ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,416 έως 41,430 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #515722

    Με ‘γειά το σκυλάκι φίλε Ηλία!!!

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #515725

    Καλημέρα σε όλους τους φίλους Ηλία καλορίζικο και καλοτυχο να ειναι το σκυλάκι σου :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #515758

    καλημέραααααααα   :heart:

    Ηλία καλότυχο να ναι :rose:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #515775

    Ευχαριστώ όλους τους συναγωνιστές για τις ευχες τους.

    ελπιζω το σκυλάκι αυτό να μου δώσει χαρές και να μη μπει στο στόχαστρο κλεφτών πάλι. Παρότι αυτή την φορά έλαβα περισσότερο τα μέτρα μου…..

    νομιζω ομως οτι δεν εχω όσο χρόνο και υπομονή χρειάζεται και μάλλον θα ζητήσω επαγγελματική βοήθεια.

    καλο ξημέρωμα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #515783

    Καλησπερα σε ολλους το πσκ εχει κυνεγετικη εξορμηση για μακρομυτες θα σας πω τα νεα την κυριακη καλα να εισται ολοι και καλα να περνατε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Δημήτρης στις #515784

    Παιδιά χαιρετε!!! Μια ερωτηση γιατι εχω νευριασει αρκετα, πηγα σημερα για κυνηγι σε ενα βουνό Βοιωτία και βρεθηκα μπροστά σε ενα κοπάδι απο προβατα, χωρις να κανω τπτ περιμενα να περάσουν και ξαφνικα ερχονται 3 τσοπανοσκυλα σαν αρκουδες και γαυγίζουν, δεν κανω τπτ πάλι αλλά το ενα ηρθε και δαγκωνε την πόρτα και την γρατζούνισε καλά, το αμάξι το εβαψα τον Ιουνιο 1.300ευρω, τι επρεπε να κανω εκεινη την στιγμή? φαντάζεστε ποσα μου περασαν απτο μυαλο…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #515785

    Καλημέρα σας, χρόνια πολλά στους εορτάζοντες,

    κερασμένα τα σημερινά!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #515789

    Μιχάλη χρόνια πολλά για σένα και για τον τον γιό σου τον Άγγελο, Χρόνια Πολλά και στον Μιχάλη τον Μπεφ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #515792

    Καλησπέρα παλικάρια εορταζοντα και μη! Βροχούλα εδώ σημερα και ελπίζω να σταματήσει και να μην μας χαλάσει το Σ/Κ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #515793

    Παιδιά χαιρετε!!! Μια ερωτηση γιατι εχω νευριασει αρκετα, πηγα σημερα για κυνηγι σε ενα βουνό Βοιωτία και βρεθηκα μπροστά σε ενα κοπάδι απο προβατα, χωρις να κανω τπτ περιμενα να περάσουν και ξαφνικα ερχονται 3 τσοπανοσκυλα σαν αρκουδες και γαυγίζουν, δεν κανω τπτ πάλι αλλά το ενα ηρθε και δαγκωνε την πόρτα και την γρατζούνισε καλά, το αμάξι το εβαψα τον Ιουνιο 1.300ευρω, τι επρεπε να κανω εκεινη την στιγμή? φαντάζεστε ποσα μου περασαν απτο μυαλο…..

    Γ…σε τα περίπτωση φίλε Δημήτρη…Φαντάζομαι δεν ήταν κανένας τσοπάνος (άνθρωπος) κοντά στα πρόβατα να του δείξεις τη ζημιά που έγινε στο αμάξι σου…

     

    Το πρωί στο κατάστημα που εργάζομαι εμφανίστηκε το μονό-ευρω της φωτογραφίας. Η ανάλυση της φώτο δεν είναι καλή, αλλά πιστεύω φαίνονται οι 2 πάπιες εν πτήση. Αναρωτιέμαι ποιάς χώρας κέρμα είναι. Μου το έδειξε ο συνάδελφος που κρατάει το ταμείο, γνωρίζοντας την “τρέλλα” μου για το κυνήγι. Μου είπε, κοίτα, σαν πέρδικες μοιάζουν ( :yahoo: )

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #515813

    Δημήτρη απαντώ στο θέμα των τσοπανοσκυλων.

    κανονικα περιμένεις τον τσοπάνη και καλείς το δασαρχείο.

    το πιθανότερο τα σκυλιά θα έχουν φύγει μέχρι τότε, όποτε παίρνεις πολλές και καλες φωτογραφίες με το κινητό σου.

    μετα, υποβάλεις δια του δασαρχείου μήνυση για φθορά ξένης περιουσίας και περιμένεις να δεις αν ο τσοπάνης σε αποζημιώσει προκειμένου να πάψει η δικαστική εμπλοκή.

    το αμάξι ειναι πολλές φορές το λίγο. Έχει τύχει μεγάλα τσοπανόσκυλα να σκοτώσουν κυνηγόσκυλα – εκεί δεν ειναι μόνο η αξία του σκύλου, αλλά και το συναισθηματικό μέρος του ζητήματος.

    Πρακτικώς, ίσως έπρεπε να βγεις από το αμάξι και να τα τρομάξεις – με την κόρνα, η και πυροβολισμό στον αέρα. Εάν δεν ήταν επιθετικά και έναντι σου…..

    καλο σκ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Δημήτρης στις #515814

    Ευχαριστω για τις απαντήσεις. Δεν εκανα καμία ενεργεια γιατι δεν ηρθε κανεις στο 5 λεπτο που που περίμενα, αν και φαντάζομαι οτι αν εκανα φασαρία το πιο πιθανο ηταν να μου ελεγε τι θες εδω ρε φιλε κτλπ…Την επομενη φορά θα καλέσω δασαρχείο και ελπίζω να έρθει εκει πανω.θα έχω τον νου μου να ρήξω τουφεκιά στον αέρα γιατι τα σκυλιά είναι πολύ άγρια και δεν μπορω να βγώ έξω, αν όμως τα πετύχω στο περπατητό και ορμήξουν τοτε…………….. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #516020

    Καλησπερα σε ολλους σκ εχει κυνηγετικη εξορμηση θα σας πω τα νεα την κυριακη γιατι απο οτι ακουω κατι υπαρχει γυρω γυρω.Ελπιζω οσοι μπορουν να βγουν και να περασουν καλα,καλο βραδυ σε ολλους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #516081

    Καλήν  εβδομάδα σε όλους τους θαμώνες του καφενείου Έλληνες και Μακεδόνες!   :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #516110

    Τώρα Ριχάρδος και στον ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ  !!!!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,416 έως 41,430 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων