ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,906 έως 40,920 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #513091

    Λουκά το πρωί έπινα καφεδάκι στην πλατεία της Τιθορέας….

    Απόλαυση εεεε….????

    Ελπίζω να εννοείς την Τιθορέα… :rose:  :rose: ……όχι την Κάτω Τιθορέα :negative:  :negative:  :wacko:  :wacko:

     

    ΛΟΥΚΑΣ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #513095

    Καλό μεσημέρι φίλοι μου !!!

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513112

    Χριστός Ανέστη. Χρόνια πολλά στους φορουμίτες.

    Χθές επέστρεψα από το Όρος και σας φέρνω ευλογία….χρωστάτε όλοι μαζί ένα ευρώ για τα κεράκια του φόρουμ. Δύο δηλαδή, ένα για τους ζωντανούς και ένα για τους πεθαμένους μας.

    όσο για επισκέπτες στο Όρος, ιδίως στα ψηλα…..μπάσιμο κάθε μέρα, πέντε ημέρες που ήμουνα εκεί, από Τουρκία, μπάσιμο διαρκείας…..οι επισκέπτες πάνω στα μονοπάτια και να περνάς δίπλα τους και να μη σηκώνονται…..σκανδαλισμός που λένε και οι πατέρες εκεί….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #513120

    Αληθώς Ανέστη! Βοήθειά σου φίλε Ηλία για την επίσκεψη στο Όρος! Αυτοί οι επισκέπτες, που διάβασα και από άλλους, να υποθέσω έχουν φτέρωμα γκρί? Έναν τσαλαπετεινό είδα πάντως στην γειτονιά μου τις προάλλες, στο ίδιο μέρος που έχω δεί αρκετές φορές τέτοια εποχή!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #513121

    Αληθώς Ανέστη, ευχαριστώ Ηλία, βοήθειά σου να ‘σαι καλά! :heart:

    Τα περάσματα καλά κρατούν από ότι μαθαίνω, :yahoo:

    Σπύρο να χαίρεσαι το σκυλάκο σου! :good:

    Καλημέρα σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #513133

    Kαλησπερες………! :bye:

    Βοηθεια σου Λιακο …….και του χρονου να εισαι γερός……..! :good:

    Σπυρακο τι…..;;;       εγινε κανας αγωνας Σπίγκελ……..:;;;;; ή κανα εκπαιδευτικο επαιξε….;;; :good:

    Εγω ρε παιδια μετα το τρυγονακι που ειδα την μερα που γυρναγα από την εκθεση ……δεν εχω σταυρωσει άλλη συναντιση…………μονο τσαλαπετινους βλεπω κάθε μερα ……..μπας να τους επιτρεψουν ……..μου φαινεται ότι είναι ποιο πολλοι από τα τρυγόνια…..χαχααχα….. (καλαμπουρι κανω )….μελησουργους παλι τιποτα όπως και συκοφαδες τιποτα και από αυτους ………..παλιοτερα εβλεπες απ΄ολα και από λιγο ……..περασμένα μεγαλεία………ουτε κουκο εχω δει………..! :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #513134

    Καλησπερα παιδια τι κανεται,ανταποκριση απο χωριο ωπωs σαs ειχα προαναφερει ειδα μελισουργουs ενα κοπαδι μεγαλο λιγα τρυγωνια και 6-7 αεκτσιδεs και σφυριζαν εξω απο το σπητι σε ενα περναρι ,μαλλον επειδη πηραν το πρωταθλημα,καλο βραδυ σε ολλουs. :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513140

    Καλημέρα παλικάρια. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και ειδικά στον Geronimo!!!! Να είσαι πάντα γερός Γιώργη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #513141

    Καλή βδομάδα στην παρέα!!!Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!Geronimo,ότι ποθείς φιλαράκι,με υγεία και καλή τύχη!!! :rose:  :good:

    Μιχάλη ευχαριστώ  [λίγο αργοπορημένα] :heart:  :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #513143

    Γιώργο GERONIMO, Χρόνια πολλά με υγεία….. :rose:

    Νά ήμαστε καλά όλοι…. :rose:

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513144

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους…

    Γιώργη Χρόνια πολλά και καλά με ένα τέτοιο…

    Και ενα τέτοιο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #513150

    Kαλησπερα σε ολουs τουs φιλουs και χρονια πολλα σε οσουs γιορταζουν και πολλεs ευχεs στον φιλο μου τον καβοντοριτη με υγεια και οτι πωθει να το βρει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #513155

    Kαλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: συγνωμη για τις απουσιες μου απο το φορουμ αλλα εχω μποκαριστει λιγο με τα μελισσακια,λιγο με τα αγροτικα και τα εχω παιξει λιγο! :wacko: :wacko: σας   ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας να ειστε ολοι καλα :heart:  :heart:  :heart:  :heart:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #513157

    Γιωργη πολυχρωνος  φιλε να χαιρεσαι την ονομασια σου και να εισαι παντα γερός .

    Χθες παιδες πρεπει να ειχε κανει μπασιματακι καλο…………ειδα το πρωι ένα μπουλουκακι με 5 συκοφαγια……..μετα έναν κουκο…….και μετα ένα τρυγωνακι……..η μεταναστευση κοριφωνετε………!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #513168

    Χρόνια πολλά και καλά για τον Γιώργη μας και για όλους τους Γιώργηδες και Γεωργίες,

    στην Σκύρο  ο Άγιος είναι προστάτης και γιορτάζεται ανάλογα,

    πλακώνουν ζέστες σιγά σιγά και μακάρι τα μπασίματα να συνεχιστούν και βέβαια να αναπαραχθούν σημαντικά, ειδικά αυτό που έγραψε ο συνάδελφος για τις μπεκάτσες είναι ελπιδοφόρο για αυτές.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,906 έως 40,920 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων