ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,386 έως 41,400 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #515413

    καλημερα παλικαρια.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #515422

    Καλημερίζω τους ομορφάντρεεεεεεεςςςςςς  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #515428

    <p style=”text-align: left;”>Καλημέρα παλικάρια. Αδειουχος σήμερα. Δεν μου έκαναν τη χάρη οι τσιχλες αλλά το ξημέρωμα στο βουνό όλα τα λεφτά!!!!</p>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #515430

    <p style=”text-align: left;”>Καλημέρα παλικάρια. Αδειουχος σήμερα. Δεν μου έκαναν τη χάρη οι τσιχλες αλλά το ξημέρωμα στο βουνό όλα τα λεφτά!!!!</                                                                                                                                                 Σαν το ξημερωμα στο βουνο δεν εχει!!!!!

    Σημερα 1 κοπαδακι φασσες ειδα και το πρωι πεξανε ελαχιστες τσιχλες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #515437

    Μήτσο για δες πως θα είναι μέχρι και την Κυριακή ο καιρός…..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #515440

    Mανο το Σάββατο έχω κεντραρει σαν μερα που ισως να γινει το πρώτο μεγάλο πέρασμα εδώ κατω. Όλα είναι ευνοϊκά αφού άρχισαν να περνάνε έστω και λίγες από σήμερα και αύριο πιστεύω ότι θα φανούν περισσότερα πουλιά. Την Κυριακή βλέπω να βρεχει. Επίσης όλη η επόμενη εβδομάδα θα έχει πολύ νερό και χιόνια στα βουνά. Όλο το παιχνίδι είναι στο τριήμερο 26-28/10. Εκεί φαίνεται να κατεβαίνει ακόμη περισσότερο κρυο. Αν έρθει με ξεροβορι θα λιώσουν οι κάνες. Αν έρθει με βροχες τα πουλιά ή θα πάνε κι άλλο πίσω η το πιθανότερο να περάσουν από αλλού με ευνοϊκότερες συνθήκες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #515468

    Βασιλάκη τι γίνεται ;;

    Πάμε σκοπευτήριο ;;

    Ο νέος Μίττας ;;

    Για πες μας μας τι παίζεται εκεί γιατί από κυνήγι δεν σε βλέπω να πηγαίνεις ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #515507

    Καλησπέρα.καλη εβδομάδα σε όλους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #515512

    Θα σου πω σε λιγες μερες όταν μπουν μπεκατσουλες στο κοτετσακι μας φιλαρακι ……χαχαχαχα

    Θελω να στειλω τις ευχες μου στο φιλο επανιελα και μπεκατσα από τα Γιάννενα , το  Θοδωρή που ειδα χθες – προχθες ότι ειχε γενεθλια αλλα δεν μπορεσα λογω δουλειας εκεινη την ωρα να του ευχηθω ……..πολυχρονος λοιπον φιλε και καλα μπεκατσοκυνηγια………με υγεια ! :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #515516

    Καλησπέρα παλικάρια. Πως είστε? Περιμέναμε όλοι την κακοκαιρία Ορέστης που τελικά βγήκε….πυροσβεστης!!!! Πλακώνει και η νοτιαδουρα απο το Σάββατο και δένει το γλυκό!!!! Υγεία σε ολους!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    theodoris theo στις #515533

    Θα σου πω σε λιγες μερες όταν μπουν μπεκατσουλες στο κοτετσακι μας φιλαρακι ……χαχαχαχα Θελω να στειλω τις ευχες μου στο φιλο επανιελα και μπεκατσα από τα Γιάννενα , το Θοδωρή που ειδα χθες – προχθες ότι ειχε γενεθλια αλλα δεν μπορεσα λογω δουλειας εκεινη την ωρα να του ευχηθω ……..πολυχρονος λοιπον φιλε και καλα μπεκατσοκυνηγια………με υγεια ! :bye:

    Ευχαριστώ πολύ για της ευχές σου….στην αναμονή για το πρώτο ”κατέβασμα” της σκουληκιάρας  είμαστε , ελπίζοντας να έχουμε καλήτερη χρονιά απο πέρυσι,αν και προσωπικά μ’αρέσουν τα δύσκολα. 🙂  🙂 ….αυτή την εβδομάδα είμαι φούλ στην δουλειά και απο κυριακή απόγευμα ελπίζω στην πρώτη εξόρμηση για αναζήτηση στα έλατα…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #515541

    Aντε με το καλο ……..εμεις καναμε την βολτουλα μας την Κυριακη που μας περασε αλλα είναι ψιλονωρις για τον τοπο οποτε ουτε μυρουδια δεν πηραμε παρολες τις προσπαθιες των σκυλιων μεσα στις πυκνουρες και στους ανηλιαγους καθρευτες του τοπου……..βρικαν όμως τον μπελα τους οι φασες πριν λυσουμε τα σκυλια το πρωι…….!

    Το κακο είναι που πανω που λεγαμε ότι εχει ριξει νερακια και όλα καλα , τωρα αρχιζω να φοβάμαι γιατι δεν υπαρχει αναλογη συνεχεια και ο τοπος στεγνωνει επικυνδυνα ……..μην τυχον και μπαινουν τα πουλια και μετα μας κουνανε το μαντιλι……..! :negative:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #515552

    Καλημερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #515574

    Καλησπερα σε ολλους και χρονια πολλα σε οσους και οσες γιορταζουν αυριο ,θα φυγω για το χωριο αυριο και δεν θα εχω ιντερνετ.Θα σας πω τα κυνηγετικα νεα την κυριακη,καλα να περναται ολοι με υγεια πανω απο ολα καλο πσκ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #515581

    Καλα να περασεις Μακη…….περιμενουμε ανταποκρηση…! :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,386 έως 41,400 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων