ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,871 έως 39,885 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507048

    Να την χαίρεσαι Αχιλλέα!!! Ωραία φωτογραφία ρε φιλε αλλά κάνε και λίγο ζουμ σε καμία….ζαργανα!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #507064

    Ωραία φωτογραφία ρε φιλε αλλά κάνε και λίγο ζουμ σε καμία….ζαργανα!!!!!!!

    Βλέπω μια ζαργάνα ακριβώς στο κέντρο της φώτο 2-3 cm δεξιά! Καλημέρα παρέα! 1 βδομαδούλα έμεινε :yahoo: !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507065

    Καλημέρα. Όντως λίγες μείνανε αλλά λίγα και τα πουλιά. Εξαφανίστηκαν και μόνο με κάνα τερτίπι του καιρού ίσως γίνει κατι. Πρωινο μπανιστήρι σε μέρος…. διάσημο για εμάς εδώ 5 θεάσεις είχαμε και τα 4 ήταν μαζι. Πολλά τσαλαπετειναρια και κεφαλαδες  μαζεμένα κιόλας σε μερικα σημεία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507066

    Καλημερα στα καλα τα παιδια! Μητσο μου αν αρχιζα με τις φωτογραφιες…  :wacko:  ειχε κατι φασεις που προσπαθουσα να καταλαβω κατα ποσο φορουσαν απο κατω μαγιω!!! Μια κλωστη και αυτη μιση οι ατιμες!!!  :wacko: Διακοπες τελος για μενα παιδια. Επιστροφη στο σπιτι με επισκεψη απο το τον γιατρο, κολλησε σταφυλοκοκκο ο μικρος και αναγκαστηκα δεν θα παμε ουτε στο προγραμματισμενο διημερο που ειχαμε κλεισει για τον 15αυγουστο  :negative:  Μακαρι να γινει καλα ο μικρος, υγεια να χουμε και θα παμε αλλη φορα! Παντως απο φασσες, φαινεται πως για καποιους θα εχει καλη εναρξη! Πολλες περιοχες εχουν αρκετη κινηση… απο 2 μεχρι 5 φαινεται ανετο νουμερο!  :yes:  Αυτο λενε οι πληροφοριες μου απο τους συγγενεις που πηγαν αναγνωρισεις…. εγω μιας και θα μεινω στο σπιτι θα παω καμια βολτα να δω τι παιζει…  :good:  Ρε ποσες ειπαμε?  5?  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507070

    Εκανα λαθος! :negative:  6 κπψ και η καρδια ανοιγει φυλλα φυλλα!!!! :yahoo:   :yahoo:  Μιας και θα μεινω σπιτι εβαλα σουβλα απο αρνακι να ψηνετε, πινω μπυρες και τρωω φρεσκα τσαμαρελλα! Κοπιαστε να φαμε και να πιουμε….ετσι για την εναρξη που ειναι προ το πυλων  :good:   :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507071

    Καταρχάς περαστικά στον μικρο. Τσαμαρελλα???? Τι είναι αυτο???  Τυροκομικο να φανταστώ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507073

    Μητσο μου εχεις φανταστει λαθος! Κρεας σκληρο με μπολικο αλατι και ριγανη που ψηνεται στον ηλιο! Καθε κομματακι αναλογει με μια μπυρα!!!  :yes:  Ευχαριστω για τον μικρο…. θα περασουμε αδελφε τι να κανουμε, συμβαινουν κι αυτα….

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507075

    Ειδες ποσα κομματακια εχω ετσι? Εχω ξεκινησει ηδη  :yahoo: https://youtu.be/Iwa3Ye4lKds

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507076

    Φαίνεται δυνατός μεζές Αχιλλέα. Δεν το έχω ξαναδεί. Δώσε πόνο με τις μπυρες!!! Εγώ αύριο θα περιποιηθω τα δύο καλοκαιρινά γουρουνάκια μου. Έφτασε η ώρα να εκπληρώσουν τον σκοπό τους!!! Οπότε υπομονή 2 μέρες και της Παναγιάς θα έχει μάχη μεγαλη!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507079

    Ο καλυτερος φιλε! Καλοφαγωτα τα γουρουνακια Μητσο  :yes:  :good:  Καλο βραδυ με υγεια σε ολους…. εχω ξενυχτι αποψε για δευτερη σερι νυχτα!  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507086

    Καλημερα αρχοντες! Επιστροφη απο την αναγνωριση για φασσες…  :whistle:  …… καφεδακι κανεις?  :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507089

    Καλημέρα. Φτιάξε κάτι δυνατό γιατί σήμερα έχω σηκωθεί χαράματα. Τα χοιρινά τα ετοιμάσαμε , 80 kg έκαστο! Μεγαλωμενα με φρούτα και λαχανικά και ντόπιους καρπούς το γευστικό αποτελεσμα αξίζει όλη την ταλαιπωρία!!!! Το απόγευμα θα πάω να δω για κάνα τρυγονακι σε ένα ύποπτο σημείο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507094

    80 κιλα?  :good:  Μπραβο Μητσο  :good:  Να αναψω τα καρβουνα?  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507100

    Ρε Μητσο? Οι υπολοιποι του καφενε που χαθηκαν ρε φιλε?  :unsure:  Ξερεις τιποτα?  :unsure:  Οπως και να ‘χει…..  η ουσια ειναι πως εμειναν 5 μερες!!!! :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:  Αργα ή γρηγορα θα φανουν…. που θα παει  :yes:  :yes:  :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507101

    <p style=”text-align: left;”>Αχιλλέα έχουν ψιλοχαθει όντως. Διακοπουλες θα είναι τα παλικάρια μωρέ και θα ξεκουραζουν τις κορμαρες τους!!! Που θα πάει; Όσο ζυγώνει η αγία αυτή μέρα της έναρξης θα φανούν αρκετοι. Ελπίζω μόνο να μην έχει μπλέξει κανένας με τις πυρκαγιές. Έχουν βαλθεί να μας κάψουν παλι φέτος τα καργιολια σε όλη την χωρα.  Γύρισα από ξεκαρφωτο μέρος όπου αραξα απο τις 17:30 μέχρι τις 19:30. Είδα λίγα που αν γλιτώσουν το πρωί και δεν την κάνουν θα μας προσφέρουν το πρωτο απογευματινό της χρονιάς!!!</p>

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,871 έως 39,885 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων