ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,136 έως 39,150 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503228

    Καλημερα παρεα!!!  :bye:  Σπυρο μου προς θεου δεν σε εκρινα… :good:  σε πειραζω!!! :rose:  Κατα τ’αλλα πηγαν σημερα κυνηγι κουμπαρος και θειος….πολυ λιγα τα πουλια! Θελουμε νεα αφιξη  για να ξαναγινει κατασταση.  :bye:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #503229

    καλημέρα σε όλους. νομίζω οτι το σκ που πέρασε έκανα ένα απο τα καλύτερα κυνηγια,το μόνο που θα πώ για να καταλάβετε (χωρίς φωτογραφία βέβαια) είναι οτι απο την πλευρά την δικιά μας στο βουνό (2 άτομα) ρίξαμε 250 φυσίγγια++ 😉 😉 περπατητό και όχι καρτέρι,το πρωί δεν κάτσαμε καθόλου για της μαυρες……… εαν είχαμε σκυλί για μπεκάτσα μπωρεί και να κάναμε διψήφιο αριθμό στης κυρίες :yes:

    Μάνο αγόρι μου ή κόψε το μηδενικό από τα φυσίγγια…..ή κι εγώ βάρεσα δεινόσαυρο το Σάββατο! :bye: Με τι να τα ρίξεις τόσα φυσίγγια βρεεεεε;και μας βλέπει κι ο οπλουργός 😉 B-) που σε ξέρει…..

    <hr />

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    Mητσάκο σε τρωει βλέπω εεεεεεε,να ξέρεις οτι εγω βαράω με όπλο και όχι με νεροσωλήνα σαν εσένα χαχαχαχαχαχα,εμένα το εργαλείο μου βαράει οτι θέλεις μέχρι και σκ@τ@ να του βάλεις μέσα,δεν είναι επιλεκτικό στα φυσίγγια ούτε κλοτσοβολάει σαν γαιδαρος :yahoo:  :yahoo: και ούτε έχει βρεθεί όπλο σαν το δικό μου να σπάσει κλείστρο απο φυσίγγι  :mail:  :mail: όπως εχει γίνει στης ακατανόμαστες (για ρώτα το θείο να σου πεί)μόνο φρου φρού και αρώματα είναι και να της χρυσοπληρώνεις γιαυτό άστο……άστο σου λέω γιατί πονάει η αλήθεια,ειδικά αν έχεις δώσει και ένα σκασμό λεφτα για να την πάρεις :yes:  :yes:  😥  😥

    :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #503234

    Αχιλλέα δεν παραξηγήθηκα ,απλά ξηγήθηκα ρε φίλε :bye: :good: !!Τι έγινε με το νησί σου?Δεν είχε πολλά πουλιά φέτος ή ιδέα μου είναι?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503235

    Μεσα του νιοβρη και αρχες του γεναρη μπηκαν λιγα πουλακια φιλε μου! Εκανα μεχρι τωρα γυρω στα 200 πουλια (ξερω δεν ειναι και τοσα πολλα)…. μια χαρα ομως,  μακαρι καθε χρονο να κανω τοσα και ειμαι οκ!!! Να τα τρωμε κιολας…παρα να μενουν στην καταψυξη  :yes: Μας εμεινε ενας μηνας…. κατι θα γινει δεν μπορει!!!  B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #503238

    Καλησπέρα στον καφενέ…..Βάλτε κανά ξύλο να πυρωθούμε! Κι ένα ζεστό καφεδάκι μέχρι να τα ψάλλω του μικρού…..

    Καλή η θεωρία κι η πάρλα :unsure: ….το μηδενικό δεν έκοψες!!!….και ποιος έχει την ακατανόμαστη και τρέχει στον οπλουργό ……..ξέρουμε B-)  😉  ….και τον έχουμε μάρτυρα….μην το τραβάς λοιπόν……άστο.πες ξέρω γω<<ρίξαμε 3-4κουτιά>>…..να σε πιστέψουμε….αλλιώς θα αρχίσω να κυνηγάω δεινόσαυρους……. 😉  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503241

    Σπεραααα!!! Τι γινετε ρε μαγκες? Φερτε καμια τσιχλα να ριξουμε στα καρβουνα…. να πιουμε το κρασακι μας….και μετα υπνο!!! Εσεις αν θελετε να πατε παρακατω μετα….πηγαινετε…εγω θα την πεσω!!!  :yahoo:  :yahoo: Καλο βραδυ να εχετε ολοι παιδια  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #503246

    Καλημέρα παρέα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503247

    Καλημερα παιδες!  :bye:  Αυτος ειναι καφες Σπυρο  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #503248

    γεια χαραντάν ΄παίδες:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: π

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #503250

    Καλησπέρα στον καφενέ…..Βάλτε κανά ξύλο να πυρωθούμε! Κι ένα ζεστό καφεδάκι μέχρι να τα ψάλλω του μικρού….. Καλή η θεωρία κι η πάρλα :unsure: ….το μηδενικό δεν έκοψες!!!….και ποιος έχει την ακατανόμαστη και τρέχει στον οπλουργό ……..ξέρουμε B-) 😉 ….και τον έχουμε μάρτυρα….μην το τραβάς λοιπόν……άστο.πες ξέρω γω<<ρίξαμε 3-4κουτιά>>…..να σε πιστέψουμε….αλλιώς θα αρχίσω να κυνηγάω δεινόσαυρους……. 😉 :yahoo:

    <hr />

    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    καλημέρα σε όλους

    τσοπανάκο εμένα το όπλο μου δεν εχει πάει ποτε στον οπλουργό παρα μόνο για καθάρισμα χαχαχα γιαυτο άσε αυτα που ξέρεις σε εμένα 😉  😉 δεν μας είπες όμως έχει σπάσει κλείστρο απο benelli με φυσίγγι ναι η όχι;;;;;;για να σε δω τώρα……… 😥  😥  :yahoo:  :yahoo:

    άσε της θεωρείες σου και απάντησε με ενα ναι η όχι :whistle:  :whistle:  :scratch:  :scratch:

    και μια τελευταία ερωτηση,αναλαμβάνεις εσύ την ευθύνη για αυτο που θα ακολουθήσει αν ανεβάσω φωτογραφία……….οχι γιατί μου τι λές κιόλας για τα φυσίγγια :yes:  :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #503253

    Βρε στραβογαλά όπλο δικό μου τέτοια ζημιά ποτέ.Δεν έχω προιόντα της ακατανόμαστης χρόοοοονια τώρα.Πόσα μάλλον κλείστρο από την οπλάρα μου…..Εσύ είχες έρθει πέρυσι…….θυμάσαι….κι ήθελες να την ξεφορτωθείς κιόλας….. 😉

    Τώρα όσο για τις φωτό………βρίσκω και εγώ στο ίντερνετ…….και βάζω με κοπτοραπτική….

    Για κάνε λοιπόν μνημονιακά τα νούμερα να σε πιστέψουμε…..μέχρι να πιω καφέ.

    Κατάστημα  :yahoo: καλημέρα και φέρε ένα νες ζεστό όχι καυτό……μέχρι να φτιάξει τα νούμερα ο καψοφουσέκης κοκκινότσιχλας. :yahoo:  😉  :yes:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #503255

    Καλησπέρες  :bye:  :bye:  :bye:

    Δημήτρη αστονε να λέει!

    που θα πάει θα μεγαλώσει ο μικρός και θα μάθει να επιλέγει ΣΩΣΤΑ όπλα κι αμάξια…. :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #503258

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: καφετζηηηη! κερασμενα σημερα ολα απο εμενα :yahoo:  :yahoo: Σημερινη βολτα για μπεκατσες την βαθμολογω σαν την καλυτερη τις σεζον οχι απο θεμα αριθμου καρπωσης, αλλα απο συνεργασια Μπλεκ , Αλντας και εμενα στην προσεγγιση στις “δασκαλες” σε δυσβατα μερη και σε “ιδιοτροπα”πουλια ……… :good:  :good:

    Μεγαλο λαθος μου σημερα που ξεχασα να παρω λιγο τσιπουρο και κανα ξηροκαρπη μαζι…….με εφαγε το κρυο και ο αερας του καβο ντορο :wacko:  :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #503264

    καλησπέρες,

    ωραίος ο Γιώργος, μπράβο έτσι αξίζουν να παίρνονται αυτά τα πουλιά!!!!!

    άντε να ακούσουμε και κανά νέο και όμορφο τραγούδι!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #503269

    Καλημερα σε ολους! Καλα περασες Γιωργο ε? Μπραβο φιλε μου…..οπως λεει και ο Μιχαλης ετσι αξιζει να κυνηγας αυτα τα πουλια….οχι σαν εμενα που περιμενω μπας και καρπωθω καμια απο δαυτες στο καρτερι της τσιχλας το πρωι :negative: (φετος παντως ακομα να δω μπεκατσα) Λοιπον…καλημερα σας ξανα, καλα να περνατε και καλο σκ σε ολους παιδια!!! Α, και καλα να περασετε οσοι βγειτε στην εξοχη!!!  :rose:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,136 έως 39,150 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων