Τελευταιο αντιο………!!!

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 196 έως 200 (από 200 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #477333

    Γιαννη ο σκυλακος σου εφυγε σε ηληκια που αλλοι δεν εχουν φταση ποιντερ ποτε στην ζωη τους,αυτο λεει πολλα,καλο ταξιδι στον ποιντερακο σου,πιστεψεμε οτι δακρυσα γιατι και ο δικος μου ποιντερας με περιμενε να ερθω απο την δουλεια και πεθανε σε 3 λεπτα στην αγκαλια μου σε ηληκια 15 χρονον και 7 μηνον,να εισαι καλα να το θυμασε παντα φιλε
    εισαι απο τους κυνηγους που σου αξιζει να εχεις σκυλο φιλε μου


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #477406

    Σ’ευχαριστω φιλε Ηλια. Τα λογια σου,οπως και ολων των αλλων παιδιων με συγκηνισαν,να’σται ολοι καλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    dim83al στις #477461

    Καλησπερα. Έφυγε σήμερα για τα κυνηγοτοπια του ουρανου,σε ηλικία 15 χρονών, ο ποιντερας μου. Απο χθες είχε παρουσιασει αστάθεια και σήμερα το πρωι που ξαναπηγα να τον δω ηταν η πρωτη φορά που με κοίταζε μέσα στα ματια με αυτό το βλεμα,ηταν σαν να μου έλεγε :ήρθε η ωρα να φύγω:. Καθησα κοντά του περιπου 2 ώρες χαιδευοντας τον στο κεφάλι και σε καποια στιγμη γύρισε με κοίταξε έκλεισε τα ματια και «έφυγε». Όσο και να προετοιμαζομουν καιρό τώρα γι’αυτη τη μερα,τελικά δεν ήμουν έτοιμος. Τον είχα απο 6 μηνών και όλα αυτά τα χρονια γραψαμε παρα πολλα χιλιομετρα αναζητώντας τις βασίλισσες, ποτε δεν είπε όχι οτι καιρό και να ειχε,σε οποίο μέρος και αν πήγαμε. Βέβαια οι βασίλισσες ηταν το μεγαλο πάθος του. Μαζί του έζησα μαγικές στιγμές κάτι το οποίο δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει,ηταν μοναδικος ο τρόπος ο οποίος έβρισκε τις βασίλισσες όπου και να ήταν κρυμμένες. Τον εθαψα στο αγαπημένο του μπεκατσοτοπι,εκεί που αναμετρήθηκε πολλές φόρες με τις βασίλισσες. Τώρα ξέρω πως όταν πηγαίνω εκεί, θα είναι κάπου εκεί γύρω και θα κυνηγάει.
    «Σ’ευχαριστω για τις στιγμές που μου χαρισες, δεν πρόκειται να σε ξεχάσω ποτέ»

    Καλώς ή κακώς οι τετράποδοι σύντροφοι μας φεύγουν γρήγορα. Ακόμα και αν ο δικός άντεξε περισσότερο από το συνήθες, φάνηκε και πάλι ότι είναι λίγο. Να τον θυμάσαι φίλε και σου εύχομαι να βρεις άξιο αντικαταστάτη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #477513

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>@gianniscorfu wrote:</div>

    Καλώς ή κακώς οι τετράποδοι σύντροφοι μας φεύγουν γρήγορα. Ακόμα και αν ο δικός άντεξε περισσότερο από το συνήθες, φάνηκε και πάλι ότι είναι λίγο. Να τον θυμάσαι φίλε και σου εύχομαι να βρεις άξιο αντικαταστάτη.

    Σ’ευχαριστω για τα καλα σου λογια. :bye: :bye: :bye:

    Συντονιστής
    Ημ. εγγραφής:
    24/06/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    81
    mod3 στις #481094

    ανακαταταξη κειμενου και ημερομηνιας

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 196 έως 200 (από 200 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων