ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,571 έως 39,585 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505458

    Καλησπερα παρεουλα απκ το κρεβατι του πονου. Ενα ατυχημα απο πτωση στη δουλεια χθες με καθυλωσε σε ενα κρεβατι του κρατικου νικαιας με τεσσερα καταγματα στη σπ. στηλη αλλα ευτυχως αποφυγαμε τα χειροτερα μιας και ειναι ακρες

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #505459

    Καλησπερα σε ολους…

    Βασιλακη …πολυ ασχημο το χτυπημα στην σπονδυλικη στηλη αλλα οπως λες γλυτωσες τα χειροτερα…

    Περαστικα να ειναι και να μην ξανασυμβει τιποτα σε κανεναν…

    Υγεια πανω απο ολα…

    Και για να το ελαφρυνουμε λιγο και να αλλαξει η διαθεση…δες το βιντεο ….μηπως καπως ετσι εγινε;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #505460

    Περαστικά και σιδερένιος παλικάρι μου…… :rose:  :rose:

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505461

    Σας ευχαριστω ρε παιδια για τις ευχες σας και μακαρι ολος ο κοσμος να ειναι καλα. Τασο οχι φιλε επεσα στη δογυλεια απο μηχανημα με την πλατη απο δυο μετρα περιπου καθως παραπατησα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505462

    Ενα στιγμιαιο λαθος μπορει να σου καταστρεψει τη ζωη, γι αυτο προσοχη παιδια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #505463

    Σιδερένιος φίλε Βασίλη!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #505464

    Περαστικά μαστρο Βασίλη :heart: !!!Προσοχή θέλει και το γνωρίζω εκ πείρας !!Ασε που ο γέρος ,από χεσμο ή πέσμο θα πάει :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #505465

    Βασίλη περαστικά.

    καλά τα λές, στην ατυχία τυχερός: με άλλη φορά αν είχες πέσει, με το κεφάλι ασ πούμε από τα δύο μέτρα, μπορεί να μην τα λέγαμε αυτά τώρα.

    πριν από τριά χρόνια απο χαζομάρα έσκυψα να κοιτάξω κάτω μέσα σε γιαπί, και αν δεν με κρατούσε ο σιδεράς, απο επτά μέτρα θα έπεφτα σε μπετό και κάτι αναμονές. Εννοείται σουβλιστός ή χαλκομανία.

    αυτά. σιδερένιος και με το καλό έξω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #505471

    Bill  περαστικά ρε φιλε και σιδερένιος από εδώ και περα.. Δεν θέλει πολύ να γίνει το κακο. Καλο βραδυ σε όλους  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505472

    Επιτελους μετα από τρεις μερες νοσηλιας επιστροφη στο σπιτι. Ευχομαι κανενας ανθρωπος να μην φτανει να νοσηλευεται στα ανεπαρκεστατα πλεον ελληνικα νοσοκομεια παροτι οι γιατροι κι οι νοσηλευτες δινουν πανω από τον εαυτο τους για να βγαλουν εις περας την ανυπαρξια του ελληνικου κρατους και να βοηθησουν τον κοσμο που νοσηλευεται.

    Ευχαριστω από βαθος καρδιας ολους σας για τις ευχες σας που πραγματικα μου δινουν δυναμη στον αγωνα μου για αποθεραπεια και επισης ιδιαιτερα ευχαριστηρια στα παιδια που με επισκευτικαν.

    Σας ευχομαι καλο βραδυ και τωρα που θα είμαι κλινήρης και θα εχω περισσοτερο χρονο ελπιζω να μου κανετε παρεα.

    :heart: :heart:  :heart:

    :bye: :bye:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #505480

    Καλημερα σε ολους…

    Πως παει Βασιλακη ;;;

    Καλυτερα ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505481

    Καλημέρα Τασο σπιτι σημερα και μονο από ψυχολογικης αποψεως είμαι πολύ καλυτερα αλλα και ο πονος μερα με τη μερα αρχιζει να μαλακωνει. Και παλι καλημέρα σε ολους σας.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #505482

    Καλημερα σε ολα τα φιλαρακια και καλο Σ/Κ σε ολους . :bye:  :bye:  :good:  :good:

    Βασιλάκη ανοξείδωτος  φίλε :good:  και ποτέ ξανά τέτοια με το άλλο θέμα   :unsure: ……. όλα καλά?

    Ασ ειναι καλα και το φιλαρακι ο berket  που σε ανεβαζει λιγο

    Περαστικά μαστρο Βασίλη :heart: !!!Προσοχή θέλει και το γνωρίζω εκ πείρας !!Ασε που ο γέρος ,από χεσμο ή πέσμο θα πάει :wacko:

    :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Κουράγιο και αυτά είναι περαστικά ρε φίλε και δοκιμασίες  :good:  :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #505484

    Βασιλη μου περαστικα και καλη αναρρωση φιλε μου!!!! Ειναι να μην γινει η στραβη ρε γαμ@το….και παντα γινετε εκει που νομιζουμε πως ολα τα εχουμε υπο ελεγχο!!! Περαστικα ξανα αγορι μου και σιδερενιος!!! Αντε ευκαιρια τωρα να πινουμε το καφε μας το πρωι στον καφενε…. να τον καθαρισω μια πρωτα γιατι ειναι πολλη η σκονη….  :heart:  :heart:  Χαιρετω και τα υπολοιπα παιδια της παρεας και να ερχεστε καμια βολτα…. ο καφες ειναι ζεστος και ετοιμος!!!  :yes:   Σπυρο εχω πορωθει με τους γερμανους αυτον τον καιρο… παμε καλα και οσο βραζουν τα νερα θα παμε ακομη καλυτερα!!!!  :yahoo:  Σημερα εβγαλα 5 σε σεβαστο μεγεθος! Καλα να περνατε ολοι παιδια!!!  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #505485

    Καλημέρα Τασο σπιτι σημερα και μονο από ψυχολογικης αποψεως είμαι πολύ καλυτερα αλλα και ο πονος μερα με τη μερα αρχιζει να μαλακωνει. Και παλι καλημέρα σε ολους σας.

    Περαστικά Βασίλη, γρήγορη ανάρρωση και σιδερένιος σου εύχομαι!

    Ευκαιρία για ιεράρχηση προτεραιοτήτων…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,571 έως 39,585 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων