ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 42,001 έως 42,015 (από 43,244 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #520864

    Οοοοοο ρε φιλε κι εγω κανω καλαμπούρια………!!!! :wacko:

    Καλη δυναμη……..!!!! :good:  :yes:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #520868

    Τάσο τα είπαμε και το πρωί…Καλά κουράγια ρε φίλε! Στο “τελευταίο μου μήνυμα”για το 2019 εύχομαι σε όλους σας με το καλό να σάς μπει το 2020,με υγεία πάνω απ’όλα σε εσάς και στις οικογένειές σας…….αααα! και καλά μυαλά σε όλους μάς!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #520869

    2 περιστέρια να ΄ρθούνε να φέρουνε ευχές
    0 λοι σας να γιορτάσετε με γέλια και χαρές
    2 γλυκά φιλιά να φέρουν οι γιορτές
    0 λοι μαζί στο σπιτικό με κέφι κι αγκαλιές

    Το 2020 να φέρει στη ζωή μας νέα ελπίδα, νέες προσδοκίες και να αφήσει στο παρελθόν τις πίκρες. Να βλέπουμε μπροστά και να χαμογελάμε!

    ΥΓ. Μήπως χαραμίζομαι εδώ , με αυτό το τεράστιο ταλέντο που με διακρίνει  χοχοχοχο

    Καλή Χρονιά , υγεία σε όλους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #520877

    Βασιλάκη στο ΚΕΒΟΠ εεεεε…..;;

    Πωπωπω παραμεθόριο σε στείλανε , στην πινέζα….

    Λέξη με 5 γράμματα   Β_ _ _ α

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #520878

    Βρε πειραχτηρι εκει εκατσα τεσσερους μηνες για τη σαρδελα και για το οπλο ……….Μιλανέζος γαρ……!!!!! :good:

    Μετα με στειλαν στη Μυτιληνη………. :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #520879

    Αλλα όχι με βυσμα όπως λες εσυ κουφαλιτσα ……….

    Απλα βαση νομου οσοι ημαστε από παραμεθοριο εδώ και παρα πολλα χρονια υπερετουμε στον τοπο καταγωγης μας …………για ευννοητους λογους σε περιπτωση ανάγκης ………..που δεν μου φανταζει και πολύ μακρυνη με τους κοπριτες που εχουμε για γειτονες ………..αν και μακαρι να μην χρειαστει ……..εχουμε μεγαλυτερα θεματα να λυσουμε στην καθυμερινοτητα μας από το να αλληλοντουφεκιζομαστε με τους αγαρινους………… :negative:

    Αληθεια εσυ που θητευσες…….????

    Μπας και εισαι εσυ βυσματιας……..χαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #520881

    Καλή Χρονιά!!!2020!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #520882

    Καλή χρονιά παλικάρια. Χρόνια πολλά στον Βασιλομπιλαρο τον zabala!!!! Να είσαι γερός ρε φιλε και ότι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα.

    Στη Διρφη χιονίζει!!!! Στον κουβά παλι οι μετεωρολόγοι!

    Υ.Γ: Στο τσιχλοτοπικ αφιέρωση στον εορταζοντα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #520887

    Καλή κυνηγετική χρονιά σε όλους σας, με υγεία και κάθε ευτυχία.

    Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες.

    Και το νους σας…. :yes: . ρεμαλια…. όχι κρεπαλες….. για να είστε καλά να κυνηγάτε….. και δεν θέλω δικαιολογία…. χαχαχα :yahoo:  :good:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #520888

    Καλη χρονια σε ολους σας και ειδικα χρονια πολλα στο Βασιλη-Zabala 213!Oσο για θητειες που λετε,εγω εκανα 3 μηνες ΑΡΤΑ(Κ.Ε.ΥΓ.) και μετα 15 μηνες στο στρατοπεδο Καμπανη στο Κιλκις,οπου υπηρετησα ως ο οδοντιατρος της VI Mεραρχιας.Υ.Γ. Οταν ερχονταν οι μεταθεσεις ηταν οι μερες της κρισης των Ιμιων.Η μητερα μου ακομα θυμαται με δεος εκεινες τις μερες.Βλεπετε ουδεις ηξερε που θα τον μετεθεταν και φυσικα αν γινονταν πολεμος με τους φιλους μας τους Τουρκους… :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #520890

    Καλησπέρα σε όλους…

    Βασιλάκη Χρόνια πολλά , υγεία ευτυχία…

    Και που σε στείλανε μετάθεση Μυτιλήνη , τι έγινε;;

    Φώναζες από την σκοπιά…Ρε μαμαααά τι φαι έχουμε ή να φάω μέσα ;;   χαχαχαχαχαχα

    Όσο για μένα . 2 μήνες Τρίπολη , 2 μήνες Αυλώνα και 17,5 μήνες στο ένδοξο 218 ΤΕ στην όμορφη Χίο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3423
    ΛΕΩΝ στις #520892

    :bye: 🙂 Μην κάνετε τέτοιες ανακοινώσεις θητείας εδώ βρε παιδιά και μας τρομάζετε, εμένα και το Μιχάλη….. :yahoo:  B-)  :yes:  :whistle:  😉

    50 ημέρες ΚΕΕΔ, 2 μήνες ΣΧ.ΑΛ, 1 χρόνο 3ο ΕΤΕΘ ΧΙΟ, το υπόλοιπο επιστροφή ΚΕΕΔ…..τι να προλάβω να κάνω σε 21 μήνες,…..αλεξίπτωτα, κάτι πορείες 80αρες, ένα σχολείο τρίμηνο ελ.σκοπευτών, 2 ανταρτοπολέμους, κάτι θαλασσίες με νυχτερινές καταδρομικές….έτσι για να περνά η ώρα και να μην πλήττω….ωραία εποχή….και συνεχίζω….ακόμη τώρα… :bye:  😉  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    480
    panos citori στις #520894

    Λογο πενθους δεν μπωρω να ευχιθω αλλα να ξερετε πως ειμαι εδω και σας σκευτομαι ολους, οσους εχω γνωρισει τουλαχιστων.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #520896

    Και να σκεφτεις ΛΕΩΝ-κομμαντο οτι η θητεια σημερα ειναι μολις 9 μηνες.αλλα φαινεται μεγαλη στους νεαρους και στις οικογενειες τους.Αλλαζουν οι εποχες…Οσο για τις 80αρες που ανεφερες,ετσι ειναι:τα μεταξωτα βρακια θελουν και επιδεξιους κ@λους!!.Οσο για εμας στο Υγειονομικο,οι πορεια ηταν της ταξεως των 14 χιλιομετρων.Απλος περιπατος για σας τους πρασινομπερεδες… :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #520900

    Καλημέρα από την άκρως χειμωνιάτικη Εύβοια!!! Τρομερός αέρας και πότε ρίχνει χιόνι και πότε χιονόνερο. Στο στάβλο που πήγα είδα περισσότερα μαύρα απο κάθε άλλη μέρα στο δρόμο και αν κόψει θα πάω καρτερι.

    Όσον αφορά τα δικά μου στο στρατό πήγα 1 μήνα Θήβα και 11 Σάμο. Ήμουν σκοπευτης Α/Κ πυροβόλου 8 ιντσών , πολυβολητης πυρ/χιας , επιλοχιας πυρ/χιας και αποθηκαριος!!! Επι 5 μήνες είχα την τιμή να κάνω τέσσερις ημέρες την εβδομάδα το περιπολο 3-6!!! Επίσης μαζί με 3 σειρουλες φτιάξαμε και φυτεψαμε τα παρτέρια της τότε νέας Ταξιαρχίας στο Βαθύ και τσιμπησαμε 10 μερουλες τιμητική από τον Ταξίαρχο και άλλες 5 απο τον διοικητή γιατί όπως είπε τον βγάλαμε ασπροπροσωπο!!! Και ναι τις πήρα τις άδειες στα μπασιματα του Οκτωβρίου :yahoo:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 42,001 έως 42,015 (από 43,244 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων