ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,981 έως 40,995 (από 43,263 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #513489

    έλα καλό μήνα

    αυτό το ΣΚ ο ΚΣ Αμαρουσίου έχει σκοπευτικούς αγώνες στο σκοπευτήριο Μαλακάσας ελάτε για καφέ κους κους και καμιά πούλα,

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513493

    Καλημέρα σε όλους…

    Σαν σήμερα 2/6/1971 πραγματοποιήθηκε η μεγαλύτερη επιτυχία Ελληνικού συλλόγου στο ποδόσφαιρο….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513537

    ομορφοπαιδα καλημέρα.

    αν κάνεις δουλειά γραφείου μπροστά σε υπολογιστή, το μαραφέτι αυτό σε βάζει

    σε μπελάδες μου φαίνεται…..ανοιγεις το άρτεμις και στο πλαι ανοιγει τραγούδια που έχει παίξει παλιότερα.

    τώρα, να σου σερβίρει Παντελίδη στις 9 το πρωι, παέι; δεν πάει…..

    δεν κατεβαίνει ούτε και το σχετικό ποτάκι τέτοια ώρα…..

    αυτά.

    ΥΓ Ο Πειραιάς βράζει από νωρίς…..να δω τι θα μας ξημερώσει ο Ιούλιος.

    φταίω εγώ μετά που δεν βγάζω ούτε την άδεια πριν το τέλος Σεπτεμβρίου;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513544

    Όντως τραγική ζέστη νωρίς νωρίς. Στο εργοστάσιο είμαστε κάτω από στέγη με τσιγκο και αγκαλιά με φούρνους που δουλεύουν στους 200 βαθμούς!!! Αν προσθέσεις και το κράνος μαζί με full face μάσκες δένει το γλυκο!!!! Απαίσιο το καλοκαίρι! Μακάρι να κράταγε κανα μηνα μονο!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513545

    Βασίλη αν ειςαι στο γυναικοχωρι σου, γράψε. Είμαι δίπλα και Κερνάω καφέ.

    στα λοιπα ομορφόπαιδο καλο σκ. Για μένα δεν θα ειναι, αλλά μεγαλώνοντας μαθαίνει κανεις να αποδέχεται προκαταβολικά και τα μη ευχάριστα.

    μητσο, λύσε μου μια απορία αν θέλεις. Με τι ασχολείσαι στο εργοστάσιο που δουλεύεις; ρωτάω επειδή εγραψες για φόρμα και μάσκα φουλ φεις…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #513546

    Oχι ρεσυ Λιακο , εχω την μεγαλη μου κορη που γραφει στις πανελλήνιες και όπως καταλαβενεις ειμαστε ακομα υπ’ ατμον………!

    Παντος φιλαρακι θα συναντιθουμε καποια στιγμη μεσα στο καλοκαιρι…….!

    Να περνατε ολοι καλα και υπομονη ….δυστυχως το καλοκαιρι είναι μονο για τους τεμπέληδες και τους φραγκατους………!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513547

    Καλησπέρα σε όλους…

    Καλό Σαββατόβραδο , ότι κάνετε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513548

    Καλησπέρα παλικάρια.  Δεν κουνιέται φύλλο αποψε και ψηνομαστε! Έχω βάλει μερικές μπύρες να παγώσουν καλά και περιμένω να δω τον θρύλο στον ευρωπαϊκό τελικό του πόλο! Ηλία υπεύθυνος είμαι σε τμήμα ηλεκτροστατικης βαφής σε εργοστάσιο μορφοποίησης αλουμινίου. Αλλά επειδή ξεκινησα πριν 11 χρόνια ως απλός εργάτης και ξέρω πόσο δύσκολη είναι αυτή η δουλειά,  ειδικά τώρα με τις ζέστες , αφήνω τα…γαλόνια και το γραφείο και βοηθάω τα παλικάρια που έχω στη γραμμή.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513550

    Μητσο, πολύ ωραία το είπες φίλε και μπράβο.

    Ο μαγκας υπεύθυνος – σε κάθε πόστο – δεν ξεχνάει ούτε την δουλειά που έκανε, ούτε να βάζει πλάτη σε αυτούς που τραβάνε το καρο.

    καλη Κυριακή στα παληκαρια.

    ΥΓ σημερα εχω ορισμένα σοβαρά ως πολυ σοβαρά παράπονα από το σύμπαν, αλλά χωρια που δεν νομίζω να ενδιαφέρουν κανεναν στο φόρουμ, θεωρώ  οτι μοιράζομαι το αίσθημα αυτό και με λίγα εκατομμύρια ακόμη……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #513600

    Καλημέρα Έλληνες!

    εγώ που δηλώνω, είμαι και αισθάνομαι Μακεδόνας μάλλον είμαι αλλοεθνής!!!  :wacko:

     

    με τις υγείες μας  :negative:  :negative:  :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513601

    Έτσι απλα το συνονθύλευμα που μας κυβερνάει έσκισε τα βιβλία της ιστορίας και χάρισε απλόχερα στους Σλάβους και τους Αλβανούς μια ονομασία που σημαίνει για τους Έλληνες πολλά. Ο υδροκεφαλος υδατανθρακας δεν ψηφίζει αλλά στηρίζει διαβαζω. Αχ βρε καρεκλιτσα τι γλυκιά που είσαι!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513613

    Καρεκλιτσα είπες μητσο;;;;;;;;

    σωωωωωωπαααααααα……..

    τα ξαναπάμε, όσα στυλιαρια και να χεις, όσο βρεγμένα και να ναι, δεν φτάνουνε φίλε. Απλά δεν φτάνουνε.

    το χειρότερο; εχω κάπως πάψει να μας λυπάμαι….εμείς τους έχουμε εκεί που ειναι, καθένας με τον τρόπο του. Λυπάμαι αν στεναχωρώ κανέναν από τους φίλους, αλλά αυτή ειναι η πραγματικότητα. Εμείς τους έχουμε εκεί, έστω και από απάθεια και αδιαφορία.

    καλο ξημέρωμα. Αύριο η δουλειά με στέλνει για λίγο εκτός Ελλάδας. Έξω πάμε καλά…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #513615

    Ερώτηση: εάν κάποιον τον βιάζουν πως τον λένε;

    τον βιασμένο αυτοί που τον βίασαν δεν τον μετατρέπουν σε πουστ…… και τον ξεσχίζουν συνέχεια μετά;

    Μετά από όλα αυτά θέλετε έναν τέτοιο άνθρωπο να σας εκπροσωπεί στην Ελλάδα και παγκοσμίως;…

    εγώ πάντως ΟΧΙ…..

    το όνομά του; χαχαχα

    Τσιπροκαμένος …….. δηλαδή Καμένος από Τσίπρα…..χαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #513616

    Καλημέρα σε όλους σας, Έλληνες και Μακεδόνες  :wacko:  :wacko:  :wacko:

    ακούστε προσεκτικά:

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513617

    Καλημέρα στα καλόπαιδα.

    πινοντας καφέ σε ένα πάρκο στην Γαλλία εχω τις φάσσες να τσιμπολογάνε αδιάφορες στα πέντε μέτρα…..

    ανεξαρτητα του οτι σκέπτομαι εξαρια και τσοκ, μαζί με τα νεύρα του να είμαι εδώ για δουλειά, λέω, δεν μπορεί να ειναι αυτά τα ίδια πουλιά που μας γ@μ@νε κάθε Οκτώβρη στα Βαρδούσια και αλλάζουν πορεία στο ανοιγόκλειμα του ματιού…..

    καλο σκ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,981 έως 40,995 (από 43,263 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων