Επισκεψη στο σκοπευτηριο της Παρνηθας.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 301 έως 315 (από 344 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #176644

    Με τον ήλιο να δύει επισκεύθηκα το αγαπημένο σκοπευτήριο της Πάρνηθας. Ο χώρος ύπέροχος, ένα μπαλκόνι μοναδικό και οι μηχανές να στέκουν βουβές στα μεταλικά κουτιά τους….. Είχα παρέα τον γιό μου και του έκανα ξενάγηση στο χώρο αλλά και στα σκοπευτικά αθλήματα από τους βατήρες. Είδα καλούς φίλους που χαθήκαμε διστυχώς μέσα στην πολύβουη πόλη του ΔΝΤ και του μνημονίου…leo – Sniper645 – ey_dap – John.a1 – Kallidromow444 – Letherman…..και άλλοι πολλοί. Χάρη στην παραδοσιακή σφεντόνα του γιού μου κάναμε μια mini προπόνηση αν και ο μικρός με την σοβαρότητα που έδωσε στον ''αγώνα'' χτύπησε αρκετές φορές το ταμπελάκι του αγώνα…αχαχαχαχα Και καθό'σον εμείς κουβεντιάζαμε στα ''πηγαδάκια'' μας ,ακούγαμε τον μεταλικό ήχο από τις επιτυχημένες βολές του μικρού.!!!!!!Ωραία ήταν και εύχομαι πολύ γρήγορα να ζωντανέψει ξανά το σκοπευτήριο που αγαπάμε και που τόσο πολύ ανάγκη το έχουμε όλοι οι κυνηγοί και οι σκοπευτές.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #293626

    Με τον ήλιο να δύει επισκεύθηκα το αγαπημένο σκοπευτήριο της Πάρνηθας. Ο χώρος ύπέροχος, ένα μπαλκόνι μοναδικό και οι μηχανές να στέκουν βουβές στα μεταλικά κουτιά τους….. Είχα παρέα τον γιό μου και του έκανα ξενάγηση στο χώρο αλλά και στα σκοπευτικά αθλήματα από τους βατήρες. Είδα καλούς φίλους που χαθήκαμε διστυχώς μέσα στην πολύβουη πόλη του ΔΝΤ και του μνημονίου…leo – Sniper645 – ey_dap – John.a1 – Kallidromow444 – Letherman…..και άλλοι πολλοί. Χάρη στην παραδοσιακή σφεντόνα του γιού μου κάναμε μια mini προπόνηση αν και ο μικρός με την σοβαρότητα που έδωσε στον ''αγώνα'' χτύπησε αρκετές φορές το ταμπελάκι του αγώνα…αχαχαχαχα Και καθό'σον εμείς κουβεντιάζαμε στα ''πηγαδάκια'' μας ,ακούγαμε τον μεταλικό ήχο από τις επιτυχημένες βολές του μικρού.!!!!!!Ωραία ήταν και εύχομαι πολύ γρήγορα να ζωντανέψει ξανά το σκοπευτήριο που αγαπάμε και που τόσο πολύ ανάγκη το έχουμε όλοι οι κυνηγοί και οι σκοπευτές.

    εγω παντως δεν πετυχα τιποτα με αυτη τη σφεντονα δεν κουμπωνε καλα στο μαγουλο χαχα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    193
    dgiannar στις #176654

    Λυπάμαι που δεν κατάφερα λόγω δουλείας να είμαι στην συνέλευση αλλά επειδή είμαι αθλητής του ΠΑΡΝΗΣ και το σκοπευτήριο (αν και δεν έχω ρίξει ποτέ εκεί) είναι πολύ όμορφο και πολύ βολικό με ενδιαφέρει να μάθω τι περίπου ειπώθηκε.
    Θα υπάρχει καμία ενημέρωση ?
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #293557

    Λυπάμαι που δεν κατάφερα λόγω δουλείας να είμαι στην συνέλευση αλλά επειδή είμαι αθλητής του ΠΑΡΝΗΣ και το σκοπευτήριο (αν και δεν έχω ρίξει ποτέ εκεί) είναι πολύ όμορφο και πολύ βολικό με ενδιαφέρει να μάθω τι περίπου ειπώθηκε.
    Θα υπάρχει καμία ενημέρωση ?
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

    μιλήσαμε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο σύλλογος λόγω ΔΝΤ , μμηνύσεων, έλλειψης χρημάτων μια και δεν λειτουργεί το σκοπευτήριο
    και τελικά ανακοινώσανε τα σχέδια για το μέλλον (δικαστικοι αγώνες) και τη δυσκολία να βρεθεί νέος χώρος με απόσταση τουλάχιστον 1000 μέτρα απο κατοικημένη περιοχή
    αυτά επιγραμματικά, ά!!! μη ξεχάσω να αναφέρω ότι όποιος θέλει να κάνει κάποια δωρεά στο σύλλογο, έχει αναρτηθεί αριθμός λογαριασμου της γενικής τράπεζας στη σελίδα facebook του συλλόγου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #190249

    Τελικά υπάρχει περίπτωση να ξαναλειτουργήσει;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #190254

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    242
    volonero στις #260577

    [color=”#000000″][size=2]
    ……… έχω και αλλά αν θέλετε τα γραφώ
    [/size][/color]

    [url=”http://www.facebook.com/groups/62151062742/”]http://www.facebook.com/groups/62151062742/[/url]

    [font=”Comic Sans MS”]Προσωπικά είμαι "τόσο"καινούριος στο χώρο,που δεν πρόλαβα να πάω ,ενώ λειτουργούσε ακόμα.Γι'αυτό φίλε kapnas 125+25,αν δεν βαριέσαι το πληκτρολόγιο ,γράψε…
    Όχι τίποτα, αλλά για να μαθαίνουμε και εμείς οι νεώτεροι.(στο χώρο ,όχι στα χρόνια :D )
    Όπως και από τον Κρατερό ,κάτι μάθαμε που δεν το ξέραμε :P
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #190275

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #259912

    ωραια το ακουσαμε και αυτο:το σκοπευτηριο στη παρνηθα εκπαιδευει τρομοκρατες!!!!
    ενας χωρος που ασκολειται με ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ξαφνικα βγαζει ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ!!!!!
    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !!!!!

    Ε ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΓΕΡΟ ΔΙΑΟΛΟ!!!!!!
    ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΘΗΤΑΙ ΚΟΠΡΙΤΕΣ-ΡΕΜΑΛΙΑ -ΚΑΘΙΚΙΑ-ΑΛΗΤΕΣ!!!!! ακους εκει τρομοκρατες …….και εμεις περιμενουμε να δουμε γιατι δεν ανοιγει…αυτος ειναι ο φοβος τους!! :angry: :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    valas στις #192061

    ξέρει κανείς πόσα είναι τα χρήματα για την ανανέωση του Δ.Ε.ΣΚ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #256246

    ξέρει κανείς πόσα είναι τα χρήματα για την ανανέωση του Δ.Ε.ΣΚ

    Αν θυμάμαι καλά από πέρσυ, ο αθλητής πληρώνει γύρω στα 15 και το μέλος 65.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #251070

    Αν θυμάμαι καλά από πέρσυ, ο αθλητής πληρώνει γύρω στα 15 και το μέλος 65.

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ,ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΟΥ ΔΕ.ΣΚ.ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΗΣ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 11.ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ,ΗΜΕΡΕΣ …ΩΡΕΣ…ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΣΑ ΠΟΛΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #251062

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ,ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΟΥ ΔΕ.ΣΚ.ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΗΣ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 11.ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ,ΗΜΕΡΕΣ …ΩΡΕΣ…ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΣΑ ΠΟΛΥ.

    ειναι εκει απο της 5:30εως 7:30/8:00!!
    σιγουρα της καθημερινες!
    και για την ανανεωση ειναι 30euro

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #251057

    ειναι εκει απο της 5:30εως 7:30/8:00!!
    σιγουρα της καθημερινες!
    και για την ανανεωση ειναι 30euro

    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #197225

    την τεταρτη 29-2-12 και ωρα 19:00 θα γινει η ετησια γεν. συνελευση του ομιλου!!
    σε περιπτωση μη απαρτιας θα γινει στης 7-03-12.
    θεμα:οικονομικος απολογισμος + προβληματα του ομιλου!

    θα ειναι και μια ευκαιρια για ανανεωσης των ταυτ/των!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 301 έως 315 (από 344 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων