ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΥΚΟΙ!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 101 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jortak στις #376795

    Καλημέρα, και που κοντά είναι αφτά?? Εννοώ τα μέρη, Ριζιανά, Ελληνικό κτλ

    Όπως πας για Σέρρες αριστερά από το δρόμο, απέναντι από τον Λαχανά.
    Την προηγούμενη εβδομάδα Βούλγαρος τσομπάνης μου επιβεβαίωσε ότι έχει και απ'τη μεριά του Λαχανά!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    Φωντας στις #143026

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΓΕΩΛΟΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ.

    ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ

    ΑΛΛΑ Ο pROWLER KAI O MANOS ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΕΙΛΗΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΛΥΚΟΥ ΚΤΛ..

    1. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΟ-ΟΙΚΟΛΟΓΟΣ
    2.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΟ-ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ
    3.ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΗΝΥΓΟΥΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
    ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

    ΦΙΛΕ ΜΑΝΟ

    Ο λυκος ειναι προστατευομενο ΕΙΔΟΣ και ο λογος που τον αφηνουνε στα μερη σου(οχι στα δικα σου μονον) ειναι ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΓΚΕΣ πριν 15-20 χρονια προκειμενου να σωσουν 10 ζωα και να το παιξουνε αντρες σε κανα καφενειο τους αφανισαν ολους.
    Γιατι ο κανονικος πλυθησμος δεν ειναι 2-3 που ετυχε να δεις πριν ερθουν οι κοκινοι αλλα επρεπε να ηταν πολυ περισσοτεροι.Αρα κατι εγινε εκει.
    κΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ.Το πουστριλικι με τους λυκους δεν εχει τελιωμο να ξερεις.
    Σκεψου μονον οτι λυκοι υπηρχαν μεχρι και εξω απο την Αθηνα και τωρα τους μετρας με το δαχτυλο.
    Τουφεκιασμα ολοι λεμε.Τους ριχνουνε γιατι ειναι προγραμμα επαννενταξης και απλως ειναι ασχετοι και ε ξερουν πως να το χειριστουν.

    Μηπως οι λυκοι να ζητησουνε και συγνωμη που τα εφαγαν 1-2 προβατα..δηλαδη ζωα? ? ? ?

    Το ζωο τρωει το ζωο.Λογικο ειναι.Τι θα φαει ο λυκος εσπρεσο φρεντο με φραουλες>?????

    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΥ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.
    ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΝΟΜΟΙ.
    ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΒΑΝΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ .

    [/u]

    -Εαν εχεις ζωα σιγουρα θα πρεπει να τα προστατευεις περισσοτερο ομως για ρωτα ποση προστασια εχουν οι βοσκοι στη Σκωτια η στην βορεια Αμερικη..

    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΙ ΚΑΙ ΤΣΟΠΑΝΗΔΕΣ στον κοσμο εχουν τα ματια τους 114 και τα σκυλια τους ράμπο και στην ελλαδα τα βοσκουνε με το φραπε στο χέρι ..Ξρεις γιατι???
    Γιατι λυκος δεν παιζει ουτε για δειγμα.

    Αυτοι ρε φιλε γιατι δεν βγαινουνε με τις καραμπινες να τους τελειωσουνε τους λυκους μια και καλη?…ειναι χαζοι και συ ο εξυπνος?Η μηπως νομιζεις οτι εκει δεν εχει οικολογους.?Απο κει ηρθαν και αυτοι αλλωστε.

    Μου λετε πολλοι οτι βλεπετε λυκο.ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΜΩΣ δεν ειδα να λεει ποτε οτι σκοτωθηκε απο λυκο.
    Γιατι πολυ απλα ο λυκος δεν επιτιθεται.ΕΙΔΗΚΑ οταν ειναι μονος.
    Και μην αρχιετε να μου λετε οτι εχετε ακουσει για επιθεση λυκου γιατι στα επισημα στοιχεια της αστυνομιας δεν εχει καταγραφει ποτε συστηματικα.

    Φιλε Prowler

    Ελπιζω αυτα που γραφεις να τα λες εν βρασμο ψυχης γιατι αν τα εννοεις θα γελασουνε μαζι σου στο λεω.

    Canis Lupus =Ευρασιατικος λυκος που απαντα σε διαφορετικους χρωματισμους φιλε.Δε σημαινει οτι επειδη τον ειδες κοκκινο ειναι και αλλο ειδος.
    Φυσικα και τους εριξαν οικολογοι δεν αντιλεγω αλλα
    Ο ΜΕΞΙΚΑΝΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ δεν υπαρχει ουτε στο μεξικο οδευει προς εξαφανιση ο δυσμοιρος κι εσυ τον εφερες και στην ελλαδα???????????????????????????????????????????????

    Σε παρακαλω σκεψου λιγο πριν γραψεις οτιδηποτε οσο μαλακες και να ειναι οι οικολογοι δεν ασχολουνται με τον υβριδισμο αυτο που λες θελει χιλιαδες εβρο για να γινει..!!

    Επισης δε σημαινει οτι επειδη δεν ειναι κάνις λουπους οτι δεν ειναι και λυκος ΔΗΛΑΔΗ εσυ αμα το σκυλι σου δεν ειναι κυνηγοσκυλο και ειναι Ντοπερμαν το σκοτωνεις?????????????

    Το ξερω οτι θα εκνευριστειτε με τη διαφορετικη αποψη ζηταω συγνωμη προκαταβολικα.

    Υ Π Ε Ν Θ ΥΜ Ι Ζ Ω σε οσους ειναι στην κοσμαρα τους οτι
    η επιθετικοτητα του λυκου εγκειται στον αφανισμο των θηραματων του ΛΑΓΟ και τα συναφη και αυτο πολλες φορες αυξανει τις εξορμησεις στα κοπάδια.

    η ΕΛΛΕΙΨΗ ΛΥΚΩΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ μονο τους εχοντες ζωα και τους κυνηγους (γιατι εχουν 5πλασια θηραματα)αλλα οδηγει σε θανατο του δασους στην αμερικη εχουνε καταστραφει δαση 800 km απο θανατους λυκων και πολλαπλασιασμο των υπολοιπων ειδων που εφαγαν ολη τη χλωριδα!!!!!!!
    [/size]

    ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΧΙΕΣ

    ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΕΡΙ 3000 ΦΙΦΙΩΝ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΑΠΑΤΗΛΑ.
    ΜΗΝ ΠΟΥΛΑΤΕ ΦΙΔΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ ΛΕΜΕ.
    ΚΑΚΩΣ ΤΙΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΤΟ ΞΕΡΩ
    ΑΛΛΑ

    Υ Π Ε Ν Θ Υ Μ Ι Ζ Ω οτι σε περιοχες που μειωθηκε ο πληθυσμος του φιδιου μετα απο λιγο καιρο σημειωθεικε ΡΑΓΔΑΙΑ ΑΝΟΔΟΣ ΤΩΝ ΑΡΟΥΡΑΙΩΝ (που οι γατες θα ξερετε οτι τους κλανουν τα @@).
    ΑΡΟΥΡΑΙΟΣ=ΠΑΝΟΥΚΛΑ ΧΟΛΕΡΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΜΟΛΥΝΣΕΙΣ 100 ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟΣ ΑΠΟ ΟΧΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΡΕΣ.
    Οι οχιες το ξερετε πολυ καλα οτι ΔΕΝ επιτιθενται παρα μονο εαν τις πατησεις.ΑΚΟΜΗ και σε αποσταση 15 εκατοστων ΔΕΝ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #143051

    Για να καταλαβω αυτος ο Φωντας που δεν εχει καμια σχεση με το κυνηγι (σημειωση δεν εχει καμια σχεση με τον φιλο μου τον Φωντα που παμε μαζι κυνηγι) μπηκε εδω μεσα και διαβασε ολες τις σελιδες για τον λυκο και εμαθε τις αποψεις του Μανου ο οποιος εχει αποχωρισει καιρο τωρα και μπηκε στον κοπο ο φιλος φωντας να ενγραφει και να μας την πει ?

    Κατι δεν μου αρεσει στην ολη φαση κατι μου βρωμαει σνιφ σνιφ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #143053

    εγω θα ρωτησω τον φιλο ασχετα με τους λυκους κατι σαν λυκοι που πανε σε αγελες και ειναι παρδαλα(εχω και φωτο να σου δειξω αν θες)οπως επισεις και πολυ επιθετικα ειναι προστατευομενο ειδος?γιατι κατι τετοια αφηνουν οι οικολογοι και μετα μου λεει εμενα δεν εχουν λεφτα για διασταυρωσεις!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    ΝΙΚΟΣ στις #143059

    Καλησπέρα,
    Αγαπητέ Φώντα εγώ δεν θα μπω στην ουσία του θέματος. Θα σου πω μερικά παραδείγματα και εσύ θα μου πεις ως βιολόγος ή υποψήφιος βιολόγος (δεν ξέρω τι ακριβώς είσαι) ποια είναι η σωστή θέση του απλού πολίτη είτε είναι κυνηγός είτε όχι, είτε είναι κτηνοτρόφος είτε όχι.

    Τον προπερασμένο χειμώνα δηλ. το 2008 βγήκε λύκος σε χωριό δίπλα στην Λαμία σε αποθήκη ενός γεωργού.
    Από πέρυσι δηλαδή την άνοιξη του 2009 στην περιοχή των Σοφάδων Καρδίτσας εμφανίστηκαν στα κανάλια φίδια κόκκινα & κίτρινα. Έχουμε τέτοια φίδια στην Ελλάδα;
    Έχασα ένα Επανιελάκη πριν μερικά χρόνια στην Δροσιά Χαλκίδος δίπλα από κάτι μανταρινιές από φίδι μέσα σε πέντε λεπτά γιατί ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου το λυπόταν που το είχα δεμένο ενώ εμείς κολατσίζαμε μετά το κυνήγι.

    Δεν θέλω να απαντήσει κανείς από τα παιδιά εδώ.
    Θέλω να μου πεις εσύ τι πρέπει να κάνει ένας νοήμων – λογικός – έντιμος «Πολίτης» αυτής της ριμάδας της χώρας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #143066

    Εγω μια φορα την αμαρτια μου θα την γραψω:ετσι και τον πετυχω στο βουνο,θα του την "επαιξω".Εκει να δεις "πεσκεσια" απο τους κτηνοτροφους!!!!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #143081

    Δε ξερω για τους λυκους ,μα η οχια φιλε μου ειναι ατιμο πραγμα.Ειναι φιδι που δε φοβαται , και αν περασεις κοντα του θα σε κτυπηση και αλιμονο.
    Θανατο ειχαμε περυσι στον πυργο ηλειας 50 χρονης αφου νοσηλευτικε 3 μερες στο ριο δεν τα καταφερε. Ρωτα κανενα ηλικιωμενο χωριανο τη σημαινη οχια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/05/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    73
    panzer27 στις #143082

    Παιδια δεν ειναι σωστο να σκοτωσει καποιος κυνηγος ενα λυκο που θα δει μπροστα του. Εκτος αν κινδυνευει πραγματικα. Μη λετε οτι να ναι. Ο πληθυσμος του λυκου μειωνεται συνεχως. Ειμαι κυνηγος και συναντησα 2 φορες λυκο στο βουνο. Δε σκεφτηκα καν να σηκωσω το οπλο. Οι κτηνοτροφοι απο την αλλη εχουν τεραστιο αδικο. Πρωτον ξερετε οτι απαγορευεται η βοσκηση? Οποιος κτηνοτροφος βοσκει τα ζωα του εξω ειναι παρανομος. Ας κανει καλο μαντρι με καλη περιφραξη και δε θα χει προβλημα με κανενα λυκο. Η αλεπου, ναι κανει ζημιες. Θεωρειται επιβλαβες αν και δεν καταπολεμαται 100% στο εξωτερικο γιατι αποτελει και αυτη κομματι της τροφικης αλυσιδας. Απλα γινεται ελεγχος του πληθυσμου της.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #143083

    Και μια προσωπικη εμπειρια,πριν απο 4 χρονια,ειχα παει για φασσες στην ευρητερη περιοχη της Κονιτσας,μια μερα που δεν γυριζαν τα πουλια,αποφασισαμε με τη παρεα μου να κανουμε μια βολτα ,στα Κατω Ραβενια για οσους ξερουν,σε καποια στιγμη της διαδρομης παρουσιαστηκε ενα μεγαλο κοπαδι κατσικια,μας σταματησε ο τσοπανης,-καλη του ωρα-,και κλαιγοντας,μας ειπε΄:Παιδια,αμα δειτε κανα λυκο βαρατε,μας εχουν λιανισει,10 κομματια μου φαγανε προχτες,\
    Τι να πεις σε αυτον το ανθρωπο που φυλαει Θερμοπυλες εκει πανω,κυνηγημενος απο Θεο και ανθρωπους(ζωεμποροι),για να ζησει και να μεγαλωσει τα παιδια του και ο ΕΛΓΑ τον αποζημειωνει ΜΟΝΟ αν βρεθουν τα κουφαρια των ζωων?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #143084

    Αγαπητε φιλε,panzer.(το αγαπημενο μου ειδος στον μοντελισμο μετα το spitfire και τα καραβια τυπου Bounty.Παλαι ποτε)
    Κυνηγω τη φασσα πολλα-πολλα χρονια.Σαν μεμωνομενος καρτεριτζης ποτε δεν μου ετυχε να μου περασει λυκος.Και μιλαμε για βουνα με ολες τις προυποθεσεις για το ειδος.
    Αντιθετα,μου εχει τυχει στο καρτερι μου,οπου καθομουν, στα 10 μετρα πισω μου να εχει "λουφαξει" μια αλεπου και να περιμενει καρτερικα ποτε θα βαρεσω κανα πουλι.Ηταν απο τις καλυτερες κυνηγετικες μου στιγμες και το θαυμασα το ζωντανο για την εξυπναδα του!!!!!
    Τωρα,απο την αλλη πλευρα του κυνηγιου.Σε οσους κανουν την λεγομενη "παγανα"για τα γουρουνια,ναι τους εχουν πεταχτει λυκοι.Μεμωνομενα ατομα,οχι αγελη.Εκει περνωντας απο τα καρτερια ολο και καποιος τον βαρει.
    Κοιταξε να δεις πως εχουν τα πραγματα.Στην επαρχεια και ειδικοτερα στα πολυ ορεινα χωρια – οχι καμπισια-που η μονη τους ασχολια ειναι η κτηνοτροφια,τα πραγματα για τους χωρικους ειναι πολυ δυσκολα.Εχεις αναρωτηθει ποτε,τι δουλεια "τραβαει" ενας τσοπανος;Τι ξενυχτια σε αντιξοες καιρικες συνθηκες μεσα στο καταχειμωνο,δουλευει το βιος του;
    Το να χασει ενα προβατο ή ενα κατσικι,γι΄αυτον ειναι πολυ μεγαλη υποθεση.Αλλα δεν χανει μονο ενα,αλλα ολοκληρο κοπαδι.Οι τσοπανηδες εχουν τα ζωντανα τους καλυτερα απο παιδια τους.Ειναι η ζωη τους.Εδω ενα σκυλακι εχουμε και κανουμε σαν παλαβοι μαζι του,ποσο μαλον αυτοι που μιλανε με τα ζωντανα,τα ξεγεννανε,τα ποτιζουν,τα ταιζουν,τα πουλανε στο τελος για να ζησουν.Και το οτι δινουν ενα "πεσκεσι" σε καποιον που βαρεσε λυκο το κανουν με ευχαριστηση παρ΄ολη στην οικονομικη δυσχερεια που βρισκονται.Τους γλυτωσε (ο κυνηγος) το υπολοιπο κοπαδι.
    Ολα αυτα απο προσωπικες εμπειριες και κουβεντες με ηλικιωμενους τσοπανηδες της ορεινης Θεσσαλιας.

    υσ.1.Δεν ανεφερα οτι ξεκινα η μερα τους στις 4.00 τα ξημερωματα και τελειωνει στις 12 το βραδυ.Ουτε για τις τροφες τους στον βαρυ χειμωνα με ενα μετρο χιονι,ουτε για τα φαρμακα,τα εμβολια,τους κτηνιατρους.Πες οτι δεν τα γνωριζουμε αυτα.
    2.Στο κυνηγετικο "διαβα" της σκυλιτσας μου,εχουν σημειωθει δυο επιθεσεις εναντιον της.Η μια απο αγριογατα και την εσωσε ενας φιλος εγκαιρα και αλλη μια απο τσοπανοσκυλο που την γλυτωσε επειδη το αφεντικο του ηταν σχετικα κοντα και του φωναξε.Αυτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #143086

    ΜΠΗΚΕ ΤΩΡΑ ΕΝΑΣ ΤΥΠΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΤΑΞΕ Κ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ Κ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΟ…ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ….ΕΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ????
    ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΦΙΛΟΣ Ο PRIΝCE ΚΑΤΙ ΒΡΟΜΑΕΙ ΕΔΩ…Κ ΟΝΤΩΣ ΒΡΟΜΑΕΙ!!!!!

    Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ Κ ΚΡΑΖΕΙ ΕΝΑΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΚΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΓΙΑ ΛΥΚΟΥΣ Κ ΓΙΑ ΛΥΚΟΓΛΩΣΣΕΣ!!!
    ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ ΤΗΣ …ΤΑΝΑΣ!!!
    ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΞΕΠΕΤΑΓΜΟΥΣ Ή ΣΠΙΘΕΣ…ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ!!!!
    ΜΠΗΚΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΕ…
    ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ "ΖΟΥΜΠΕΡΑ"…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    dede στις #143090

    να σασ πω κατι παιδια οταν ενασ κτηνοτροφος δινει 2200 ευρο για μια αγελαδα καλη αποδοσεισ ειναι πολλα αν σου την φαει ο λυκοσ θα τραβασ τα μαλια σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #143098

    Ρε συ σεκτορ ούτε τον Παπανδρέου δεν τον κυνηγάν έτσι οι δημοσιογράφοι από τόπικ σε τόπικ!
    Μπράβο σου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #143101

    αν θές απάντηση να βάλεις το ονοματέπωνυμο και το σύλλογό σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #143102

    ακου" ξύπνιε" αν έχεις οποιαδήποτε στοχεία που να αποδυκνείουν λαθροθηρία απο μέλος του φόρουμ καλό είναι να τα προσκομίσεις για να "ξυπνήσουμε"…

    αλλοιώς μην το συνεχίζετε γιατί εκτός απο κουραστικοί θα γίνετε και επικίνδυνοι .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 76 έως 90 (από 101 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων