BERETTA 687 S.P I SPORTING

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #37951

    Καλορίζικο και από μένα Κώστα, το καινούργιο σου απόκτημα. Καλα κυνήγια να έχεις


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #38011

    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ και πάλι. Το όπλο όντως είναι σε άριστη κατάσταση. Το κοντάκι πίσω το είχε αλλάξει ο προηγούμενος κάτοχος με ρυθμιζόμενο. Παιδιά το βάρος δεν του φαίνεται διότι το ζύγισμα του είναι υπέροχο. ’λλο ένα στοιχείο που μου αρέσει πολύ είναι η σκοπευτική ρίγα τύπου strada που έχει. Το Σάββατο είχα πάει στην Ελευσίνα για να το δοκιμάσω για πρώτη φορά αφού είχα ρυθμίσει και το κοντάκι όπως νόμιζα και τελικά μου ερχόταν. Χτες το πρωί (δεν μπορούσα να πάω στην Τρίπολη διότι έρχονταν τα πεθερικά μου από την ’νδρο με τον γιο μου(19 μηνών) κα;ι έπρεπε να πάω Ραφήνα να τους πάρω) πήγα πάλι Ελευσίνα ώστε να δοκιμάσω πάλι το όπλο στην τελική μορφή που θα έχει όσο αφορά το κοντάκι. Αποτέλεσμα 23/25 στο sporting. Αυτό που με εξέπληξε όμως περισσότερο είναι πως το όπλο έρχεται τόσο φυσικά πάνω μου που νομίζεις οτι δεν έχεις καν όπλο. Μιλάμε για άλλη αίσθηση παιδιά εάν καταφέρεις και σου έρθει ένα όπλο χωρίς καμία υποχώρηση από μέρους σου.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #38017

    Κωστή νομίζω τώρα πρέπει να ασχοληθείς σοβαρά με το σκοπευτήριο. Ρίχνεις πολύ καλά και αξίζει να προχωρήσεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #38018

    Λες Κωστή να με βάλεις στο τρυπάκι όπως λένε, και εμένα;

    Ίδωμεν Κωστή.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων