Παλι τα αεροβολα στο e-artemis

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #373884

    Παιδιά, απ' ότι φαίνεται είναι δύσκολο να γυρίσει το ποτάμι πίσω. Έχουν ειπωθεί κάποια πράγματα και έχει δημιουργηθεί ένα κλίμα το οποίο δεν είναι ευνοϊκό και εποικοδομητικό για κανέναν μας.
    Θα παρακαλέσω πάρα πολύ να προσπαθήσουμε όλοι μας για να επανέλθει η κοινότητα στο παλιό της κλίμα και ύφος. Ας αποδείξουμε στους εαυτούς μας ότι μπορούμε να είμαστε λίγο καλύτεροι.
    Και συμφωνώ ότι η πολύ Δημοκρατία βλάπτει σοβαρά και εμάς και τους γύρω μας.

    Καλημέρα stratri1. Συμφωνώ μαζί σου να μην ανοίξει ξανά το θέμα.

    Ήταν ένα καζάνι που σιγόβραζε το συγκεκριμένο topic μέχρι που έσκασε. Είχα γράψει και τότε πως κατά την άποψή μου το μονό που έφταιγε είναι πως μεταφερθήκαν σε αυτό το forum τα προβλήματα του ομώνυμου forum.

    Αν θυμάσαι ο λόγος που έγινε ο χαμός ήταν για το πως θα καθαρίζουμε τη κάνη του αεροβόλου, δηλαδή Ήμαρτον. Ένας διαρκής πόλεμος γνώσεων και επιβολής απόψεων.

    Το κακό ήταν που διεγράφη και διακριτά κατά την άποψή μου, μόνο ο Dr Στέφανος (stefplakk) και όχι και όλοι οι υπόλοιποι που το έφτασαν το topic σε αυτό το επίπεδο-δάπεδο.

    Κατά βάθος θα ήθελα και εγώ να ανοίξει αλλά πολύ φοβάμαι πως θα φτάσει στα ίδια. Θα κατατίθεται μια ερώτηση και η απάντηση θα παίρνεις από δέκα άτομα (καλό αυτό) αλλά μετά θα τσακώνονται μεταξύ τους ποιου από όλων ήταν η πιο ορθή άποψη.

    Και κάτι τελευταίο το γνωρίζεις το ρητό "της στραβής #@!&% της φταίνε οι τρίχες" μη κατηγορούμε το θεσμό της Δημοκρατίας για την κατάντια τη δικιά μας. Όταν μάθουμε να σεβόμαστε θα καταλάβουμε το νόημα και την αξία της.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #373885

    Και κάτι τελευταίο το γνωρίζεις το ρητό "της στραβής #@!&% της φταίνε οι τρίχες" μη κατηγορούμε το θεσμό της Δημοκρατίας για την κατάντια τη δικιά μας. Όταν μάθουμε να σεβόμαστε θα καταλάβουμε το νόημα και την αξία της.

    Επειδη αυτη φανταζομαι ειναι σποντα για εμενα, το μονο που εχω να πω ειναι οτι για ενα δυο ατομα που ξεφτυλιζουν ενα θεμα ειναι κριμα να στερειτε μια ενοτητα απο ολους τους αλλους.
    Φαντασου να κλειδωθει η ενωτητα "Προσφυγη" η η "5η ημερα" επειδη ενας Julius και ενας valsamotis το π@δηξαν το θεμα!!!!
    Διαφωνεις???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #373886

    Επειδη αυτη φανταζομαι ειναι σποντα για εμενα, το μονο που εχω να πω ειναι οτι για ενα δυο ατομα που ξεφτυλιζουν ενα θεμα ειναι κριμα να στερειτε μια ενοτητα απο ολους τους αλλους.
    Φαντασου να κλειδωθει η ενωτητα "Προσφυγη" η η "5η ημερα" επειδη ενας Julius και ενας valsamotis το π@δηξαν το θεμα!!!!
    Διαφωνεις???

    Όχι Endura δεν ήταν μπηχτή για κανένα απλά ανάγνωσα τη τοποθέτηση του strarti και το τοποθετήθηκα ανάλογα με τις απόψεις μου.
    Μη το παρεξηγείς .
    Αν θες ανάτρεξε στο κλειδωμένο θέμα αν δε βαριέσαι και διάβασε τις 10 τελευταίες σελίδες και θα κατανοήσεις τα όσα γράφω.
    Για να χαλάσει μια "σχέση" χρειάζονται δυο, το σχοινί δε μπορεί να το τραβά μονό ένας

    Έχεις και εσύ μια μεγάλη αγάπη ??? (Μηχανή εννοώ)

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #133619

    Μην το βασανίζετε άλλο το θέμα…. η συζήτηση κλείνει….

    το topic ΑΕΡΟΒΟΛΑ θα ανοίξει πάλι όταν η διαχείρηση διαπιστώσει ότι ωρίμασαν οι συνθήκες και τα … άτομα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #373907

    Όχι Endura δεν ήταν μπηχτή για κανένα απλά ανάγνωσα τη τοποθέτηση του strarti και το τοποθετήθηκα ανάλογα με τις απόψεις μου.
    Μη το παρεξηγείς .
    Αν θες ανάτρεξε στο κλειδωμένο θέμα αν δε βαριέσαι και διάβασε τις 10 τελευταίες σελίδες και θα κατανοήσεις τα όσα γράφω.
    Για να χαλάσει μια "σχέση" χρειάζονται δυο, το σχοινί δε μπορεί να το τραβά μονό ένας

    Έχεις και εσύ μια μεγάλη αγάπη ??? (Μηχανή εννοώ)

    Απλα το ειπα επειδη ειπα πιο πανω η πολυ Δημοκρατια βλαπτει.
    Εχω ενα Kawasaki KLX300 enduro.

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων