ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,671 έως 41,685 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    488
    panos citori στις #518207

    Τασο ειμαι απο το ξυλοκαστρο, οχι μεσα :yes: , σταματησαν να γραφουν τα διμοφιλοι ατομα που ξεραν πραγματα που μπορουσαν να οργανοσουν σιναντισεις για τα μελοι του αρτεμις, μανοbmw  καταλαβενεις,  πολλοι εμπεναν τοτε για να κανουν πλακα στο chat ,υπυρχε μια κινηση. Και εγω δεν λεω ειμαι μελος και σε αλλο φορουμ αλλα μπενω και εδω, αν και παρα πολλες φορες ειμαι μονος μου!!!!!! Ειναι μεγαλο κριμα ομως γιατι απο εδω ξεκινισαν ολα και ολοι…………


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    167
    billis 79 στις #518210

    καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #518217

    :bye: :bye:  :bye:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #518218

    για σου κι εσενα συνονοματε……… :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    488
    panos citori στις #518219

    :unsure: Ποιος συνονοματος; :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #518220

    Γεια σε ολους σας,παιδια!Βασιλη-213,εξηγησε μου,σε παρακαλω:τι σημαινει αυτο που λετε πολλοι για “συμφεροντες ορους” ωστε να ΠΑΡΟΥΝ ανθρωπους απο εδω και να τους κανουν”μεταγραφη” αλλου?Εχω μεσανυχτα!Δηλαδη τι θα κερδισει ενας κυνηγαρας αν φυγει απο εδω?Λεφτα?Παραξενο μου φαινεται αυτο…Διοτι δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο,οταν μιλουμε για ΣΥΜΦΕΡΟΝ!Εσυ και ολοι οι αλλοι κυνηγοι,να ειστε καλα και η Παναγια βοηθεια μας(αρχιζει την Πεμπτη η νηστεια του Δεκαπενταυγουστου)! :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #518226

    Ναι γιατρέ μου, έτσι είναι τα πράματα.

    Τώρα μαζί με τις μεταγραφές των Νεϊμάρ,Μπεϊλ,Ποκμπά και άλλων παιχταράδων,

    οι φήμες και οι καλά πληροφορημένοι λένε ότι θα πραγματοποιηθούν και οι

    μεταγραφές του Βασιλάκη του ζάμπαλου καθώς και μερικών άλλων <<αστεριών>>

    του κυνηγετικού μας στερεώματος,από το Αρτεμις σε άλλα κυνηγετικά SAIT.

    To χρηματικό ύψος των μετακινήσεων δεν θα ανακοινωθεί φυσικά για ευνόητους

    (φορολογικούς) λόγους……… :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Καλά να ήμαστε όλοι…… :rose:

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #518232

    Kατ αρχας ας παρουμε τα πραγματα με την σειρα τους………..!!!!!! :yes:

    Πανο , συνονοματο ελεγα για τον μπιλ 79 που καλημεριζε το παλικαρι…….!!!! :yes:

    Φιλτατε Πασχαλη , όταν λεω ότι μου λεγανε για να γραφτω ως μελος σε άλλο σα’ι’τ , φυσικα και δεν ελεγα αερολογιες ( όπως εχει προταθεί και σε αλλα παιδια εδώ μεσα ) και φυσικα και δεν υπαρχουν ανταλαγματα υλικα για μενα , παρα μονο σε αυτους που εχουν το σα’ι’τ ( πιθανολογω ότι οσο περισοτερο κοσμο εχουν , τοσο περισοτερα θα εισπρατουν από τις διαφημισεις που εχει το σα’ι’τ ) και ηθικο γι αυτους διοτι το δικο τους <<εμπορευμα>> πουλαει καλυτερα από του αλλουνού που είναι και ανταγωνιστης……….!!!!!! :yes:

    Αυτό πιστευω  και τιποτα άλλο …..!!!!!! :good:

    Τωρα  …….όταν σας ελεγα ότι οσο ο καιρος κοντευει ,  ολο και καποια  ξεχασμένα ή ξεχασιάρικα .. B-) …<< παλικαρια >> θα φανουν ……….όπως βλέπεις δεν εκανα λαθος………….. :good:

    Καλως ΚΑΙ ξαναρθες φιλε μου καλε παπουλακο ……..!!!!!! :bye:  :bye:  :bye:

    Αλλα οσο και να με πειράζεις , εγω το ξερω ότι το κανεις από τη μεγαλη σου εκτιμιση προς το προσωπιον μου………. :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Που θα κανεις εναρξη φετος ……….ή τι λεω ο χαζος ………σιγα μην μας μαρτυρισεις τις πληροφοριες σου………. :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #518233

    Αλλα τωρα που το σκέφτομαι καλυτερα … :scratch: …..αν μου τα ακουμπάγανε θα την εκανα τη μεταγραφη………..!!!!! :yes:

    Τι ποιο εξυπνος είναι ο Νε’ι’μαρ και ο Ποκμπα………. :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #518239

    Tι εγινε μαγκες μου……….αρχισαμε τα κρυφτούλια του υπουργου με την κυνηγετικη ηγεσια ……..!!!!! B-)

    Τους δεχτικε λενε οι φημες σε ολιγολεπτη συναντιση χωρις να υπογραψει την ρυθμηστικη………..!!!!!! :negative:

    Αντε να δω οσοι φωναζαν για την πρωην κυβερνηση και τον Φαμελο  , αν θα βγουν να πουνε τιποτα για την αντιμετωπιση προς την ηγεσια μας  του νεου υπουργου…….!!!! B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #518240

    Μηπως θυματε κανεις τι ημερομηνια ειχε υπογραφη περσυ η ρυθμηστικη……….κουιζ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #518244

    Του πέσανε μαζεμένα του Υπουργού. ΔΕΗ  και αλλά σημαντικα προβλήματα. Αλλα τις ΜΚΟ  που μασάνε χρήμα τις συνάντησε αμεσα. Για τους κυνηγούς που ακουμπάμε χρήμα δεν εχει χρονο. Η….πιάτσα λέει ότι η Ρυθμιστική θα είναι ίδια με την περσινή αλλά πότε θα την υπογράψει ο αντιπρόεδρος;;;; Ξημερώματα τις 20ής Αυγούστου;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #518245

    Καλησπέρα σε όλους….

    Όλα θα γίνουν….μην ανησυχείτε

    Είναι καλό για το βουνό αν του αλλάξω λάστιχα ;;;

    Αξίζει να το πάρω;

    Δεν έχω δει πολλά τέτοια…

     

    https://www.car.gr/22972292-mercedes-benz-g-350-g350-euro6-diesel-bosganas

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #518246

    Αααααα ………πολύ ψυχραιμια εχει εσυ φιλαρακι……!!!!

    Μακαρι να ειχα κι εγω………αλλα δεν……..!!!

    εγω φιλε είμαι ή ναι ή όχι……..αυτά τα και θα δουμε και μην ανυσιχειται και όλα καλα και όλα θα γινουν …….είναι για αλλους , όχι για μενα :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #518247
    Χαιρετώ όσους είναι ακόμα εδώ και διαβάζουν και ας μην γράφουν πια όπως εγώ,
    το θέμα που αναφέρεται για το άλλο σαιτ που ανήθικα προσπαθούν να προσυλιτίσουν ¨πελάτες¨ είναι παλιό και συνεχίζει να βρωμά όπως στην αρχή του, μιας και τα άτομα που δημιούργησαν αυτό το σαιτ ήταν και  είναι και θα είναι συμφεροντολογοι και ποταποί για τους νοήμονες κυνηγούς,
    όσοι τους ακολουθούν έχουν κάποιο συμφέρον η είναι γελασμένοι η αφελείς…
    η νέα κυβέρνηση άλλαξε πολλά προς όφελος της Κοινωνίας μας και της ΠΑΤΡΙΔΑΣ μας, (ευτυχώς έφυγαν οι δωσίλογοι απάτριδες και μηδενιστές της ηθικής και της αξίας)   θέλω να ελπίζω ότι  δεν θα κάνει το πρώτο της λάθος με εμάς τους κυνηγούς για να καθυστερήσει  την έκδοση της ρυθμιστικής ταλαιπορώντας μας.
    Καλά να είστε και να ξέρετε είμαι εδώ  όπως και πολλοί άλλοι, απλά παρακολουθούμε τα τεκταινόμενα,
    επίσης σε πρόσφατο ταξίδι μου διαπίστωσα λίγα ηλιοτρόπια στην πατρίδα μας ενώ στα βόρεια σύνορα μας απέραντα  με ερκετά τρυγόνια να πετούν…..

     

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 41,671 έως 41,685 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων