ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 34,126 έως 34,140 (από 43,244 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #481607

    Παιδια,το ουζο σας το αφηνω,μπορω να παρω την πιατελα;;;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #481613

    καλησπέρα καλή βδομάδα να έχουμε! B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #481616

    Kαλησπερα στην παρεα :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #481619

    Την καλησπέρα μου σε όλα τα παλικάρια!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #481621

    Την καλησπέρα μου σε όλες τις λεβεντιές του καφενέ!! :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #481629

    Ειπα εστω και τετοια ωρα να σας πω μια καλημερα . Εχω ψιλοχαθει γιατι εχω τους μισους αρωστους στο σπιτι. Ξινο μας βγηκε το πασχα φετος αφου αρπαξανε μια καλη ιωση και ο θεος να βαλει το χερι του μην εχουμε και συνεχεια. Ελπιζω παλικαρια να τα πουμε το βραδακι. Και παλι καλημερα σε ολους και καλη δυναμη.

     

    ΥΣ. Αααααααα  αμα κοπανατε κανα τσιπουρο , κοπανατε και ενα στην υγεια μου ρε παιδια. Εστω και στα κλεφτα  θα το δω εγω ………… :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #481630

    καλημερα σε ολο τον καφενε  :good:  :good:

    Ειπα εστω και τετοια ωρα να σας πω μια καλημερα . Εχω ψιλοχαθει γιατι εχω τους μισους αρωστους στο σπιτι. Ξινο μας βγηκε το πασχα φετος αφου αρπαξανε μια καλη ιωση και ο θεος να βαλει το χερι του μην εχουμε και συνεχεια. Ελπιζω παλικαρια να τα πουμε το βραδακι. Και παλι καλημερα σε ολους και καλη δυναμη. ΥΣ. Αααααααα αμα κοπανατε κανα τσιπουρο , κοπανατε και ενα στην υγεια μου ρε παιδια. Εστω και στα κλεφτα θα το δω εγω ………… :yahoo: :yahoo: :yahoo:

     

    καλημερα Βασιλη και περαστικα ρε φιλε  :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #481631

    Καλημέρα σας φίλοι!! Να έχετε υγεία και να περνάτε όμορφα!! :good:

    Βασίλη περαστικά και γρήγορα εύχομαι!!

     

    [/url]
    images upload[/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #481632

    καλημέρα σε όλους B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #481637

    Καλησπέρα σε όλα τα αλάνια :bye:

     

    [/url]
    post image online[/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #481644

    Φιλαράκια σήμερα το πρωί είχα ένα τηλ. από το πάρκιν που έχω την βάρκα να πάω εκεί γιατί το βράδυ είχαν διάρρηξη πάω και τι να δω μόνο στις  τετράχρονες εξωλέμβιες  είχαν κόψει πλεξούδες  υδραυλικά συστήματα με μεγάλο κόφτη από σίδερα  είχαν ξεβιδώσει όλες τις βίδες στον καθρέπτη και ήταν έτοιμες για κουβάλα αλλά για κακή τους τύχη τους πήραν χαμπάρι οι φύλακες που είναι μόνιμα εγκατεστημένοι μέσα στο πάρκιν ειδοποιήθηκε ο ιδιοκτήτης του πάρκιν  και η αστυνομία η όποια έφτασε σε χρόνο ρεκόρ ύστερα από 10 λεπτά άρχισε ένα κυνηγητό μέσα στα χωράφια όπου λίγο παραπέρα είχαν αφήσει τα μεταφορικά μέσα με αποτέλεσμα να ξεφύγουν σημειωτέον ότι το πάρκιν έχει κάμερες παρακολούθησης .

    Είχαν έτοιμες 14 μηχανές εκ των οποίων  οι 9 ήταν από 200 έως 350 ίππους απορώ πως θα τις μετέφεραν γιατί μιλάμε για πολύ βάρος ευτυχώς την βοηθητική μου που είναι τετράχρονη και αυτή την είχαν ρίξει έξω από την μάντρα αλλά με τον χαλασμό που έγινε  την παράτησαν και γλύτωσε αλλά πλεξούδα , ντίζες,  τροφοδοσίας σωλήνες τα γαμήσανε όλα τι να πω δεν πάει τίποτα καλά σε αυτόν τον τόπο  πας την βάρκα σε πάρκιν για να την γλυτώσεις από αυτά και σου την κάνουν .

    Ιδιοκτήτης  του πάρκιν το βράδυ που ειδοποιήθηκε κατά τις 2:30 είχε πάει με μια καραμπίνα  11σφαιρη που έχει τρελαμένος  ευτυχώς που δεν τους εντόπισε γιατί θα ήταν φυλακή μιλάμε του είχαν γυρίσει τα μάτια  να μου λέει 20 χρόνια δεν έχουν πειράξει τίποτα εδω που έχω την επιχείρηση και να μου την κάνουν τώρα  θα τους φάω και ας πάω φυλακή.

    Τέλος πάντων σας κούρασα με τα δικά μου αλλά να προσέχετε και εσείς όλοι γιατί έχουν αρχίσει και γίνονται πολύ δύσκολα τα πράγματα. :wacko:  :wacko:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #481656

    Tην καλησπερα μου σε ολους,Μανο ευτυχως γλυτωσες τα χειροτερα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #481657

    γεια σας,

    Μάνο τι να πω η ζημιά έγινε ευτυχώς που βρήκες τη μηχανή αλλιώς το χιλιαρικάκι θα το έψαχνες ..

    Βασίλη περαστικά σας,

    Σπύρο τι χαμπάρια ορέ σήμερα έκοψα χόρτα με το χορτοκοπτικό και θυμήθηκα τον Γιώργο ξέρεις τον ινδιάνο οπότε έβαλα ένα τσιπουράκι τώρα να χαλαρώσω!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #481658

    γεια σας, Μάνο τι να πω η ζημιά έγινε ευτυχώς που βρήκες τη μηχανή αλλιώς το χιλιαρικάκι θα το έψαχνες .. Βασίλη περαστικά σας, Σπύρο τι χαμπάρια ορέ σήμερα έκοψα χόρτα με το χορτοκοπτικό και θυμήθηκα τον Γιώργο ξέρεις τον ινδιάνο οπότε έβαλα ένα τσιπουράκι τώρα να χαλαρώσω!

    <hr />

    Μιχάλης

    Γεια σου ρε παλικαρι :good: …..πως ειναι τα χερια ;λιγο μουδιασμενα; με δυο τσιπουρακια θα εισαι μια χαρα!…δοκιμασμενη συνταγη! :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #481660

    καλά τα λες όμως το πρώτο έφυγε χωρίς να το καταλάβω για να πω την αλήθεια τώρα έχει αρχίσει να δουλεύει χαχα

    τα χέρια όχι τόσο πολύ όσο η μέση….

    εσύ όλα καλά πως πάνε τα μελισσάκια σου;

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 34,126 έως 34,140 (από 43,244 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων