ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,336 έως 40,350 (από 43,263 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #509369

    Αχιλλεα βλεπω μια διαμαρτυρια Κυπριων κυνηγων..

    Μηπως εισαι καπου μεσα στο πληθος , για να σε δουμε ;;

    Ρε Μανο μεσημεριατικα…

    Παω για κρυο ντους…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #509370

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: Λουκα χρονια σου πολλα! :good:  :good:  :good: Μανο εισαι μεγαλη ξεσηκωστρα!!!! :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #509372

    Καλησπέρα και πολυχρονος ο φίλτατος Λουκάς.! Ηλία οι local δεν είναι παχιοι, οι μπασιματιαριδες όμως είναι! Καρατσεκαρισμενο! Geronimo απο τα μαμουνια πήρε ο γέρος μου 239 πλαίσια τιγκαρισμενα χθες και σημερα :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #509373

    κλαίω ρε παιδιά χαχα

    Φωτογραφία του χρήστη nasepo.gr.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #509381

    Καλησπέρα παρέα!!! :bye: Μιχάλη να βάλουμε τα τσίγκινα  :wacko: :yahoo: !??

    Μπράβο Μήτσο, καλή παραγωγή σε σας τους μελάδες!!! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #509383

    Μπραβο ρε Μητσο! :good:  :good:  :good:  :good: παντα τετοια και καλυτερα :good:  :good: Σπυροοοοοο εγω το εβαλα κιολας! :wacko:  :wacko:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #509384

    Μπραβο ρε Μητσο! :good: :good: :good: :good: παντα τετοια και καλυτερα :good: :good: Σπυροοοοοο εγω το εβαλα κιολας! :wacko: :wacko: :yahoo: :yahoo:

    Μπράβο ρε φίλε !!Κι εγώ πρώτα ο θεός Σκ παραλαμβάνω από Μιχάλη να σε δω τι έκανες φέτος !! Αλλά τι λέω  :good:  :good:  :bye:  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #509388

    καλημέρα παλικαράδες μου!!!

    Αχιλλέααααα ήσουν στην συγκέντρωση;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #509390

    Καλημερα σε ολους! :bye:  Τασο-Μαριε…. οχι παιδια δεν πηγα αλλα θα ηθελα να ημουν εκει! Σταληκαν τα μηνυματα σε ολους (3000 κοσμος μονο απο μια επαρχια… αμα κανουμε καμια παγκυπρια συγκεντρωση… θα κλασουν μεντες πολλοι)

    Το σιγουρο ειναι οτι απο δω και περα θα πεσει πολυ ξυλο στους ακτιβιστες και στους Αγγλους των βασεων…. και καλα θα τους κανουν!!! Το εχουν παρατραβηξει πολυ….

    Σιγουρα σε καποια πραγματα οπως τα διχτυα ειμαι εναντιον! ΟΜΩΣ!!! Οταν κατι ειναι παραδοση της εκει τοπικης κοινωνιας να βαζουν ξωβεργα… ειμαι μαζι τους! “Μαννα εξ ουρανου” μου ελεγε ενα γεροντακι εκει….

    Σεβομαι πως καποιοι δεν ειναι συμφωνοι και δεχομαι την οποιαδηποτε διαφωνια επι του θεματος!!!

    Υπαρχουν δεντρα που ειναι κατι σαν κληρονομια, απο παππου σε προπαππου μονο για αυτον τον σκοπο!

    Το προβλημα ομως ειναι αλλου….επειδη οι “αρχοντες” το εχουν χρισει σαν απαγορευμενο…το εμποριο τους δινει και παιρνει….και μιλαμε για πολλα λεφτα….ε, και οπου υπαρχουν λεφτα, πρεπει τα πλοκαμια των “αρχοντων” να φανε κατιτις…γιατι ετσι παει το πραγμα!

    Γιατι τους κανουν αυτο τον πολεμο αλλωστε? Για τα λεφτα!!!! Το θεμα ειναι παρομοιο με τα απριλιατικα τρυγονια στην Ζακυνθο!!! Ειναι παραδοση!!!

    Ετσι και τα παιδια εκει. Το εχουν σαν παραδοση…χρονια τωρα! Να μειωθουν τα πουλακια, δεν υπαρχει περιπτωση!!! Ουτε καν το 1/10 δεν περναει στα περασματα των πουλιων (γενικα για ολα τα πουλια αναφερομαι) απο την Κυπρο! Υπαρχουν αλλοι διαδρομοι πιο κυριοι απο την Κυπρο!!! Ενας λογος που και στις τσιχλες δεν εχουμε οριο ειναι αυτος!!! Τσιχλες μια εχουμε…μια δεν εχουμε… και μια χρονια καλη την εχουμε μια φορα καθε 4-5 χρονια!!! Αν ειχαμε τοσα πουλια δεν θα διοργανωνονταν τα τοσα ταξιδια σε Σερβια-Ρουμανια-Ελλαδα-Αιγυπτο-Αγγλια…..για τσιχλες, τρυγονια, φασσες…..

    Αυτα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #509429

    Καλησπερα παρεακι…….!

    Εσθανομαι σαν τους αναποφασιστους των εκλογων …..!

    Να παω για περδικα , να παω για κανα ορτυκι , να παω για καμια φασσα………ή ……….;;;;;;……να αλαξω πλευρο και να σηκωθω κατα τις δωδεκα…….;;;;;

    Ιδου η απορια……. :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #509430

    Βασιλακη τα 2 πρωτα ειναι εξαφανισμενα…γνωμη μου μετα το σημερινο να πας για το τριτο που αναφερεις…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #509431

    Καλημερα και καλη Κυριακη σε ολους  :bye:

    Καλα να περνατε οσοι βγηκατε στην βολτα…. εμεις μετραμε αλλες 13 μερες με την σημερινη για την εναρξη!  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    486
    panos citori στις #509432

    παλικαρια καλημερα! θα ηθελα να ρωτησω κατι, που ρωτησα σε αλλη ομαδα και δεν απαντησαν, υπαρχει καπου καποιος νομος η κατι τεσπα που να οριζει ποσα φισιγκια μπωρει να κατεχει ενας κυνηγος στο σπιτι του???? αυτη η απορια γενηθηκε μεσα απο κουβεντα που ειχα με κατι φιλαρακια στο καφενειο του χωριου!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #509434

    Καλημέρα. Πάνο δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοιος περιορισμός αλλά εαν υπήρχε δεν θα έπρεπε να ξεκινά απο τα καταστήματα? Με ποια λογική να σου βάζει περιορισμό για την κατοχή στο σπίτι από την στιγμή που από το κυνηγομαγαζο αγοράζεις όσα θέλεις;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #509447

    παλικαρια καλημερα! θα ηθελα να ρωτησω κατι, που ρωτησα σε αλλη ομαδα και δεν απαντησαν, υπαρχει καπου καποιος νομος η κατι τεσπα που να οριζει ποσα φισιγκια μπωρει να κατεχει ενας κυνηγος στο σπιτι του???? αυτη η απορια γενηθηκε μεσα απο κουβεντα που ειχα με κατι φιλαρακια στο καφενειο του χωριου!!

    . Φιλε εγω θα σου απαντησω για το τι ισχυει εδω….. για φυσσιγγια δεν παιζει θεμα να εχεις οσα θες…. αλλα για μπαρουτι μεχρι 2 κιλα αν δεν κανω λαθος!  :good:

    Καλησπερα σε ολους σας! Βαζω μια σιβας δεκαοχταρα γιατι ο Μανοςbmw με γεμισε ελπιδες….χωρια που νομιζω πως κατι θελει να πει και δεν το λεει…..εεεεεε Μανο????  :yahoo:

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,336 έως 40,350 (από 43,263 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων