ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,121 έως 39,135 (από 43,262 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #503165

    Καλημέρα σε όλο τον καφενέ με τις λεβεντιες του και καλή εβδομάδα.

    :bye: :good: Ε ρε τι έγινε σήμερα!!!! Η καταστροφή ….όχι του Δράμαλη…..αλλά της τσίχλας……όχι στα Δερβενάκια……ανατολικότερα λίγο…….έτσι Periklis & Jimpap! :bye:

    <hr />

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    [/quote

    Μην πείτε ότι δεν σας ενημέρωσα!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503166

    Καλημερα αδελφια!!! Πως παει? Καντε υπομονη να λιωσουν τα χιονια και θα ξαναρθουν τα πουλακια  :yahoo:  Καλη βδομαδα κιολας  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #503177

    Καλησπέρα σας, καλή βδομάδα,

    πονάει ο ώμος; απαιτείτε αυτοσυγκράτηση…. !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503178

    Καλησπερα σας!!!  :bye: Αμα ποναει ο ωμος Μιχαλιο παει να πει πως κλωτσαει πολυ το φυσιγγι  :yahoo: Να σου στειλω φυσιγγια απ’τα δικα μου κι ριξε οσες θες…ουτε πονοκεφαλο ουτε πονους!!! Σαν το chivas το μπλε ειναι….πινεις οσο θελεις και την επομενη εισαι μια χαρα  :yahoo:  :yahoo:  Μιας και αναφερα το chivas….στην υγεια μας ρε παιδια!!! Ηρθα με το καλο μου το κουμπαρακι για φαγητο και ποτο!!!  :heart: Καλα να περνατε ολοι παιδια!!!!  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #503189

    Καλημέρα καρντασια ξαναγύρισε ο καιρός άντε να δούμε τί μας επιφυλάσσει!! :good:

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #503192

    καλημέρα σε όλους.

    νομίζω οτι το σκ που πέρασε έκανα ένα απο τα καλύτερα κυνηγια,το μόνο που θα πώ για να καταλάβετε (χωρίς φωτογραφία βέβαια) είναι οτι απο την πλευρά την δικιά μας στο βουνό (2 άτομα) ρίξαμε 250 φυσίγγια++ 😉  😉

    περπατητό και όχι καρτέρι,το πρωί δεν κάτσαμε καθόλου για της μαυρες………

    εαν είχαμε σκυλί για μπεκάτσα μπωρεί και να κάναμε διψήφιο αριθμό στης κυρίες :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503193

    :wacko: :wacko:  :wacko:  :wacko:  Μανο? Αργεις να γραψεις, αμα γραψεις ομως με κανεις να θελω να ανεβω προς τα πανω,  οχι με το οπλο αλλα με το πενηνταρι…να βαλω πανω την ταινια με τις σφαιρες και να αρχισω να ριχνω κατα ριπας!!!!!!! Ομορφα περασες ρε αδελφε ε?  :good:  Μπραβο αγορι μου παντα τετοια!!!  :yahoo:  Καλημεριζω και την υπολοιπη παρεα  :bye:  κερναει ο Μανος για ολη την βδομαδα παιδια  :good:  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #503195

    Γεια σου παρέα,μετά από καιρό :bye: :bye: !Είδα κεράσματα και μπήκα :yahoo: , άντε αφεντικό κάνε κατάσταση!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #503203

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: Γεια σου ρε Σπυρο με τον ωραιο κουταβο! :good:  :good:

    Μητσο εδω ξανα φανηκαν τα κοριτσια :good: απανω τι γινεται;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #503207

    Γεια σου κι εσένα αρχιινδιάνε  :good:

    Καφέ ήπιατε!? ,οπότε πάμε για τσίπουρα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503212

    Τωρα μαλιστα!!! Γεια σου ρε Σπυρο με τα μεζεδακια σου!!! Που χαθηκες λεβεντη μου? Ακομα εκπαιδευεις τον Μπαντυ  :good:   Καλησπερα σε ολα τα παιδια!!! Γιωργο τωρα που φανηκαν ξανα τα πουλια δωστους πονο!!!  :yes: Εγω δεν θα παω αυριο τελικα….επεσα αρκετη δουλεια και δεν γινετε αλλιως… ας ειναι!!! Καλα να ειστε παιδια και καλα να περνατε  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #503218

    Καλημέρα στα παλικάρια!! Αχιλλέα ,όλοι λίγο πολύ χανόμαστε ρε φίλε,το καλό είναι να βρισκόμαστε πάλι !Ο καιρός βαραίνει ξανά ,ας φτιάξουμε ένα δυνατό καφέ!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #503219

    Καλημερα σε ολη την παρεα :bye: Σπυρο τσιγκουνης εισαι !βαλε κανα πιο μεγαλο ποτηρι :yahoo:  :yahoo:

    Ρε παιδια πολυ νερο!!! :wacko:  :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #503220

    Καλημέρα σας,

    για τον καφέ εδώ κολλάει το μην λουστείτε αλλά να το πιείτε  χαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #503224

    καλημέρα σε όλους. νομίζω οτι το σκ που πέρασε έκανα ένα απο τα καλύτερα κυνηγια,το μόνο που θα πώ για να καταλάβετε (χωρίς φωτογραφία βέβαια) είναι οτι απο την πλευρά την δικιά μας στο βουνό (2 άτομα) ρίξαμε 250 φυσίγγια++ 😉 😉 περπατητό και όχι καρτέρι,το πρωί δεν κάτσαμε καθόλου για της μαυρες……… εαν είχαμε σκυλί για μπεκάτσα μπωρεί και να κάναμε διψήφιο αριθμό στης κυρίες :yes:

    Μάνο αγόρι μου ή κόψε το μηδενικό από τα φυσίγγια…..ή κι εγώ βάρεσα δεινόσαυρο το Σάββατο! :bye:

    Με τι να τα ρίξεις τόσα φυσίγγια βρεεεεε;και μας βλέπει κι ο οπλουργός 😉  B-) που σε ξέρει…..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,121 έως 39,135 (από 43,262 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων