ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,011 έως 41,025 (από 43,246 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513698

    καλημέρα και καλή εβδομάδα.

    Μήτσο, ωραία τα περιγράφεις. και εγώ περιμένω την δροσούλα εκεί ψηλά.

    Μάριε, και συ καλά τα λές. αλλά είπαμε, πρώτα να κοιταζόμαστε και εμείς στους καθρέφτες μας, και για την σκύλλα και για την χάρυβδη.

    γιατί όταν μας βολεύουνε, ξεχνάμε τι είναι…..

    έχω και μια απορία. τώρα που τον είδανε τον λεβέντη να χορεύει τα όμορφα, θα τον ξαναεκλέξουνε οι ψηφοφόροι της περιοχής του; θα μου πεις δεν τον ξέρανε πρίν;

    τον ξέρανε λέω. αλλά τώρα;; πόσοι είναι πια δαύτοι;;;

    αίνιγμα: δείτε όλους τους Προέδρους των ΗΠΑ στις επίσημες εμφανίσεις τους. Η αμερικάνη σημαία σε καρφίτσα πάντα στο πέτο τους.

    πότε είδε κανείς έλληνα πρόεδρο κυβέρνησης ή δημοκρατίας να φορά την ελληνική σημαία;

    περιμένω απαντήσεις, να δω και γω την φωτό που θα μου πείτε να καμαρώσω….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513707

    Καλησπέρα παλικάρια. Ηλία εδω οποίος φέρει τα εθνικά σύμβολα και μιλάει πατριωτικά χαρακτηρίζεται αυτόματα φασίστας , ακροδεξιός , χουντικος κτλ κτλ….. Κατά τα άλλα  λυσσασμενος βοριάς αποψε και συννεφια με αρκετή ψυχρα. Ζούμε ένα μικρό φθινόπωρο μέσα στον Ιούνιο και μου αρεσει!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #513708

    Εμενα να δεις πως μου αρεσει Μητσο ……….!

    Ευτυχως μεχρι τωρα καλα την σκαπουλάραμε στο θεμα της ζεστης ………μια οι βροχούλες , μια το βοριαδακι καλα ειμαστε ………να δουμε τι θα μας κανει ο Ιούλιος……….αλλα αμα θα πατησει ποδι ο Αύγουστος ότι και να κανει το μυαλο μας θα είναι στις 2ο του μηνα ……!

    Αληθεια ποσες μεινανε ρε σεις ……..τι μετραει κανεις…….;;;;;

    Καμια 55 αρια νομιζω………. :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Εγω παντος Ηλια στο πετο μου καρφιτσωνω  την κονκαρδα της μπεκάτσας που μου χαρισε ενας φιλος που δυστηχως δεν είναι αναμεσα μας ποια ………..οσο για την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ………αυτή είναι παντα καρφιτσωμενη στην καρδια μου και δεν ξεκαρφιτσωνετε με τιποτα φιλαρακι …………!

    Οσο για τους καρεκλοκενταύρους των παχυλών μισθων το μονο που τους νοιαζει είναι πως θα κοψουν μισθους και συνταξεις από τον κοσμακη για να μπορουν να τρωνε αυτοι ποιο πολλα ………..πολύ που τους νοιαζει η Ελλαδα και η σημαια μας……..δυστυχως……..!

    Ααααααα ρε ……….

    Μπαρμπα Γιαννη Μακρυγιαννη

    παρε μαυρο γιαταγανι

    κι ελα στη ζωη μας πισω

    το στραβο να κανεις ισιο…………………………………..!!!!!!! :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513718

    Σωστός…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5749
    Prowler ® στις #513737

    Γειά σας Έλληνες!!!

    τι καιρό κάνει στην χώρα σας;

    εδώ στη Νότιο Makedonija ρίχνει μπόλικο νερό!

    μην τα βάζετε με τον πρωθυπουργό σας, μην είστε αχάριστοι!

    Θάθελα νάξερα τι άλλο θέλετε – Σας έλυσε το Σκοπιανό, το χρέος το έκανε βιώσιμο, τώρα λύνει και το μεταναστευτικό-προσφυγικό. Τι άλλο θέλετε επιτέλους;

    http://infognomonpolitics.blogspot.com/2018/06/blog-post_129.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #513742

    Γεια σας!Σημερα ακουσα στο ραδιοφωνο οτι,συμφωνα με γερμαναραδικη εφημεριδα,ο φον Τσιπρεν ειναι ετοιμος να υπογραψει συμφωνια ωστε οι προσφυγες και λαθρομεταναστες που ταξιδεψαν στην κεντρικη Ευρωπη να επαναπροωθουνται στην Ελλαδα!!Ισως θελει και αλλα λεφτα.Τι θα γινει ομως με τις μαζες μουσουλμανων που ολο και θα αυξανονται στη χωρα μας?ΑΙΣΧΟΣ! :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513746

    Το έχω ξαναπεί και το ξαναλέω , κάνουν την χώρα μας χωματερή ανθρώπων. Τον χρόνο που θα καταφέρουν να μείνουν γαντζωμενοι στην εξουσία θα τον χρησιμοποιήσουν για να μπουρδελοποιησουν τα πάντα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #513748

    Καλημέρα

    Μπράβο μητσο,πολύ σωστά :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5749
    Prowler ® στις #513752

    Πολύ Καλημέρα σας Έλληνες, από έναν Μακεδόνα!  :bye:

    Σας το ξαναλέω:

    μην τα βάζετε με τον πρωθυπουργό σας, μην είστε αχάριστοι!

    πάλι τα κατάφερε στις διαπραγματεύσεις ο μεγάλος!  :wacko:

    Ζήτησε να επιστραφούν τα μάρμαρα του Παρθενώνα και του επιστρέφουν…… λαθρομετανάστες!!!!

    τι άλλο θέλετε πια;

    αχάριστοι ε αχάριστοι!!!!

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #513754

    Δυστηχως αρχισαμε να γελαμε με τα χαλια μας …………ξεφτηλα κυριοι……!

    Αυτοι δεν θα αφησουν πετρα πανω στην πετρα…….. 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #513755

    Ποιό από αυτά τα λερωμένα καθίκια θα βρίσκετε την 28η Οκτωβρίου στην παρέλαση στην Θεσσαλονίκη και θα έχει απέναντι του τους Μακεδονομάχους στα αναπηρικά καρότσια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #513756

    Aυτοι Τασο,δεν εχουν προβλημα.Τους φτυνουν και λενε οτι βρεχει!Ο σκ@το-βουλευτης ΑΘεσσαλονικης Μηταφιδης "βαφτισε"οσους τον γιουχαι`ζαν ΝΕΟΝΑΖΙ!Τετοια ξεφτιλα! :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #513757

    Καλημέρα παλικάρια. Κοιτάω τα νέα και βλέπω ότι ο χαλβάς δέχτηκε να κάνει την Ελλάδα hot spot προσφυγικό ουσιαστικά χωρίς ανταλλάγματα. Είμαι περίεργος να δω τι δώρο του έκανε η Άγκελα. Καμία ξεχειλωμενη κυλοτα??? Καμία ρόμπα εμπριμέ ξεκουμπωτη η κανα δύο ζευγάρια καλσόν για να τα σκίσει ο Alexis?????? Δυστυχώς οι οιωνοί είναι πολυ κακοί πλεον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #513758

    Ποιό από αυτά τα λερωμένα καθίκια θα βρίσκετε την 28η Οκτωβρίου στην παρέλαση στην Θεσσαλονίκη και θα έχει απέναντι του τους Μακεδονομάχους στα αναπηρικά καρότσια…

    Καλημέρα,τάσο εγώ θέλω να δω ποιοι βουλευτές θα έρθουν του χρόνου στην Εκθεση στο  M.E.C παιανίας

    Εκεί θα δεις γέλιο…..η μάλλον κλάματα……. 😉  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #513760

    Καλημέρα στα καλόπαιδα.

    κατ αρχας οφείλω μια απάντηση στον Βασίλη. Ούτε γω φοράω σε καρφίτσα στο πέτο την σημαία, αλλά εγώ και εσύ είμαστε μοναδες – δεν έχουμε επίσημη ιδιότητα. Ο αρχηγός της κυβέρνησης και του κράτους, θα όφειλαν να την φορούν, λόγω της θεσεως τους. Αλλά είπαμε, αυτά αλλου που δεν ειναι ντροπή η σημαία…..

    μαριε, μανο και μητσο. Γιατί διερωταστε; συνομωσιολογος δεν είμαι, αλλά δεν σας φαίνεται περίεργο που ο κύριος “μαντάμ μερκελ γκοου χοουμ” έγινε το αγαπημένο της παιδί; μπορούσε άλλη κυβέρνηση να περάσει τέτοια πράγματα χωρίς να καεί ο τόπος, αν δεν κρατούσε στα χέρια της τον μηχανισμό που μπορεί να κάψει τον τόπο;

    γιατι ας μην ξεχνάμε, οτι πρώτα επι δεκαετίες στήθηκε το έργο του να υπάρχει αφόρητη ανοχή στην παρανομία και στην διασάλευση της τάξης, και μετά αξιοποιήθηκε το σύστημα αυτό.  Την ανοχή  αυτή εμείς την δείξαμε.

    μεχρι να πέσει λοιπόν, πρέπει να περάσει όσα του ζητούν – με τι αντάλλαγμα το ξέρει εκείνος.

    γεγονος παραμένει οτι τίποτα δεν θα αλλάξει σοβαρά γιατί ως γνωστόν ποτε δεν μπήκε φόρος η άλλο βάρος που να βγήκε μετά (το πολυ πολυ να του αλλάξανε όνομα) ούτε και επέστραφη ποτε περικοπή.

    Τωρα να δείτε τι αλισβερίσια και τι μεταγραφές θα ξεκινήσουν στους πατέρες του έθνους…..σαν να λέμε βουλευτές.

    φιλαρακια, λυπάμαι που θα το πω, αλλά ο σώζων εαυτόν και την οικογένεια του, σωθειτο. Όπως τα φτιάξανε τα έργα αυτά, η κοινωνία μας έγινε υπερατομιστικη…..και εξακολουθεί να ισχύει οτι σοβαρή διέξοδος ειναι το βουνό. Ιδίως για όσους σαν εμένα περνάνε κανάλια ατελείωτα.

    καλο σκ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,011 έως 41,025 (από 43,246 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων