ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,086 έως 41,100 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #514075

    😥 😥  😥


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #514079

    Γεια σας,κυνηγοι!Φοβερο αυτο που συνεβη στο Ματι!Αν και η Θεσσαλονικη ειναι μακρια,παρακολουθω οτι στα  διαφορα καναλια των ΜΜΕ πληθαινουν οι φωνες που λενε οτι η πυρκαια ηταν ΣΚΟΠΙΜΗ δολοφονικη ενεργεια!Τεινω να το πιστεψω…Ο Θεος μαζι τους! :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #514089

    Καλησπέρα παλικάρια. Βροχή χθες και σήμερα και φθινόπωρο κανονικό έξω τωρα! ΜανοBMW Τώρα που πέρασε και ο Ιούλιος τι λενε οι χρησμοί;;; Έχουμε καμία ελπίδα φέτος η τζάμπα φορτώνουμε;;;; Από μια δεκάδα στην αποθήκη πυρομαχικών…..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #514100

    Καλημέρα

    Μήτσο αν δεις θερμοκρασίες σε ορεινή φθιώτιδα και σε άλλα σημεία της ελλάδας θα πάθεις πλάκα………η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ δεν έχει δει καλοκαίρι μόνο βροχές.

    Νομίζω οτι θα έχει φέτος πουλιά,όλα τα στοιχεία αυτό δείχνουν αλλα ίδωμεν :unsure:  :good:

    τα φυσίγγια αυτα τα έχεις δοκιμάσει που πήρες??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #514101

    Τέτοια λεγε μου να κάνω κουράγιο να βγει το δωδεκαωρο σημερα!!!! Τα φυσίγγια τα πήραμε για να τα δοκιμάσουμε. Το nitro το έβγαλε στα 32 πρώτη φορα. To double mix απο 3-4 άτομα που το έχουν ρίξει έχω ακούσει  μονο καλά λογια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #514102

    αγόρια καλημέρα.

    χθές πήγα στο αστυνομικό τμήμα στην Δραπετσώνα για μια ταυτοπροσωπία του γιού μου, για να τον πάρω μαζί μου σε αεροπλάνο.

    χωρίς να το καταλάβω οι βοηθοί του α/φ κοιτάζαν από την ταυτότητα μου αν έχω καμιά εκκρεμότητα με τον νόμο, και φεύγοντας μου λέει ο διοικητής τους, κανονικά έπρεπε τώρα να σου κάναμε αυτόφωρο γιατί έχουν λήξει δύο άδειες σου από κυνηγετικά.

    του εξήγησα ότι αυτά είναι όπλα που έχω πουλήσει εδώ και χρόνια και με έχουν διαβεβαιώσει στο τμήμα της περιοχή μου ότι τους έχουν έρθει τα αντίστοιχα της πωλήσεως απο τα Καλάβρυτα – όπου ο αγοραστής.

    θα πάω να το δώ, αλλά αν ήμουν σε κανένα έλεγχο μικτού κλιμακίου – δασικοί και αστυνομικοί μαζί, σε κανένα βουνό, θα είχαμε κουβέντες…..

    ενώ με έχει βεβαιώσει ο αστυνομικός που έχει τον φάκελο των όπλων μου, ότι είναι όλα καλά.

    Ελλαδάρα, οεεεεεεοοοοοο.

     

    ΥΓ θα μου πεις, εδώ καήκαν άνθρωποι επειδή δεν ειχαν σχέδιο εκκενώσεως, θα ήξεραν να έχουν ον λάιν σύστημα για τα όπλα. ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #514103

    Ηλία θα πάς στην ασφάλεια και θα τους πείς να σου το κανουν εγγράφως οτι δεν έχεις δηλαδή καμία εκρεμότητα με αυτα τα όπλα,και να τους πείς να στο φτιάξουν να μην φένετε on line στο σύστημα της αστυνομίας.

    και να ξαναπάς σε ενα δυο μηνες να δεις αν το έφτιαξαν,αλλιώς να πάς στον διοικητή της ασφαλειας και να απαιτήσεις να δωσει εντολή να το φτιάξουν γιατί θα έχεις μπλεξίματα αμα πέσεις σε κανέναν περίεργο σε έλεγχο…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #514104

    Καλησπέρα σε όλους…

    Αυτό που λέει ο Μάνος για τις θερμοκρασίες , έχει δίκιο…

    Πέμπτη πρωι και Παρασκευή πρωι στο Καρπενήσι …13 βαθμοί

    Λαμία και Δομοκό βαρέθηκα την βροχή…..

    Μήτσο , μην ξεχνάς ότι στον Oscar δουλεύει ο Βλαχόπουλος , που ήτανε στον Λάμπρο χρόνια….άρα θα έχει καλά φυσίγγια…

    Βρήκα σε επαρχιακό κυνηγομάγαζο …..διασποράς stokas DD 34 gr 9-10 στην πλακέ κασετίνα των 10 φυσιγγίων στα 6 ευρώ….εννοείται ότι πήρα 2…

    Η bianca τελείωσε την εβδομάδα του rimandyl , είναι καλύτερα , δεν το πατάει το πόδι πολύ γερά , όμως όταν την βγάζω για μια βολτίτσα με το λουρί είναι σαν να μην έχει τίποτα…..είδωμεν

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #514107

    Τάσο τα φυσίγγια του φαίνονται προσεγμένα και ο φίλος μου που έκανε την παραγγελία και μιλησε μαζί του και του απάντησε σε κάθε απορία.  Είπαμε να τα δοκιμάσουμε  και να έχουμε και μια σχετικά φτηνή εναλλακτική αλλά ποιοτική μαζί με του Ρουμελιώτη. Το καλοκαίρι μέχρι τώρα είναι παρα πολυ καλο. Στις 6 που σχολασα είχε 28 βαθμούς στα Ψαχνα!!! Τα καλύτερα εύχομαι για την σκυλίτσα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #514108

    Mήτσο , ευχαριστώ για τις ευχές , όμως η αρθρίτιδα στα σκυλιά δυστυχώς είναι ανίατη…

    Θα προσπαθήσω με θεραπείες μήπως την κυνηγάω 1-2 φορές τον μήνα….

    Θα την αντικαθιστά επάξια ο γυιός της….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #514111

    Καλημέρα αλανια………!

    Ολο και κοντευουμε……..αν και δεν το πολυσκευτομαι γιατι θα μου κακοφαίνεται…….!

    Ρε Μητσαρα τι είναι αυτά τα Νιτρο ………μαγκνουμ………χαχαχαχα :yahoo:

    Για τις δυσκολες μερες του χειμωνα……;;;;;;

    Τασουλη εχεις αντικαταστατη καλο φιλαρακι ……αλλα όπως σου ειπα είμαι της γνωμης ότι θα κυνηγισει και η σκυλιτσα σου ……..συντηριτικα ομως……. 😉

    Σημερα δεν ειχε βολτα …….ολη η βδομαδα με πηγε πολύ  στο τρεξιμο και ειπα να ριλαξαρω λιγο , γιατι αμα ξεκινησει το κυνηγι , δεν θα περνουμε ουτε ανασα…. ………..δεν ειχα και παρεα ……..τ΄ανασκελα το λοιπον…….χαχαχαχα :whistle:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #514113

    Καλησπέρα παλικάρια. Πιασάρικο το nitro ε???? 32 γραμμάρια με d20 είναι και το μόνο που με χαλάει είναι ότι είναι διαφανής ο καλυκας και φαίνεται ο….πράσινος συγκεντρωτηρας!!!! Χάθηκε να βάλει ένα κόκκινο???? Για τη βαρυχειμωνιά Bill  Ρουμελιώτης csb32 και τις χτυπάει ρεύμα τις τσιχλες! Όσο για το τρέξιμο στις δουλειές φιλε πάει κορδόνι!!! Τέζα και εγώ σήμερα , ρηλαξαρισμα όλη μερα. Έμειναν  5 εργάσιμες και μετά αδειουλα να ξεκουραστούν τα κόκαλα μου!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #514114

    χαχαχαχαχαχαχα….για να έχει πράσινο συγκεντρωτήρα πρέπει να είναι κορυφή το φυσίγγι….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #514115

    Λες ε???? Εντάξει , αν είναι καλό δεν θα κολλήσουμε στο χρωμα! Ας βάλει και ροζ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #514116

    Xαχαχχαχαχαχα……………..εεεεε όχι και ροζ ρε φιλε ……..!

    Θα γελανε και οι τσίχλες μαζι μας……… :yahoo:  :yahoo:

    Αλλα καλα τα λεει ο Τασούλης …….ένα ειν του χρωμα……! :good:  :yahoo:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,086 έως 41,100 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων