ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,726 έως 40,740 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #511926

    Καποτε γινοταν ο κακος χαμος κριμα …………καλες χελωνες σε οσους εκδραμουν το ΣΚ………….καλο βραδυ !


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #511928

    Βασιλακη για κανε οτι γραφεις ενα μερος που βρηκες πουλια και θα σου πω εαν την επομενη μερα εκει δεν γινεται διαδηλωση…

    Το site το διαβαζουνε χιλιαδες απλως γραφουνε 5-6 οπως σωστα λες…

    Ολος ο παλιος κοσμος απλως πηγε σε ενα αλλο site….

    Δεν πειραζει και 5-6 θα κανουμε την πλακα μας και τον χαβαλε…αντε γιατι σε ειδα λιγο στενοχωρημενο…

    Λουκα παρε με αυριο τηλεφωνο…( το εχασα )

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #511945

    Ρε Τασουλη τι θες να τους γραψω και το ακριβες στιγμα που εχει μπεκατσες ……….χαχαχαχα

    Για τσιχλες εχω επισιμανει πολλακις φορες οτι ο νομος Κορινθιας για μενα ειναι ενα απο τα πολυ καλα  τσιχλοτοπια της Ελλαδας και το κυριοτερο κοντα στην πρωτευουσα ……..εννοω με λιγα εξοδα ……….παρ΄ολα αυτα ακουω αρκετους να μιλανε για Καμποταδες για Πελασγιες για Μεσσινιες και αγιος ο θεος ………που για να πας μεχρις εκει θελει ενα βαρελι βενζινη το αμαξι και  ενα ματσο λεφτα για διοδια ………και νομιζω θελει και διαβατηριο………χαχαχα

    Εγω φιλε για μια μπεκατσα παω οπου θες για τσιχλα κοντα και σιγουρα……ΜΟΝΟ .

    Ααααα και δεν με ενδιαφερει να βαρεσω πολλες τσιχλες ……..το καλαμπουρακι μου να κανω ………..και πριν το μεσημερι σπιτι με την οικογενεια για φαγητο …….αλλα για μπεκατσα αλλαζει το πραμα……..κι οχι ποσοτικος…….! :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #511950

    Γεια και χαρα σε ολη την παρεα :bye: βαρατε τσιχλες να εχουμε μεζε για τον καφενε! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #511963

    Καλησπέρα στην παρέα του καφενέ :bye: !!Γιώργο, εγώ θα σε ακούσω και θα βάλω και ένα μεζέ με κρασάκι για τα λίγα εναπομείναντα φιλαράκια του φόρουμ και του καφενέ!!Βασίλη Κορινθία λέμε σταθερή αξία φίλε χρόνια τώρα!!! :good:Αχιλλέα στην υγειά σου ρε ψυχή,χάθηκες κι εσύ!!

    [/url]

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #511979

    Καλή εβδομάδα στην παρέα!!!¨ομορφη μέρα να έχουτε!!!! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    jhn1 στις #512010

    καλησπέρα στη παρέα. μπαίνω κάθε μέρα μέσα, άλλες φορές γράφω άλλες απλά διαβάζω. μου έχει κάνει αίσθηση η απουσία, εδώ και καιρό, του Αχιλλέα από τη Κύπρο. έχει αρκετές μέρες να γράψει. ξέρει κανείς που βρίσκεται?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #512018

    Eτσι ειναι Σπυρακο ……..κυνηγω την τσιχλα σε μερος κοντα με το δικο σου απο το 2001 σε καλες και κακιες χρονιες ……..αναλογος της πληθωρας πουλιων καθε χρονια αυτος ο τοπος δεν μας αφησε ποτε μα ποτε παραπονουμενους……….! :yes:  :good:

    Ααααα στη φωτο περισοτερο για ορτυκια δειχνουν οι μεζεδες παρα για τσιχλες …..χαχαχα :yahoo:

    Ο Αχιλεας ειχε ερθει Ελλαδα πριν απο λιγες μερες ………καναμε μια προσπαθια μπας και ανταμωσουμε απο κοντα αλλα ειχε πολυ φορτο  εργασιων και ραντεβου οποτε δεν τα καταφεραμε μιας και η επισκεψη του ηταν για λογους εργασιας…………ελπιζω σε καποια αλλη περιπτωση να τα καταφερουμε ……..! :yes:

    Να ειναι καλα το παλικαρι γιατι εγω προσωπικα τον εχω συμπαθεισει απο τοσο που τον εχω γνωρισει απο εδω μεσα…….! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #512024

    Καλημέρα στην παρέα!!

    [/url]

      Ααααα στη φωτο περισοτερο για ορτυκια δειχνουν οι μεζεδες παρα για τσιχλες …..χαχαχα :yahoo:

    Είναι μασκαρεμένες λόγω των ημερών Βασίλη!!Χμμμμ, το Πάσχα λες να ντυθούν κοκορέτσια ?χαχαχαχα :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #512025

    Καλημέρα τσιχλοκοψοχολιαστές μου  :good:  :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #512030

    Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!!’Αντε και μπήκαμε στον τελευταίο μήνα της κυνηγητικής σεζόν!! Καλά καψίματα!!!

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #512031

    Καλόν Μήνα  :bye:

    και ….. καλή λήξη της σαιζόν 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #512034

    Χαιρετω ολους τους φιλους  :bye: και καλο μηνα να εχουμε :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #512036

    Καλησπέρα και καλό μηνα παλικάρια. Αχ πως περίμενα παλιά τον κουτσοφλεβαρο!!!! Επικά πρωινά και περπατητα καναμε. Χιόνια είχαμε και κρύα ειχαμε. Τώρα μας κάνει κολπάκια ο κουτσός και βγαίνει με φορεσιά απριλιατικη ο άτιμος!

    Υ.Γ : Αχιλλέα μας λείπεις!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #512041

    Καλησπερα και καλο μηνα σε ολουs,καλα κυνηγια στο τελευταιο μηνα αν και δεν το βλεπω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,726 έως 40,740 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων