ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31,186 έως 31,200 (από 43,261 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #443032

    καλησπερα σε ολο τον ΚΑΦΕΝΕ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #443037

    καλησπερα σε ολο τον ΚΑΦΕΝΕ

    που εισαι εσυ ρε συνονοματε,γιατι χαθηκες?????
    ευτυχως που δεν πινω καφεδες αλλιως θα σου εβαζα χοντρο χερι……κανα τσιπουρο θα κερασεις σημερα?????? … 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #443182

    ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ……ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ,ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟ ΜΕΖΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΒΑΓΓΕΛΗ ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗ………ΣΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #443184

    ΒΑΛΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ…………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #443247

    καλημερα σε ολους και καλα να περνατε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #443342

    την καλησπερα μου σε ολα τα παιδια του καφενειου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #443362

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #443512

    «» Δεν εκανα ταξιδια μακρινα<br>
    τα χρονια μου ειχαν ριζες ηταν δενδρα<br>
    που τα’ντυσε με φυλλα η καρδια<br>
    και τ’αφησε να ανθιζουν μες την πετρα»

    Μετα τιμης : Ευτυχειτε.

    LOR-G.<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    *** ΟΙ ΑΡΕΤΕΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ, ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΟΤΑΜΟΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ. ****<br>
    ———-====———————————————————=========———————————–====== <br>
    ” ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ”

    .

    </div>

    Ωραίος! Μου αρέσει και μένα αυτό το τραγούδι! Το έχω σε εκτέλεση του Νταλάρα. Λές να αρέσει και στα ορτύκια και τσίχλες και να βγούμε παράνομοι??? (χαααα χα χα)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #443696

    καλησπερα σε ολο το καφενειο

    Aυτό είναι το ΕΛΛΗΝΙΚΟ σούπερ μάρκετ που πουλάει 30% πιο φτηνά τα προϊόντα από τα άλλα – Εξοικονομήστε χρήματα από τα ψώνια σας
    http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2013/08/super-market.html
    https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gif

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #443860

    Κλαημερα σε ουλο τον καφενε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #443861

    Κλαημερα σε ουλο τον καφενε

    <br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Αν η ζωή είναι όντως μικρή ,τότε είναι πολύ πουτ@να για την ηλικία της

    </div>

    Mανο καλημερα φιλε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #443937

    Τοσα χρονια τα ιδια και τα ιδια. Ο ενας ασχολειται με ολους εκτος απο τον εαυτο του. Γινανε δικαστες για 3<br>
    ορτυκια. Ηθελα να ηξερα αν εχουν τυχει σε καποιο καλο περασμα….Αλλα και τις φωτο τι τις θελετε? Περιμενετε να σας πει κανενας μπραβο? Καντε οτι κανετε και ησυχια…<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    “…Γκρεμνά `ναι εμάς οι τόποι μας, λέσκες τα χειμαδιά μας, τα σπηλιαράκια του βουνού είναι τα γονικά μας…”

    ΝΙΚΟΣ

    </div>

    ρε δικαστες ποια τρια ορτυκια 3 ημερες ημουν κατω στην μανη χαλαρωστε αληθεια καθεστε και μετρατε καποιοι τα θηραματα απο φωτο?TRRRRRAGIC

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>alexthehunter wrote:</div>
    ρε δικαστες ποια τρια ορτυκια 3 ημερες ημουν κατω στην μανη χαλαρωστε αληθεια καθεστε και μετρατε καποιοι τα θηραματα απο φωτο?TRRRRRAGIC

    αδερφε μη ακους και μην απολογισε!!! απλα αγνοησε τους…εμενα με αναγκασαν να βγαλω φωτο απο το παραθυρο του σπιτιου μου για να τους αποδειξω οτι μενω πανω σε ορτυκοτοπο και καταφερνω νουμερα καθε χρονο….αφου παω καθε μερα…. καποιοι ειναι τοσο λιγουρια που απο το φθονο και την ζηλια τους βγαζουν κακια … μονο και μονο επειδη ενας συναδελφος καταφερε να καρπωθει 5-10 πουλακια παραπανω απο αυτους… ετσι λοιπον σε η συμβουλη μου ειναι απλα να κανεις το κεφι σου και να μην βαζεις φωτο για να μην νιωθουν μυονεκτηκα οι αλλοι ζιλιαριδες κυνηγαραδες που αν πεφταν σε περασμα θα τα πετσοκοβαν! λοιπον καλη συνεχεια και σου ευχομαι οτι καλητερο και με ακομα πιο πολλα στον τουρβα!!!<br>
    ηθηκο δειδαγμα… οσα και να σκοτωσεις ποτε δεν θα σε επεφυμησει…. κανενας… μονο οι φιλοι και συνκυνηγοι σου!

    ΛΟΓΩ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ «ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΩΝ», ΘΑ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΟΡΤΥΚΙΟΥ.ΘΕΣ ΟΙ ΚΥΝΗΓΑΡΕΟΙ,ΘΕΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ……..ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΡΙΑ, ΝΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΟΡΤΥΚΙΩΝ (ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΜΠΕΚΑΤΣΑ),ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΤΑΜΑΤΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΟΡΙΟ ΚΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΣΟΚΟΒΕΙΣ. Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ !!!!ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ, ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΙΣΑΙ, ΤΟΤΕ………ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΝΑ ΘΕΣΠΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΑ !!!!

    ξεγυμνωματα τελειως…..

    Sent from my iPhone using Tapatalk

    καλα ενταξει το μαμησαμε το θεμα!!!ετσι οπως πατε βλεπω να κλειδωνει το τοπικ και θα ειναι πολυ κριμα!καποιοι μου φαινεται εχετε την μυγα καποιοι προκαλειτε και καποιοι ζηλευετε!!!αφηστε τις παπαριε και ασχοληθητε με το κυνηγι και με οχι τι κανει η γιδα του γειτωνα!!καθε φορα κανετε εναν ανθρωπο να απολογηται επειδη μαλλον εσεις δεν μπορειτε να καταφερετε αυτο που εκανε αυτος (δεν εννοω καρπωση μονο αλλα τα παντα που αφορουν το κυνηγι και την εξορμηση)!!ο ανθρωπος δεν εγραψε μονο ποσες μερες δεν γ@μησε και εσεις συνεχιζετε μπραβο μεγαλοι κυνηγοι!!εχετε τρομοκρατησει τον κοσμο και φοβαται ο αλλος να αναρτησει μια φωτογραφια για να μοιραστει την χαρα του μαζι μας ειστε αξιοι συγχαρητηριων!!<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!<br>
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ<br>
    Θεολόγης.<br>
    http://www.youtube.com/watch?v=mwyhxoCIa-U

    http://www.youtube.com/watch?v=1KK6XX6x0PM

    </div>

    καλα ενταξει το μαμησαμε το θεμα!!!ετσι οπως πατε βλεπω να κλειδωνει το τοπικ και θα ειναι πολυ κριμα!καποιοι μου φαινεται εχετε την μυγα καποιοι προκαλειτε και καποιοι ζηλευετε!!!αφηστε τις παπαριε και ασχοληθητε με το κυνηγι και με οχι τι κανει η γιδα του γειτωνα!!καθε φορα κανετε εναν ανθρωπο να απολογηται επειδη μαλλον εσεις δεν μπορειτε να καταφερετε αυτο που εκανε αυτος (δεν εννοω καρπωση μονο αλλα τα παντα που αφορουν το κυνηγι και την εξορμηση)!!ο ανθρωπος δεν εγραψε μονο ποσες μερες δεν γ@μησε και εσεις συνεχιζετε μπραβο μεγαλοι κυνηγοι!!εχετε τρομοκρατησει τον κοσμο και φοβαται ο αλλος να αναρτησει μια φωτογραφια για να μοιραστει την χαρα του μαζι μας ειστε αξιοι συγχαρητηριων!!<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!<br>
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ<br>
    Θεολόγης.<br>
    http://www.youtube.com/watch?v=mwyhxoCIa-U

    http://www.youtube.com/watch?v=1KK6XX6x0PM

    </div>

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>TINOSISLAND wrote:</div>
    ΛΟΓΩ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ «ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΕΚΤΩΝ», ΘΑ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΟΡΤΥΚΙΟΥ.ΘΕΣ ΟΙ ΚΥΝΗΓΑΡΕΟΙ,ΘΕΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ……..ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΡΙΑ, ΝΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΟΡΤΥΚΙΩΝ (ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΜΠΕΚΑΤΣΑ),ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΤΑΜΑΤΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΟΡΙΟ ΚΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΣΟΚΟΒΕΙΣ. Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ !!!!ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΟΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ, ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΙΣΑΙ, ΤΟΤΕ………ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΝΑ ΘΕΣΠΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΑ !!!!

    Συμφωνώ απόλυτα όποιος θέλει κρέας ας πάρει χοιρινό το κυνήγι είναι πάνω από όλα επαφή με τη φύση και όχι γενοκτονία.<br>
    Δεν με κάνει πιο μάγκα το να σκοτώσω ένα τσουβάλι ορτύκια.

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>TINOSISLAND wrote:</div>
    ΣΤΑΜΑΤΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΟΡΙΟ ΚΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΡΤΥΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. !!!!

    αδερφε θα ηθελα να δω το σκεπτικο σου, αλλα και αυτων που το βλεπουν ετσι.<br>
    για ποιο λογο σταματας ας πουμε στο νομιμο οριο? για τον νομο και μονο, η εχεις καποια διαφορετικη ιδεολογια?<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Δεν πήγα ποτέ περπατητά σε ορτύκια.<br>
    Δεν πήγα ποτέ στο καρτέρι μπεκάτσας.<br>
    Δεν πήρα προβολέα στον λαγό.<br>
    Έμαθα να σέβομαι όλους αυτούς που αγωνίζονται στ βουνά για αυτό που λατρεύουν.<br>
    Έμαθα να σέβομαι αυτούς που ταΐζουν σκυλιά.

    </div>

    θα μπορουσαμε να σηνεχισουμε την κουβεντα εδω να μην χαλασουμε το τοπικ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    53
    TINOSISLAND στις #443960

    ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΟΜΟΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΝΟΤΙΟΥΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ.ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΟΡΙΟ (10-12 ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 10-12 ΦΕΡΜΕΣ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ΣΟΥ, ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Ο SUPER ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΜΕΡΑ ??? ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ , ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ, ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΕΠΙΔΟΘΩ ΣΕ ΜΕ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΑΝΕΛΕΗΤΗ ΣΦΑΓΗ ΘΗΡΑΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ Η ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΚΡΕΟΠΩΛΗ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΩ (ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ),ΔΕΝ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ).ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΡΑΒΛΕΨΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΙΩΣΗ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    gianniskavala στις #443977

    φιλε μου θα σου πω εγω την αποχη μου, και δεν περιμενω να την σεβαστει κανεις, ουτε να την σημεριστει, οπως και μενα δεν με νιαζει η αποψη του αλλου.<br>
    εμαθα ομως στο κυνηγι να τους σεβομαι ολους.<br>
    δεν θα μιλησω για αυτους που εχουν μηχανακια και τετοια. με αυτα δεν σημφωνω ουτε εγω.<br>
    αλλα εχουμε και λεμε.<br>
    ας δω ποσες εξοδους κανω την χρονια και ποσα εξοδα εχω. τι μου κοστιζει να εχω σκυλια να τρεφω.<br>
    και ας δω πως κυνηγανε στης γειτονικες χωρες. βουλγαρια τα ριμαζουν με τα κασετοφωνα και πολλοι απο πολλες χωρες πηγαινουν εκει για κυνηγι. οποτε μιλαμε για κυνηγετικο τουρισμο. τα νουμερα θυρευσης? αν θελεις εχω μια φωτο με 279 τρυγωνια σε μια μερα.<br>
    στην τουρκια? μια απο τα ιδια. στο σουδαν? μια απο τα ιδια. να σου για πολλες αλλες χωρες?<br>
    ορτυκια, τρυγωνια, παπιες, φασσες, μπεκατσες, ειναι πουλια που μεταναστευουν. εδω σε ολη την κουβεντα αφαιρω την περδικα.

    οποτε εχουμε και λεμε.. εγω θα βγω 100 φορες εξω, θα σπασω το αμαξι μου να βρω πουλι, θα βρω απο της 100 της 10. και τι θελεις να κανω? να μην χαρω το ονειρο? η να σκεφτω πως αν τα αφησω θα κατεβουν νοτια? αυτα που ειναι να κατεβουν θα κατεβουν. αλλα ειναι τα πουλια που μπενουν εδω και αλλα αυτα στα νοτια.

    στην αμερικη και καναδα ας πουμε εχει και εκει οριο. και το σεβοντε. αλλα εκει οποτε θα βγουν, θα κυνηγισουν με φιντες, με κραχτες και θα καρπωθουν σε καθε εξοδο. οποτε η αναλογια τους με εμας του δολοφωνους ειναι ανιση.

    το αν εγω δεν εχω την ευκαιρια και την δυνατοτητα να κανω καποιο νουμερο, δεν μου φτεει ο αλλος που μπορει.<br>
    οποιος θα μπορουσε θα το εκανε. ο καθενας εχει το σκεπτικο του και εμενα μου φτανει να μην ενοχλει τον αλλον, οπως αυτοι στα καρτερια της μπεκατσας, με τα κασετοφωνα στα ορτυκια, κλπ κλπ. να σεβαστουμε αυτους που εχουν σκυλια.<br>
    αλλα οσον αφορα τα νουμερα. εμενα με βρισκουν εντελος αντιθετο.<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Δεν πήγα ποτέ περπατητά σε ορτύκια.<br>
    Δεν πήγα ποτέ στο καρτέρι μπεκάτσας.<br>
    Δεν πήρα προβολέα στον λαγό.<br>
    Έμαθα να σέβομαι όλους αυτούς που αγωνίζονται στ βουνά για αυτό που λατρεύουν.<br>
    Έμαθα να σέβομαι αυτούς που ταΐζουν σκυλιά.

    </div>

    ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #444015

    καλημερα και καλο μηνα σε ολο το Καφενειο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31,186 έως 31,200 (από 43,261 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων