ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,661 έως 39,675 (από 43,245 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #505800

    Καλημέρα και καλη εβδομαδα σε ολους . Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια . Γιωργη που χαθηκες βρε ψυχη ; Τασο κατι πηγε να γινει λιγο πριν το τελος αλλα παλι τζιφος……….το τελευταιο δεκαλεπτο ηταν καταστρεπτικο……………μας κανανε ένα 15 – 8 και τελειωσε το παιχνιδι……..δεν ξερω αν κατι θα καταφερουν και φετος……….δυστηχως η ομοδα εχει ελειψη ψυχολογιας νικητή , εμενα αυτό μου φαινεται ότι φταιει . Στο ποδοσφαιρο ο Μαρινος καλα το παει το πραμα με το υλικο που εχει στα χερια του ……….αλλα να είναι καλα τα καλα παιδια της εξεδρας ………αν δεν είχαμε την τιμωρια που ερχετε μπορει και να πηγεναμε για ΤL………..τωρα να δουμε τι αφαιρεση βαθμων θα φαμε και εχουμε και το παιχνιδι στην Τουμπα…………ειδομεν !

    Γεια σου ρε Βασιλη!  :bye: λιγο τρεξιμο με τα μελισσακια λιγο η βαρεμαρα να γραψω και νατες οι απουσιες!!!!μπραβο για το βιντεο :good:  :good:  :good: καλησπερα σε ολους τους φιλους :bye:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505811

    Kαλημερα στα φιλαράκια τα καλα . :bye:

    Λιακο εχω αρχισει και σηκωνομαι σιγα σιγα φιλε. :good:

    Σημερα εχω και χαρες ………γεννησε η σκυλιτσα μου….. :heart: …… ευτυχως πηγαν όλα καλα γιατι το ειχα αγχος μιας και δεν θα μπορουσα να τρεξω αν χρειαζοταν κατι ……! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #505815

    Γεια σας παλικάρια!!! Γιώργο πως τα πάνε τα κορίτσια εκεί στα νότια??? Εδώ μας τα ξεπατωσε η βροχή και το κρυο αφού όλα τα μεγάλα τα είχα στα έλατα. Σε λίγο θα ανεβω με τον πατέρα μου να δούμε σε τι κατάσταση ειναι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #505816

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: Μητσο ενω πηγαιναμε πολυ καλα,τις τελευταιες δεκα μερες με τις αλλαγες και τα κρυα εχουν ξεκινησει και τρωνε τα “ετοιμα” :scratch:  :scratch: το μονο καλο ειναι οτι οποτε κανει βροχες τετοια εποχη στο βουνο,παει πολυ καλα το κισουρι :good: …….για να δουμε!

    Βασιλη να τα χαιρεσαι τα κουταβακια σου! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #505817

    Επιστροφή από τα έλατα. Γιώργο η σφαγή του κηφηνα , άρα καταλαβαίνεις!!!! Η απογευματινη συναυλια στο βουνό από τα κοτσύφια και τις δεντροτσιχλες απλά καταπληκτική! Μιλάμε για τρελό κελάηδημα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #505825

    Επιστροφή από τα έλατα. Γιώργο η σφαγή του κηφηνα , άρα καταλαβαίνεις!!!! Η απογευματινη συναυλια στο βουνό από τα κοτσύφια και τις δεντροτσιχλες απλά καταπληκτική! Μιλάμε για τρελό κελάηδημα!!!!

    <hr />

    i hunt therefore i am

    Καλημερα ολη μερα  :bye: Ωρε πεινα Μητσο!!!!!…πινω τον καφε μου και παω να δω τι γινεται και στα δικα μου :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #505826

    Γιωργο-Μητσο μας τρεξανε τα σαλια ρε σεις με τοσο μελι  :yahoo:  Και η φαση ειναι πως δεν θα το γευτουμε κιολας!!!  :heart:  Βασιλη να σου ζησουν τα σκυλακια φιλε  :good:  Αντε μαγκες να ερθει η Παρασκευη και την κανω για χωριο οικογενειακως, πρωτα ο θεος! Κοπιαστε…. θα εχουμε την γιορτη του κερασιου και θα παιζει πολυ – μα παρα πολυ κερασι στη γιορτη…. και μιλουμε για το καλυτερο κερασι που υπαρχει στην ανατολικη μεσογειο ετσι?  Μονο στο χωριο μου ολα αυτα!!!!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #505827

    Ανεκδοτο: Παει ενας πακιστανος σε μια παγωταρια και λεει στον τυπο πισω απο τον παγκο…. – Ενα παγωτο κερασι? -Αμεσως, του λεει ο τυπος! -Ευχαριστω, του απανταει ο πακιστανος φευγοντας,  αυριο κερασι εγω!  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #505829

    Βασίλη καλότυχα τα κουτάβια και εσύ άντε παλληκάρι να αναρρώσεις γρήγορα,

    εσείς οι μελισσοκόμοι θα κάνετε προκοπή για να φάμε κανά μελάκι σωστό;

    Κισούρι και έλατο από τα αγαπημένα μου μέλια…

    Ήξερα για γιορτές κρασιού, τσίπουρου, αλλά για κερασιού χμ δεν ήξερα! :good:

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #505830

    Καλημερες στους θαμωνες!!! Μιχαλη μου ο καθενας κανει παρτυ σε οτι βγαζει παραγωγη το χωριο του  :yes:  200 κατοικους εχει το χωριο, αμα δεν εκαναν αυτη τη γιορτη για λιγη διαφημιση να ερθει κοσμος στο χωριο….  :negative:  κριμα ειναι ολοι  γεροντακια ρε φιλε…. αστους να χαρουν τη σοδια τους!!!  B-) Αντε κατσε να πιουμε ενα καφεδακι να σε παιξω και ενα ταβλι και ο νικητης…”κερασι”  :yahoo:  :yahoo:  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5748
    Prowler ® στις #505851

    Καλημέρα ομορφόπαιδα……  :heart:

    Βασίλη περαστικά φίλε μου  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505853

    Καλημερούδια παρεα. :bye:

    Να εισαι καλα Μαριε………….τι κανεις εσυ φιλαρακι ;

    Μιχαλιο ευχαριστω φιλε……….!

    Αχιλεα ποιος κερασι σημερα…….;;………..χαχαχα

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #505855

    Ένα ωραιο και επικαιρο…….!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #505866

    Γεια και χαρά στην παρέα!! Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι σε όλους!Άντε να αρχίσουν τα μπανάκια και τα ψαρέματα ,πιο επισταμένα!! :yahoo: :yahoo:

    Kαλημερα στα φιλαράκια τα καλα . :bye: Λιακο εχω αρχισει και σηκωνομαι σιγα σιγα φιλε. :good: Σημερα εχω και χαρες ………γεννησε η σκυλιτσα μου….. :heart: …… ευτυχως πηγαν όλα καλα γιατι το ειχα αγχος μιας και δεν θα μπορουσα να τρεξω αν χρειαζοταν κατι ……! :good:

    Μπράβο ρε φίλε για την πρόοδο  της υγείας σου και επίσης ,καλότυχα τα σκυλάκια σου,επανιέλ αν θυμάμαι καλά εεε!! :good:  :good:  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #505867

    Ένα ωραιο και επικαιρο…….!

    χαχα επίκαιρο δε λες τπτ! ¨οχι μόνο για την αύξηση της θερμοκρασίας, αλλά και από θέμα λιτότητας!! :yahoo:  :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,661 έως 39,675 (από 43,245 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων