα οποία αφορούσαν μόνο αυτούς και δεν είχαν καμία σχέση με το αεροβόλο. Ε, όταν σε μια παρέα οι περισσότεροι μιλάνε για τα ακόντια, πως θα ακουστούν οι πέντε που θα μιλησουν για ροζ ποντίκια;
    Και το ξαναλέω: Να μείνει κλειστό το αεροβόλο. Όσα μάθαμε, μάθαμε. Όσα γράψαμε, γράψαμε. Αρκετούς διαχειριστές έχουμε καταναλώσει τον τελευταίο καιρό. Σε λίγο δεν θα μας μείνει κανένας και δεν θα μείνει και κανένα αξιόλογο μέλος που να θέλει να μοιραστεί τις γνώσεις του.
    Στην ειρωνία και στον αυτοθαυμασμό είμαστε καλοί. Στην συζήτηση δεν τα πάμε καλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #373846

    Σωτήρη, δεν έχεις άδικο. Αν θυμάσαι όμως αυτή η παρέα όταν εμφανίστηκε, πήρε μόνη της το αεροβόλο και σε μία νύχτα έγραψαν μερικές σελίδες με πράγματα τα οποία αφορούσαν μόνο αυτούς και δεν είχαν καμία σχέση με το αεροβόλο. Ε, όταν σε μια παρέα οι περισσότεροι μιλάνε για τα ακόντια, πως θα ακουστούν οι πέντε που θα μιλησουν για ροζ ποντίκια;
    Και το ξαναλέω: Να μείνει κλειστό το αεροβόλο. Όσα μάθαμε, μάθαμε. Όσα γράψαμε, γράψαμε. Αρκετούς διαχειριστές έχουμε καταναλώσει τον τελευταίο καιρό. Σε λίγο δεν θα μας μείνει κανένας και δεν θα μείνει και κανένα αξιόλογο μέλος που να θέλει να μοιραστεί τις γνώσεις του.
    Στην ειρωνία και στον αυτοθαυμασμό είμαστε καλοί. Στην συζήτηση δεν τα πάμε καλά.

    Η θεση των διαχειριστων ειναι πολυ δυσκολη αναμφισβητητα, διοτι ειναι ανθρωποι, και κατα συνεπεια μπορει να κανουν διακρισεις.
    Το θεμα <αεροβολα> ηταν πολυπλοκο για αρκετους λογους, και οχι μονο εξ'αιτιας καποιων αντιπαραθεσεων ,που ηταν το τελικο ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ για τα ματια του προχειρου παρατηρητη.
    Παρόλα αυτα πιστευω οτι το τοπικ θα μπορουσε να ξαναανοιξει!!!!! Αλλωστε θα ειδες οτι παρατραγουδα δεν εχουμε ΜΟΝΟ εκει!!!!!
    Θα επιμεινω στο σημειο , οτι ΠΡΕΠΕΙ να μην υπαρχουν ευνοουμενοι……..γιατι μονο ετσι θα αποφεφχθουν δυσαρεστα στο μελλον !!!!!
    ΟΥΤΕ Ο ΕΙΣΒΟΛΕΑΣ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ(γιατι αυτο τον κανει εισβολεα) ΟΥΤΕ Ο ΕΥΝΟΟΥΜΕΝΟΣ (αν δεν ειναι ) θα προκαλει ΔΙΕΝΕΞΕΙΣ εκ του ασφαλους, υπερβαινοντας και αυτος τα επιτρεπτα ορια!!!!!!! Πρεπει λοιπον να βλεπουμε την τελικη συμπεριφορα εκατερωθεν……….πριν παρουμε επιληψιμες αποφασεις, κακους συμβουλους του μελλοντος.
    Να προσθεσω οτι ειμαι νεο μελος, προσπαθω να ειμαι αμεροληπτος, και απο παρασκηνια δεν γνωριζω, κατα συνεπεια ………οτι βλεπει το ματι του απλου παρατηρητη :angry:

    Καλο βραδυ φιλε Τριανταφυλλε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #133600

    Τριανταφυλλε επετρεψε μου να διαφωνησω μαζι σου.

    Δεν γνωριζω τι εχει παιχτει στο συγκεκριμενο τοπικ απλα αν εφαρμοστει εκει αυτο νομιζω οτι το τελευταιο διαστημα θα επρπεπε το μισο φορουμ να ειναι κλειδωμενο.
    Οπου και αν γυρισειςνα δεις θα δεις ασχετα ποστ απο ασχετους που εχουν ως μονο σκοπο το να μας κανουν να φαγωθουμε μεταξυ μας.
    Η λυση ποια ειναι???

    Το κλεισημο καποιων κωδικων αντι το κλεισιμο των θεματων.
    Το εχω ξαναπει.

    Η πολυ Δημοκρατια βλάπτει.

    Πιστεψε με εμπειριαεχω εδω και 5χρονια σαν διαχειριστης σε σαιτ που δοξα το θεο τετοια στοιχεια ως τωρα εχουμε δει παρα πολλα.
    Το καθε τοπικ εχει πολλα να προσφερει.
    Ταυτοχρονα μπορει να γινει και στοχος απο τον καθε κακοβουλο που θα προσπαθησει να το καταστρεψει.
    Τοτε τι ειναι πιο σωστο?
    Να κλειδωθει το τοπικ η να κλειδωθει το στομα του κακοβουλου?

    Παντα φιλικα
    Κυριακος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #133601

    Το θέμα ξεκίνησε προφανώς καλοπροαίρετα και πριν προλάβει να γεμίσει μία σελίδα, άρχισαν τα παρατράγουδα. Από ψηφοφορία κατέληξε σε νέες μπηχτές προς διαχειριστές, συντονιστές, διακρίσεις, κλίκες και ευνοούμενους. Σωτήρη ειλικρινά δεν σε αναγνωρίζω τελευταία. Μ' αρέσει που είχες προ ημερών κατηγορήσει εμένα για …νεύρα!

    Και μιας και έγραψα, ας καταθέσω κι εγώ την ψήφο μου: ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ "ΑΕΡΟΒΟΛΑ".

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #373856

    Το θέμα ξεκίνησε προφανώς καλοπροαίρετα και πριν προλάβει να γεμίσει μία σελίδα, άρχισαν τα παρατράγουδα. Από ψηφοφορία κατέληξε σε νέες μπηχτές προς διαχειριστές, συντονιστές, διακρίσεις, κλίκες και ευνοούμενους. Σωτήρη ειλικρινά δεν σε αναγνωρίζω τελευταία. Μ' αρέσει που είχες προ ημερών κατηγορήσει εμένα για …νεύρα!

    Εγω δεν σε αναγνωριζω φιλε!!!!! Γιατι οχι μονο παρεξηγηθηκες χωρις λογο τοτε στο θεμα του τοπικισμου………αλλα ουτε την συγνωμη μου καν (για κατι που δεν εφτεξα ), ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕΣ :blink:
    ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #373858

    symfono apolytos gia tis exorgistikes apantisis :angry:

    Εσύ Βαγγέλη πού κολλάς στην όλη ιστορία; Με βοηθάς λιγάκι να καταλάβω;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #373859

    symfono apolytos gia tis exorgistikes apantisis :angry:

    Φιλαρακο σε παρακαλω !!!!!!! Μην το κανεις αυτο!!!!!
    Ενα παραπονο εξεφρασα προς τον φιλο leo, και νομιζω οτι δεν σε αφορα το προσωπικο μου θεμα!!!!
    ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #373862

    anatrexa stis teleytaies selides toy anaferomenoy thematos kai vlepo exorgistikes apantiseis ,ostoso simfono me tin apopsi tou sector.

    epidi den imoun melos toso kairo simainei automatos oti den exo logo gia ayta poy diavaza.H ironia den einai praxi epithimiti apo kanenan.

    Ρε Βαγγελη καλως ηρθες μεν, την ειρωνια που την ειδες δε??????

    Μη λεμε οτι θελουμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #373864

    Εγω δεν σε αναγνωριζω φιλε!!!!! Γιατι οχι μονο παρεξηγηθηκες χωρις λογο τοτε στο θεμα του τοπικισμου………αλλα ουτε την συγνωμη μου καν (για κατι που δεν εφτεξα ), ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕΣ :blink:
    ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ :angry:

    Για τη συγγνώμη έχεις δίκιο, το παρέλειψα τελείως, αλλά επειδή ελπίζω ποτέ δεν είναι αργά, την δέχομαι τώρα. Δεν πίστευα ότι το κράταγες εκκρεμότητα. ;)

    Όσο για τα δύο μηνύματα, το παλιό με τα τσίπουρα, όσο και το σημερινό, ομολογώ πως θα ήθελα κάποιες επεξηγήσεις, όχι όμως εδώ. Ας τα πούμε με Π.Μ. Ας μην κουράζουμε άλλο το ήδη ταλαιπωρημένο φόρουμ.

    Πολύ φιλικά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #133607

    Παιδιά, απ' ότι φαίνεται είναι δύσκολο να γυρίσει το ποτάμι πίσω. Έχουν ειπωθεί κάποια πράγματα και έχει δημιουργηθεί ένα κλίμα το οποίο δεν είναι ευνοϊκό και εποικοδομητικό για κανέναν μας.
    Θα παρακαλέσω πάρα πολύ να προσπαθήσουμε όλοι μας για να επανέλθει η κοινότητα στο παλιό της κλίμα και ύφος. Ας αποδείξουμε στους εαυτούς μας ότι μπορούμε να είμαστε λίγο καλύτεροι.
    Και συμφωνώ ότι η πολύ Δημοκρατία βλάπτει σοβαρά και εμάς και τους γύρω μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #373882

    [font=”Verdana”]Εδώ φορτίζεται το κλίμα στην συζήτηση ΕΑΝ πρέπει να ξανά -ανοίξει το θέμα… φαντάσου τι έχει να γίνει αν ανοίξει…. :angry: [/font]

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων