ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,366 έως 40,380 (από 43,262 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #509574

    :rose: :rose: :rose: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ στους φίλους μας που γιορτάζουν  :rose:  :rose:  :rose:

    καλημέρααααα στους λοιπούς  :good:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #509576

    καλημέρα. Χρόνια πολλά στους Δημήτρηδες (και τις Δημητρούλες, ας μην τις ξεχνάμε και ας μην υπάρχει καμία στο φόρουμ – ακόμη!). Να είστε καλά και ο,τι ποθείτε.

    εδώ χαμηλά, Πειραιά, σαν να δρόσισε λίγο…έβαλε και ένα σχετικό βοριαδάκι.

    δεν θα πιάσω τουφέκι αυτό το σκ, αλλά μου φαίνεται ότι ίσως κάτι να παίξει για τους λοιπούς τυχερούς.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #509577

    Χρόνια  πολλά στους εορτάζοντες και στην Θεσσαλονίκη.  Υγεία και αγάπη σε όλο τον κόσμο.

    Την καλημέρα  μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #509584

    Γεια και χαρά στην παρέα!! :bye:

    Χρόνια πολλά στους Δημητρούς με υγεία!!! :good:  :rose:

    Εγώ έβαλα ένα τσιπουράκι για την όρεξη,κοπιάστε!!!

    [/url]

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #509590

    χρόνια πολλα σε όσους γιορτάζουν,και ιδιαιτέρως στο φιλαράκι mitsosvinci να είναι καλά και να χαίρεται την οικογενειά του :rose:

    και καλά καψίματα………… :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #509594

    mitsosvinci και οι άλλοι εορτάζοντες, πολύχρονοι με υγεία….. :rose:  :rose:

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #509596

    Χρόνια πολλά Δημήτρηδες/ούλες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #509598

    Καλησπέρα παλικάρια. Ευχαριστώ θερμά όλους για τις ευχές και εύχομαι και εγώ υγεία για όλους σας και για τις οικογένειες σας. Άντε και ζεστές κάνες για όλους μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #509599

    Ααααα μόλις είδα ότι μας απειλούν με ξύλο οι μπαχαλακηδες που αυτοαποκαλούνται αναρχικοί και ενα ρίγος διέτρεξε τη ραχοκοκκαλιά μου. Τώρα στο γιλέκο και 10 φυσίγγια με χοντρό αλάτι!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #509607

    Χαχαχαχα……….! :yahoo:

    Α ρε Μητσαρα εισαι θεος………! :good:

    Πολυχρονος αδερφε να χαιρεσαι την ονομασια σου και ότι επιθυμεις να το΄βρεις…..! :rose:  :heart:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #509612

    :bye: :bye:  :bye:

    Καλημέρα στα ζόρικα αγόρια του καφενείου.Ευχαριστώ για τις ευχές κι αντεύχομαι σε όλους υγεία και καλά κυνήγια.Επιφυλάσσομαι για το κέρασμα από κοντά, μόλις φέρω αγιασμό από τα άγια χώματα 😉 . :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Όσο για τα παιδάκια που θέλουν να το παίζουν αναρχοκαταδρομείς ας προσέξουν τις συναντήσεις με τους αυθεντικούς καταδρομείς …….εκεί πονάει, θα σκούξουν σα γουρούνια…..

    Προσωπικά ακολουθώντας τη συμβουλή του παππού μου έχω διαλέξει το χωροφύλακα κι όχι τον παπά :good: ……..κι ως γνωστό δεν έχω τσιχλοφύσιγγα μόνο μαζί …. B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #509627

    καλημέρα στους λεβέντες.

    άκουσα και γω για τα καλόπαιδα τα Ρουβικωνάκια ότι μας έχουν στο στόχαστρο, και έχω να πω το εξής.

    Να μου έρθουν στην δουλειά μου και να μου μπουκαρουν σε γραφείο, μάλλον θα πιαστώ κορόΐδο, παρότι εξοπλισμός υπάρχει και εδώ, αλλά τα περιθώρια αντιδράσεως είναι μικρά, ιδίως σε περιορισμένο χώρο εργασίας με άλλα άτομα κοντά.

    αλλά αν θέλουν παιχνιδάκια στο έξω γήπεδο, θα γελάσει κάθε πικραμένος….

    όπως ξέρουμε βέβαια, τα παιχνιδάκια αυτά γίνονται εκεί οπου περνάνε. Δηλαδή εκτιμώ ότι αν ανοίξουν παρτίδες με κυνηγούς, θα πάνε βράδυ να σπάσουν κανένα κυνηγετικό σύλλογο. Το θέμα είναι να μην αρχίσουν κουβέντες με κάποιους από εμάς χωριστά, ως άτομα, που υποθέτω θα είναι συνδικαλιστές των κυνηγών κλπ. και κυρίως να μην αρχίσουν απειλές προς οικογένειες.

    Γιατί τότε, όσον αφορά εμένα προσωπικά, και φαντάζομαι ισχύει για όλους μας, αν σου απειλούν τα παιδάκια σου και την οικογένεια σου, δεν θα περιμένεις να σου έρθουν απρόοπτα και όταν σε βρούν σε αδυναμία, με κουτσούβελα και πυτζάμες στο σπίτι σου. Θα πας εσύ πρώτος να λύσεις το πρόβλημα σου.

    Αυτά, και ελπίζω να μας αφήσουν στην ησυχία μας. Το ίδιο ισχύει και για τους κρεοπώλες, που αρχίσαν να τους καίνε τα μαγαζιά, και τους γουναράδες, και φαντάζομαι σιγά σιγά και τους εργαζόμενους σε σφαγεία, τους τσοπάνηδες κλπ.

    Γι αυτό λέω. αν θέλουν κουβέντες ας τις κάνουμε στον καθαρό αέρα….όχι όπως το κάνουν εκείνοι σαν κότες, κλεφτοπόλεμο μες τα στενάκια της πόλης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #509632

    Χαιρετω την παρεα! :bye:  Ποιοι σας απειλουνε ρε? Θελετε να ανεβω προς τα πανω?  B-)  B-)  B-)

    Ευχες για ενα ομορφο σκ σε ολους με πολλες τουφεκιες και καλες καρπωσεις!!!  :yahoo:  :yahoo:

    Εδω μετραμε 8 μεχρι την εναρξη!!!  :yahoo:  :yahoo:  :heart:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #509633

    την καλημέρα μου σε όλους  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #509634

    Ηλία να προσθέσω ότι στηρίζονται στην ατιμωρησία των αρχών και στο ότι δε βρίσκουν κόντρα για να πονέσουν οι ίδιοι μέχρι τώρα.Ας σκεφτούν ότι δεν έχουν να κάνουν με φοβισμένους, ότι δεν ξέρουν τι δουλειά κάνουμε και που μπορεί να είμαστε κι ότι ίσως……1 να βρούμε από αυτούς θα κελαιδήσει και τους άλλους που κρύβονται πίσω από τις κουκούλες…….κι ότι ίσως το καταδρομικό παιχνίδι το ζούμε και το παίζουμε καλύτερα από αυτούς ήδη στην ζωή μας…….όταν θα τους βρούμε.Ας παίζουν κυνηγητό αφού τους αφήνουν οι πολιτικοί, με τα παιδιά των ΜΑΤ, αλλά μέχρι εκεί γιατί όταν απειλούν ευθέως τη ζωή μου την οικογένειά μου την περιουσία μου δε θα σκεφθώ μην πάω κατηγορούμενος……αλλά την επιβίωσή μου πρώτα με ΌΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ.

    Προσωπικά έχω την τιμή να με έχει στοχοποιήσει λόγω της δραστηριότητάς μου κι άλλη συνιστώσα τους…….οπότε ας ετοιμαστούν αυτοί που τους αφήνουν και τους βάζουν να δρέψουν τους καρπούς της δράσης τους…..και φυσικά …..ομερτά μετά.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,366 έως 40,380 (από 43,262 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων