ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,466 έως 30,480 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #416839

    STAVROS GHANIA wrote:
    τι να πουλησεις Διονυση αφου ο αθλητης σου νομιζει οτι εχει το cafe de pari με τις τιμες που εχει γιαυτο και δεν παταει ανθρωπος

    Ο αγοραστής Σταύρο το θέλει διότι του κάνει το όνομα ¨το καφενείο των κυνηγών¨.Επειδή είναι χρόνια σαν όνομα , θα φτιάξει μαι αλυσίδα καφενείων σε όλη την Ελλάδα και θα τους δώσει το όνομα ¨το καφενείο των κυνηγών¨

    “Γνώμην δύνανται να έχουν άπαντες, γνώσιν δια να έχουν γνώμην έχουν;

    ωραια λοιπον εγω τι θα παρω; και μη μου πεις τα αρ—–α  σου


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #416842

    ωραια λοιπον εγω τι θα παρω; και μη μου πεις τα αρ—–α σου

    Εντάξει κάτι θα σου δώσουμε και εσένα.

    Λοιπόν απο την στιγμή που δεν υπάρχει αντίρρηση απο κανέναν για τον ιδιοκτήτη του καφενειου , τότε παίρνω τηλέφωνο τον δικηγόρο να προχωρήσει  την διαδικασία πώλησης .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #416843

    Λοιπόν απο την στιγμή που δεν υπάρχει αντίρρηση απο κανέναν για τον ιδιοκτήτη του καφενειου , τότε παίρνω τηλέφωνο τον δικηγόρο να προχωρήσει  την διαδικασία πώλησης .

     

    περιμενε στασου μην βιαζεσαι ειναι και συναισθηματικοι λογοι στην μεση ασε να το σκεφτουμε λιγο να τα βαλουμε ολα κατω να τα ξαναπουμε

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #416844

    περιμενε στασου μην βιαζεσαι ειναι και συναισθηματικοι λογοι στην μεση ασε να το σκεφτουμε λιγο να τα βαλουμε ολα κατω να τα ξαναπουμε

    Εσυ είσαι ο ιδιοκτήτης εσύ κάνεις κουμάντο…

    Πάντως ο δικηγόρος μου είπε ότι πρώτα θα υπογράψεις την πώληση για τα υποκαταστήματα στο facebook κλπ και μετά για το κεντρικό.

    Τα χαρτιά είναι όλα έτοιμα , οπότε όταν θέλεις εσύ προχωράμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #416847

    Εσυ είσαι ο ιδιοκτήτης εσύ κάνεις κουμάντο

    τωρα μιλας σωστα 

    Βολιδοσκοπω και το αλλο γιατι οπως σου ειπα εχει καποια προβληματα ρευστοτητας και οπου ναναι θα τα κακαρωσει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #416858

    κοι γνώμη έχω κι εγώ στο deal(αν αποφασισθεί) μιας και διετέλεσα υποδιευθυντής και με τον νυν και με τον τέως

    Μακη πρεπει να συναντηθουμε να μιλησουμε γιατι υπαρχει νομικο κολυμα απο οτι μου ειπε  ο δικηγορος .

    Βεβαια δεν ειναι κατι που δεν μπορουμε να το ξεπερασουμε αλλα  θελει συζητηση επι του προσωπικου.

    Υπαρχει ενα κολημα λεει στο πρωτοδικειο γι αυτο θελει και την συμφωνη γνωμη σου

    Παντως αμα ταιριαξει και παρουμε φιλαρακι και το αλλο τοτε πιστευω  θα ειναι  πολυ καλη  κινηση  .

    Ειδες ομως πως τα κυνηγανε τα φιλετα? το περιμενες εσυ απο υπο διαλυση μαγαζι να ανεβει τοσο ωστε να εχει ζητηση?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #416869

    Ειδες ομως πως τα κυνηγανε τα φιλετα? το περιμενες εσυ απο υπο διαλυση μαγαζι να ανεβει τοσο ωστε να εχει ζητηση?

    ναι ρε φίλε να συναντηθούμε όποτε θέλεις το θέμα αρχίζει και έχει πολύ ενδιαφέρον 

    είχε δίκιο ο τέως που μου έλεγε(στα καλά μας 😉 )να μην παραχωρήσω ποτέ τα δικαιώματα από την ταμπέλα 😐

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #416896

    καλημερα σε ολες τις ΛΕΒΕΝΤΙΕΣ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #416900

    Καλημερα στα παιδια!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #416904

    καλημερα σε ολες τις ΛΕΒΕΝΤΙΕΣ

    Καλημέρα…

    Ο φάκελος είναι έτοιμος …τον έχω στείλει στον συμβολαιογράφο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #416909

    καλημερα και  απο  μενα αν και αυτη  η ωρα ειναι μεσημερη αφου σηκοθεικα 4 για ψαρεμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #416950

    Μια αναμνηστική φωτογραφία απο το ταξίδι αστραπή στο  Μαϊάμι με τον Ελληνα ομογενή επιχειρηματία και μελλοντικό αγοραστή του καφενείου..

    [/URL]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #416970

    Μήτσο είναι δύσκολα τα χρόνια και :

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #416971

    καλησπερα..πιστευω οτι επιτρεπεται να πω την γνωμη μου.δεν ειναι σωστο να συζητατε για πωληση του καφενειου κ αλλα τετοια…καλως η κακως ο ιδρυτης τπυ επελεξε να αποχωρησει.θα πρεπει να σεβααστειτε ομως οτι αυτος δημιουργησε και συνεχιζει να δημιουργει ανοιγοντας παντου καφενεια. ετσι λοιπον ειναι πολυ αδικο αυτο που πατε να κανετε κ εγω προσωπικα διαφωνω…καλη η πλακα αλλα να σεβομαστε λιγο κ τα συμβολα

    Ναι αλλά ο καινούργιος καφετζής θέλει να το πουλήσει.Δικαιωμά του δεν είναι?

    Εγω πάντως συμφωνώ με την πώληση .Είναι και τα λεφτά αρκετά  που θα πάρουμε..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,466 έως 30,480 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων