ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,951 έως 40,965 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513344

    Καλησπέρα παλικάρια. Επιστροφή απο τα βουνά της Εύβοιας τα οποία μας χάρισαν απλόχερα φέτος το πολυπόθητο ελατομελο! Οι κόποι μας δικαιώθηκαν και αύριο όλη η γειτονιά θα φάει τηγανίτες!!! Δροσιά πολύ στα έλατα και υπάρχουν ορδές από κοτσύφια που αναπαράγονται για δεύτερη φορα πλεον. Και κυριαρες έχει αλλά λιγότερες από πέρισυ. Μιλαμε για ενα ασταματητο κελαηδημα στο βουνο. Τάσο στο στοίχημα ποσο δίνει τη διακοπή και επεισόδια για τον τελικό αποψε;;;;;;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513345

    Χαχαχαχαχαχαχαχα….

    Μήτσο 1.02……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #513346

    Mπα ……πολύ λες……!χααχαα :negative:

    Ρε αυτοι δεν βαζουν μυαλο με τιποτα ………αντε να μας πεταξουν εξω από τις ευρωπα΄ι΄κες διοργανώσεις μπας και βαλουν μυαλο οι μαλακοβιοληδες που τους τα’ι’ζουν  για να κανουν τα εκτροπα ………! :negative:

    Η Κορακακη παλι χρυσο στο παγκοσμιο ………..χαχαχα……τις εχει παρει αμπαριζα ολες…….καλα που δεν κυνηγα γιατι δεν θα αφηνε καμια μπεκατσα για μας τους φουκαράδες…….χαχαχαχα :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513380

    Kαλησπέρα σε όλους…..

    Είμαστε καλά ;;

    Σπάσαμε την κατοστάρα και βαδίζουμε ολοταχώς….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    153
    jhn1 στις #513381

    πάει πέθανε το e-artemis! ή το χουμε ρίξει όλοι στο ξεφίλισμα, φρεζάρισμα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #513383

    Καλημέρα σας ομορφόπαιδα :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513387

    Καλησπέρα σε όλους…

    Φίλε <span class=”last-post”>ampelas</span>….για την καραμπίνα καλύτερα να στείλεις μήνυμα στον παθόντα για να σου πει τι έκανε με το πρόβλημα ….όσο για το δίκανο , baical πωλούνται πάρα πολλά , ψάξου σε αγγελίες και κυνηγομάγαζα και θα την βρεις την άκρη….

    Χρόνια πολλά στον Κον Γιώργο Τσαμπούκο….

    Γιώργη κατεβαίνω από βδομάδα…

    Καλή πληροφορία για τους στοιχηματζήδες….Ρεάλ-Λιβερπουλ over 3 γκολ

    Βασίλη , όσα χάλασε ο Ιβάν σε λουλούδια στην Πάολα ήταν το φετινό μας μπάτζετ……χαχαχαχαχαχα

    Τα λέμε….

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513388

    Καλησπέρα παλικάρια. 94 και σήμερα………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513392

    Kαλησπέρα σε όλους…

    Χρόνια πολλά DENTIST….

    Τι θα γίνει ;; Σε όλους εύχομαι , ούτε ένα κέρασμα δεν είδα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #513397

    Tασο,ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!Πριν λιγο μπηκα στην ιστοσελιδα,διοτι το κομπιουτερ μου ειχε προβλημα.Γερασε και αγορασα αλλο.Μου εκανε ενας φιλος τις ρυθμισεις και προσπαθω να μαθω τη χρηση του,αυτο ειναι Λαπτοπ βλεπεις…Οσο για κερασμα ειναι δυσκολο,μια και εγω ειμαι απο τη μακρινη Θεσσαλονικη.Παντως να εισαι καλα :good:  Υ.Γ. Τι θα γινει με προσφυγες και λαθρομεταναστες?Κανενας επισημος δεν προτεινει κατι αξιοπιστο και αυτοι καθημερινα ερχονται μαζικα απο τον Εβρο με τα ποδια!Αν η χωρα μας ειχε 80.000.οοο πληθυσμο,δε θα ηταν τοσο σοβαρο.Ελα ομως που ειμαστε ΜΟΝΟ 10.000.000! :bye:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513398

    Αγόρια καλημέρα.

    και Καλη Κυριακή. Μητσο αν εσύ άρχισες την αντίστροφη μέτρηση, κακώς! πολυ ακόμη…..

    ταυτόχρονα, αυτό το άνοιξε κλείσε με τις σαιζόν, ειναι και λίγο μελαγχολικό. Σε κάνει να βλέπεις με τι ταχύτητα φεύγουν τα χρόνια…..όσοι έχουμε πιτσιρίκια βέβαια το βλέπουμε και που μαντραχαλευουν, αλλά το κλειστή περίοδος – ανοιχτή περίοδος κάπως το εντείνει νομίζω…..

    βασιλη, εδώ δίπλα στο γυναικοχωρι σου πολλααααααααααα τα κοτσύφια. Θα μας μείνουν να τα περιποιηθούμε στον κισσό πάνω από τα αμπέλια όταν έρθει η ώρα;;

    ιδωμεν……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513399

    Καλημέρα σε όλους…

    91 και σήμερα …

    Ηλία δεν μετράει μόνο ο Μήτσος…

    Έχουμε χαλάσει ένα στυλό να σβήνουμε μέρες…..χαχαχαχαχαχαχα

    Λιάκο , που να δεις το πιτσιρίκι , που του άλλαζες πάνες να είναι τώρα τριτοετής…

    Εκει να δεις πως περνάνε τα χρόνια…!!!!!!

    Καλά να είμαστε , και να δούμε πολλές πολλές σαιζόν ακόμα να ανοίγουν και να κλείνουν…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513400

    Μετράμε αλλά να δούμε και τι εξελίξεις θα έχουμε με τα τρυγόνια. Από κοτσύφια άλλο τίποτα και εδω παλικάρια. Πάρα πολλά και ήδη με διπλές γέννες! Το χειμώνα που είχαν εξαφανιστεί τα άτιμα;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513401

    Σε μέρη που δεν φανταζόσουνα ότι θα έχει κοτσύφια…

    Σήκωνα δεκάδες με τα σκυλιά ….

    Και δίπλα σου ….

    1) Πισσώνα 2) πισω απο το λιοτρίβι του χωριού σου 3) Άτταλη

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #513404

    Μελαγχολούμε δεν μελαγχολούμε τα ριμαδια τα χρονια περνανε νερακι μαγκες………!

    Βλεπω τις φωτογραφιες των παιδιων που ητανε μια σταλια και ξαφνικα μπροβαλει από το γραφειο μεσα ο << μικρος >> στεκετε κατω από την κασα της πορτα και βλεπω ότι σε λιγο πρεπει να σκειβει για να περασει , στο άλλο δωματιο μεσα η μεγαλη κανει φροντιστηριο για τις πανελληνιες και με την μικρη ερχομαστε στο υψος ισα βαρκα ισα πανια ……………………………

    αααααααχχχχχχχχχ………………..ρε ποτε περασανε τα ριμαδια………μου λετε……;;;;;;;

    Τωρα για μετρημα φετος το κανω κρυφα …….τοσο κρυφα οσο να μην το καταλαβενω ουτε εγω ………γιατι ετσι και περασει η κορη σε καμια σχολη εκτος Αθηνων ……………αααααχχχχ

    τοτε θα περασουν πολλεεεεςς μερες που θα μετραω και δεν θα τελειωνουν με τιποτα …….μα με τιποτα……..!

    Το γυναικοχωρι Λιακο παντα ειχε και εχει πολλα κοτσύφια ………να δεις τι τους εκανα το Πασχα που ειχα κατευει ……..κατευαζα στο youtube κοτσύφια που κελα’ι’δουσαν και μου ερχοντουσαν πανω στη λευκα τις αυλης 3-4 και να ψάχνονται τα φουκαριάρικα που είναι ο αντιζηλος που ειρθε στην περιοχη τους………χαχαχα

    Το θεμα είναι που κρυβονται όταν παω στην Κορινθια για κυνηγι ……….ρε ολο το χειμωνα σε 5-6 εξορμήσεις που κανω για τσίχλες όλα κι όλα να βαρασω 3-4 ………..μια μερα φετος τα φχαριστιθηκα στη Τιθορεα………μιλαμε για πολύ κοτσυφι ……..καρπωση τα διπλα από τις τσίχλες……..!

    Καλη κυριακη φιλαράκια και αν και δεν γραφω να ξερετε ότι σας διαβαζω κάθε μερα ………απλος περναω κι εγω την φαση μου το τελευταιο διαστημα…….!

    Να ειμαστε καλα…….! :bye:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,951 έως 40,965 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων