ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 29,806 έως 29,820 (από 43,262 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #410136

    καλημέρα λεβεντιές

    καφεδάκι Μάνο με τα καλά κυνήγια 🙂


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #410142

    καλημερα καλη εβδομαδα σε ολους κυριε καφετζη εναν ελληνικο διπλο μετριο και σβελτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #410148

    Καλημέρα στη παρέα,και καλή εβδομάδα!!!

    Μάνο ,φιλαράκι, ένα τσιχλόζουμο σε παρακαλώ με συνοδεία κέικ μπεκάτσας,από τα φρέσκα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    mai78 στις #410157

    Καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα.Μπορω να μπω κι εγω στο καφενειο σας?Σας παρακολουθουσα για αρκετο καιρο αλλα το τελευταιο 9μηνο περιπου δεν μπορουσα λογο απουσιας internet.Τωρα μπορω ξανα να σας διαβαζω αλλα  και να γραφω πλεον, μιας που εμαθα και πως γραφουν στα forum.Επελεξα ΄΄το καφενειο΄΄για το πρωτο που θα γραψω επειδη ειδα σε ολο αυτο το διαστημα που σας διαβαζα οτι εισαστε μια απ τις καλυτερες παρεες χωρις κοντρες και καβγαδες.Ενα καφεδακι μετριο ελληνικο θα παρω και θα πω στον φιλο Μανο οτι καποια στιγμη που ειχα κι εγω τσιχλες η μητερα μου τις εκανε σουπα.Βεβαια ειχε αρκετη δουλεια μιας που τις εβγαλε τα κοκαλα κι αφησε μονο το κρεας αλλα τρελαθηκαμε απο νοστιμια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #410232

    Καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα.Μπορω να μπω κι εγω στο καφενειο σας?Σας παρακολουθουσα για αρκετο καιρο αλλα το τελευταιο 9μηνο περιπου δεν μπορουσα λογο απουσιας internet.Τωρα μπορω ξανα να σας διαβαζω αλλα και να γραφω πλεον, μιας που εμαθα και πως γραφουν στα forum.Επελεξα ΄΄το καφενειο΄΄για το πρωτο που θα γραψω επειδη ειδα σε ολο αυτο το διαστημα που σας διαβαζα οτι εισαστε μια απ τις καλυτερες παρεες χωρις κοντρες και καβγαδες.Ενα καφεδακι μετριο ελληνικο θα παρω και θα πω στον φιλο Μανο οτι καποια στιγμη που ειχα κι εγω τσιχλες η μητερα μου τις εκανε σουπα.Βεβαια ειχε αρκετη δουλεια μιας που τις εβγαλε τα κοκαλα κι αφησε μονο το κρεας αλλα τρελαθηκαμε απο νοστιμια.

    καλωσηρθες.

    θα σου πει ο Μανος μια συνταγη να φτιαχνεις τις τσιχλες χωρις να τις ξεκοκαλιζεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #410244

    καλωσηρθες.

    καλησπερα Παναγιωτη και σε ολη την παρεα μας  καφεδακι φρεσκοκομενο  τσιλικο και μορτικο

    Μπορω να μπω κι εγω στο καφενειο σας?

    καλωσηρθες Λουκα  ευχοναι να σου αρεσει η συμετοχη σου στο ARTEMIS και στο καφενειο μας καλη συνεχεια 

    και οτι παραπονο εχεις ………………………………………………………………………………………………μην με ενοχλησεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #410250

    καλησπέρα στους καφενόβιους

    καλως τον Λουκα , να τον προσέχεις τον καφετζή όμως  🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #410256

    Καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα

    Καλώς ήρθες φίλε και καλά ποσταρίσματα.

    Οπως σου λεει και ο Μιχάλης να προσέχεις τον καφετζή γιατί άλλα λεει ο κατάλογος και άλλα χρεώνει.Επίσης να έχεις τον νου σου να μην σε μπλέξει σε τίποτα ζάρια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #410260

    Καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα.Μπορω να μπω κι εγω στο καφενειο σας?

    ξεχασα να σου πω να προσεχεις εκτος απο τον καφετζη, και το Διονυση και τον Μιχαλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #410263

    ξεχασα να σου πω να προσεχεις εκτος απο τον καφετζη, και το Διονυση και τον Μιχαλη.

    αντε γεια σου Πανο τωρα τα λες σωστα 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #410267

    panagiotis.franchi wrote:
    ξεχασα να σου πω να προσεχεις εκτος απο τον καφετζη, και το Διονυση και τον Μιχαλη.

    αντε γεια σου Πανο τωρα τα λες σωστα

    Για να τον κερασεις τα λεει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #410275

    το διλημα ειναι και σημερα αδυσωπητο…

    λευκο, η κοκκινο?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #410276

    το διλημα ειναι και σημερα αδυσωπητο… λευκο, η κοκκινο?

    αν τελειώσανε τα λουκάνικα,λευκό 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #410277

    Καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα.Μπορω να μπω κι εγω στο καφενειο σας?Σας παρακολουθουσα για αρκετο καιρο αλλα το τελευταιο 9μηνο περιπου δεν μπορουσα λογο απουσιας internet.Τωρα μπορω ξανα να σας διαβαζω αλλα και να γραφω πλεον, μιας που εμαθα και πως γραφουν στα forum.Επελεξα ΄΄το καφενειο΄΄για το πρωτο που θα γραψω επειδη ειδα σε ολο αυτο το διαστημα που σας διαβαζα οτι εισαστε μια απ τις καλυτερες παρεες χωρις κοντρες και καβγαδες.Ενα καφεδακι μετριο ελληνικο θα παρω και θα πω στον φιλο Μανο οτι καποια στιγμη που ειχα κι εγω τσιχλες η μητερα μου τις εκανε σουπα.Βεβαια ειχε αρκετη δουλεια μιας που τις εβγαλε τα κοκαλα κι αφησε μονο το κρεας αλλα τρελαθηκαμε απο νοστιμια.

    τώρα σώθηκες. δεν ξέρεις που πας να μπλέξεις. για ξανασκέψου το. 

    υγ. πλάκα κάνω. έχω αυτό το ελάτωμα. ( δεν μου βγάζει και φατσούλες γελαστές )

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #410279

    σπαΚΑνοπιτα, και ελιτσες.

    σου κανω συμπαρασταση στο δραμα που ζεις.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 29,806 έως 29,820 (από 43,262 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων