Τελευταιο αντιο………!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 200 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    kokerkost 64 στις #439495

    Φίλε τα λόγια είναι περιττά, σε καταλαβαίνω απόλυτα αφού έχω χάσει κι εγώ σκυλί (από φόλα). Ελπίζω τα κουτάβια να αναπληρώσουν το κενό που σου άφησε η Τζίνα…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    pointerman στις #439538

    Καλημερα θελω να ζητησω συγγνωμη απο τους διαχειριστες για τα προηγουμενα μηνυματα μου τα οποια εστειλα με κεφαλαια γραμματα.Και παλι να ευχαριστησω αυτους που διαβασαν το μηνυμα μου και εγραψαν εστω και μια λεξη……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #439656

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ ΣΤΗ ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΤΖΙΝΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΧΑΡΕΣ ΗΡΘΕ Η ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΜΕ!Η ΤΖΙΝΑ ΕΦΥΓΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/10/2013 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.Η ΜΟΙΡΑ ΤΗΣ ΕΠΑΙΞΕ ΑΣΧΗΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΝΑ ΚΑΠΡΙ.ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ 20 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΩ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΜΙΑ ΠΥΚΝΟΥΡΑ ΜΕ ΜΕΣΕΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΡΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΑ.ΑΚΟΥΣΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΥΠΟΨΙΑΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΤΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΤΗΝ ΦΩΝΑΞΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΛΑΔΙ.ΗΡΘΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ.ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΙΣΩ ΠΟΔΙΑ(ΕΝΑ ΣΚΙΣΙΜΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΙΣΩ ΠΟΔΙ).ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΤΥΛΙΞΑ ΣΕ ΜΙΑ ΖΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΥΚΝΑ.ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΡΓΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣ.ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΚΤΗΝΗΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ.ΦΕΡΑΜΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΟΡΤΩΣΑΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟΤΕΡΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΕΙΟ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ Η ΣΚΥΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΣΑ ΝΑ ΕΦΕΥΓΕ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ.ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΠΑΡΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΟΥΤΕ Η ΕΝΕΣΗ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΕΦΕΡΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΤΟ ΖΩΟ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΡΗΞΗ ΣΠΛΗΝΑΣ Η ΡΗΞΗ ΥΠΑΤΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ(ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ) Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ…..ΑΝΤΙΟ ΤΖΙΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΣΤΑ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΙΑ ΠΟΥ ΠΑΣ.ΟΙ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΠΟΥ ΣΕ ΕΘΑΨΑ…ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑΝΟ 7 ΚΑΙ 4 ΕΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΗ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΤΙ…..ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ……

    Να είστε γεροί και δυνατοί όλη η οικογένεια και να το θυμάστε το πλάσμα,κουράγιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #440103

    κριμα φιλε … τι να πω ευχομαι να βρεις γρηγορα τον αντικαταστατη της

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Μπλεκ στις #440217

    Pointerman πραγματικα η περιγραφη σου ηταν τραγικη .
    δυσκολα συγκινουμε αλλα διαβαζωντας αυτα λυπηθηκα .
    γιατι σκεφτεσαι ποσο ευαλωτα ειναι τα σκυλια .
    ομως ”ο ηλιος βγαινει καθε μερα” και βγηκε και για σενα ” Λαμπρος” .
    ευχωμαι η νεα γεννα σου να σε γεμισει και συντροφευσει στα κυνηγια σου επιτυχως
    μπλεκ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440233

    να ειστε καλα εσυ και οι οικογενεια σου και ολα τα αλλα διορθωνονται….. πραγματι απιστευτη ιστορια !!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    101
    tth στις #448558

    Aλοιμονο,η ιστορια επαναληφθηκε σημερα με θυμα την εξαχρονη σεττερινα μου που μολις βγηκε απο το αμαξι σε δυο λεπτα σταματησε το κουδουνακι και το τελευταιο γαυγισμα σκεπαστηκε απο το ποδοβολητο ενος μεγαλου κοπαδιου αγριογουρουνων.Το σκυλακι βρεθηκε μετα απο πεντε λεπτα ξεκοιλιασμενο και ποδοπαημενο χωρις ιχνος ζωης…Καλο ταξιδι Ριτα και καλα κυνηγια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #448569

    Καλο ταξιδι και καλα κυνηγια στα σκυλακια και καλη δυναμη σε σας παιδια να αντεξετε τις απωλειες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    39
    ανδρεας123 στις #448574

    καλησπερα φιλε ανατρηχιασα..εχω και εγω ενα κοκερακι οπως το ειχεσ και εσυ στο σπιτι και γενικα υπεροχα σκυλια…συληπητηρια και να την θυμασαι για παντα και να σε βοηθαει απο εκει ψηλα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #448585

    φιλε κατ’αρχην λυπαμαι πολυ για το φριχτο θανατο της σεττερινας σου…..
    Ομως το θεμα με τα γουρουνια εχει παρει πλεον επικινδυνες διαστασεις!!!!!!
    παντου βρισκω σκαψιες απο γουρουνια σε μερη μαλιστα οπου κυκλοφορουν πολλες οικογενειες κανοντας πικ-νικ, ποδηλασια,τρεξιμο, περιπατο…. πριν λιγες ημερες σε μια παρεα φιλων μου που εκαναν ποδηλατο στο δασος της αττικης τους βγηκε μπροστα ενας καπρος σαν αγελαδα οπως χαρακρτηριστικα μου περιεγραψαν!!!!!
    Ειναι θεμα χρονου νομιζω να ακουσουμε για επιθεση αγριογουρουνου σε απλους πολιτες!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #451547

    αποχαιρετισα κ εγω το σκυλο μου χθες ενα ημιαιμο επανιελ με ποιντερ που μου χαρισε αξεχαστα απορταρισματα κ ηταν μανιακος με τις τσιχλες. εφυγε απο φολα προφανως γειτονα κ εφυγε μεσα σε 5 λεπτα, τι ειχε βαλει μεσα ο φουστης δυναμιτη?

    ουτε να τον σηκωσουμε δε προλαβαμε μπαμ κ εξω.
    δε μπορω να καταλαβω τι τους ενοχλουν τα σκυλια.
    κ ηταν κ 3 χρονων πανω που ειχε στρωσει στα απορταρισματα εφυγε.
    το μονο που του χαρισα ηταν ενα ομορφο κυνηγι την πρωτοχρονια αλλα κ παλι φαινοταν λυπημενος λες κ ηξερε οτι ερχεται το τελος του.

    αντιο μπομπι καλα απορταρισματα φιλαρακι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #451581

    Καλο ταξιδι στο σκυλακι και κακο χρονο στους ανανδρους που πετανε φολες,εδω εβαζαν ενα ισχυροτατο φυτοφαρμακο Φουρανταν αν δεν κανω λαθος και το σκυλι δεν προλαβαινε να βγαλει κιχ,αν εχεις κανενα γεωπονο κοντα ρωτα μπας και πουλησε τιποτα τετοιο σε γειτονα……….και εδω στο νησι εχουν γεμησει μερικα μερη και πριν λιγες μερες τουφεκισαν και ενα αυτοκινητο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #459476

    Eνιωσα την αναγκη να γραψω αυτες τις γραμες μιας που το φορουμ φιλοξενησε και εμενα, και την σκυλιτσα μου για αρκετα χρονια,και μιας που καναμε και μερικα φιλαρακια εδω να τα ενημερωσω οτι η αγαπημενη μου σκυλιτσα η κονι εφυγε πριν απο 23 μερες απο καρκινο,τις εκανα ευθανασια για να μην τυρανιεται,και ημουν κοντα της μεχρι την τελευταια της ανασα, την ευχαριστω για οσα μου χαρισε,και στο βουνο σαν κυνηγος,αλλα και στο σπιτι σαν παρεουλα που ηταν για μενα το κατι αλλο,ευχομαι το καινουριο μου κουταβι να τις μοιασει,και σας ευχαριστω ολους για τα καλα λογια και την συμπαθια που τις δειξατε,ευχομαι να ειναι καλα και να μου βρει κανα καλο μπεκατσομερος,ξερει αυτη
    ΥΣ
    η φωτο ειναι απο τις τελευταιες τις μπεκατσες τον ιανουαριο

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #459478

    Να εισαι καλα Ηλια, και να την θυμασαι.
    Το σιγουρο ειναι οτι ηταν τυχερο σκυλι γιατι ετυχε να περασει τα χρονια της μαζι σου.
    Θυμαμαι που ειχες γραψει οτι θα την σταματησεις απο τις περδικες γιατι ειχε γινει 9 χρονων.
    Αυτο λεει πολλα.
    Καλη συνεχεια με το νεο σκυλακι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    Μπλεκ στις #459479

    Louis η αγαπη σου για την koni ειναι εμφανεστατη .
    το γεγονος οτι ‘την ξεκουρασες’ αντι να βασανιζετε δειχνη επισης δυναμη .
    το νεο κουταβι σου κουταβι
    ευχωμαι να ειναι καλοτυχο και να σου ‘βγει’ οπως το θες εσυ.

    Μπλεκ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 166 έως 180 (από 200 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων