Τελευταιο αντιο………!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 200 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #380904

    ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ Η ΣΚΥΛΑ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΡΕΞΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ ΤΗΣ ΕΞΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΥΛΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΚΑΛΑΖΑΑΡ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΖΩΗ ΤΟ ΠΟΛΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΦΟΥ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΠΙΘΑ ΕΙΧΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΤΟ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΣΩ ΜΕΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΝΤΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑΝ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ ΤΗΣ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΠΙΘΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ

    κριμα κωστα για το σκυλακι σου


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    398
    vebarbar στις #380905

    Κρίμα φίλε! Στεναχωρήθηκα μόνο που το διάβασα! Να την θυμάσαι και να χαμογελάς!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #380907

    κριμα φιλε μου γιατι 3 χρονων ειναι πολυ νωρις για να το χασεις ετσι αλλα τι να κανεις δεν μπορεις να τα βαλεις με τον θεο  να σαι καλα να την θυμασαι 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #380952

    Να είσαι γερός να τη θυμάσαι τη Σπίθα σου…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #380962

    να εισαι καλα φιλε και να θυμασαι τις στιγμες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #380988

    Να την θυμασαι παντα φιλε κωστα,σε καταλαβαινω απολυτα γιατι σημερα μετα απο 15 χρονια εχασα και την δικια μου . . . . . . . . .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #380990

    Κρίμα ρε παιδιά …να θυμάστε τις καλές τους  στιγμές και να είστε γεροί  να  αποκτήσετε  καλύτερα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #381010

    Κρίμα φιλαράκι.  🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #381020

    να στε καλα και να θυμαστε τα σκυλακια σας συναδελφοι!!και εγω πριν εικοσι μερες εχασα το επανιελακι μου το ρομελ σε ηλικια 5 ετων μολις,στα καλα του καθουμενου απο συστροφη στομαχου!!το ασχημο της υποθεσης ειναι για την οικογενεια(γυναικα και παιδια)που δεν περναει μερα που να μην το αναζητουν.κουραγιο μας λοιπον!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #381022

    καλό της ταξίδι….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #381253

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    pointerman στις #439446

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗ ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΤΖΙΝΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΧΑΡΕΣ ΗΡΘΕ Η ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΜΕ!Η ΤΖΙΝΑ ΕΦΥΓΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/10/2013 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.Η ΜΟΙΡΑ ΤΗΣ ΕΠΑΙΞΕ ΑΣΧΗΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΝΑ ΚΑΠΡΙ.ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ 20 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΩ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΜΙΑ ΠΥΚΝΟΥΡΑ ΜΕ ΜΕΣΕΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΡΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΑ.ΑΚΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΥΠΟΨΙΑΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΤΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΤΗΝ ΦΩΝΑΞΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΛΑΔΙ.ΗΡΘΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ.ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΙΣΩ ΠΟΔΙΑ(ΕΝΑ ΣΚΙΣΙΜΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΙΣΩ ΠΟΔΙ).ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΤΥΛΙΞΑ ΣΕ ΜΙΑ ΖΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΥΚΝΑ.ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΡΓΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣ.ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΚΤΗΝΗΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ.ΦΕΡΑΜΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΟΡΤΩΣΑΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟΤΕΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ Η ΣΚΥΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΣΑ ΝΑ ΕΦΕΥΓΕ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ.ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΠΑΡΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΟΥΤΕ Η ΕΝΕΣΗ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΕΦΕΡΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΤΟ ΖΩΟ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΡΗΞΗ ΣΠΛΗΝΑΣ Η ΡΗΞΗ ΥΠΑΤΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ(ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ) Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ…..ΑΝΤΙΟ ΤΖΙΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΣΤΑ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΙΑ ΠΟΥ ΠΑΣ.ΟΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΠΟΥ ΣΕ ΕΘΑΨΑ…ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑΝΟ 7 ΚΑΙ 4 ΕΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΗ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ…..ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #439448

    Αμαν κριμα ρε φιλε,τζαμπα πηγε το σκυλακι απο το παλιογουρουνο,ευχομαι στην τζινα σου καλο ταξιδι
    και να παρετε ενα αλλο σκυλι γρηγορα,το οποιο θα αγαπησετε το ιδιο, και θα σας γεμιση το κενο
    που σας αφησε η αγαπημενη σας τζινα,πραγματικα λυπαμε ολα τα σκυλια που δεν πανε απο βαθια γεραματα
    και πανε τζαμπα απο διαφορους λογους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #439450

    φιλε ποιντερμαν ειναι οντως πολυ κριμα ..οποιος εχει περασει αυτη την απωλεια σε καταλαβαινει απολυτα …καλο της ταξιδι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    pointerman στις #439455

    ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΣΚΥΝΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΓΕΝΑΕΙ….Ο ΘΕΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΠΙΣΩ ΑΛΛΗ….ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΝΑ ΑΠΑΛΛΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΧΑΜΟΥ.ΣΤΟ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΧΩΡΕΜΕΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΘΥΜΙΖΕΙ……ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 151 έως 165 (από 200 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων