Επιλογη Ωτασπιδων

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 46 έως 59 (από 59 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #333903

    εγω πηρα προχθες ενα δεμα και μου εβαλαν τον παραπανω φορο+60 τοσα ευρω
    για αγορα 200 δολ.Να τα ξεχασεις αυτα μου ειπαν στο τελωνειο που πληρωνες 3ευρω
    με international surface τωρα ερχονται 2 με 3δεματα την βδομαδα και τα κανουν ελεγχο
    ολα.Σα να μου λενε οτι οταν ειχε δουλεια δηλαδη πολλα δεματα αυτοι τα εξιναν και τα περνουσαν ετσι
    οποτε τερμα οι αγορες απο cabelas

    Ωχ τον ήπιαμε… και περιμένω παραγγελία ρε γαμώτο


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    STILIANOS στις #306941

    καλησπερα. τι λετε για αυτες? [url=”http://cgi.ebay.co.uk/Peltor-Tactical-Sport-Ear-Defenders-Muffs-/220627836886?pt=UK_SportingGoods_Hunting_ShootingSports_ET”]http://cgi.ebay.co.uk/Peltor-Tactical-Spor…ootingSports_ET[/url] με την ισοτιμια κανουν 122 ευρω με μεταφορικα. τις εχετε δει φτηνοτερα Ελλαδα ή σε κάποιο αλλο eshop?

    http://cgi.ebay.com/Digital-Hearing-Ear-Pr…=item27b9b9f917 …………………………………….τις αγορασα και ειναι πολυ καλες και χωρις τελωνειο!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Κωνσταντινος στις #453778

    Καλησπερα,

    Θα ηθελα την γνωμη σας για τις Ωτασπιδες Browning Midas…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Κωνσταντινος στις #453896

    Κανείς ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #453914

    Καλησπερα,

    Θα ηθελα την γνωμη σας για τις Ωτασπιδες Browning Midas…

    τις φοραει φιλος μου γιατρος , χοντροκομμένες και τσιμπημένες σε τιμη ωτασπίδες , γνωμη μου πηγαινε σε Peltor απλες , οικονομκη και αριστη επιλογη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #453924

    Έχω τις Howard Leight Impact® Sport και είναι ότι πρέπει για κυνήγι και σκοπευτήριο. Τις συνιστώ ανεπιφύλακτα.Τις έχουν πάρει άλλοι δυο γνωστοί μου και είναι και αυτοί ευχαριστημένοι.

    http://www.natchezss.com/images/products/HQR01526.jpg

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Κωνσταντινος στις #453937

    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας .. Εγώ τις θέλω για το σκόπευτιριο και σκεφτομουνα να πάρω από την αρχή ηλεκτρονικές …έχω ακούσει τα καλύτερα για τις peltor αλλά και τα 120 είναι παρά πολλά για τις tacsport…

    Greg21 άμα μπορείς στείλε μου σε πμ από που τις αγορασες ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    123
    giannis2011 στις #453940

    Καλησπέρα, φίλε Κωνσταντίνε εδώ και 3 χρόνια έχω τις peltor sporttac τις ηλεκτρονικές. Τις είχα πάρει για το κυνήγι (κυρίως το καρτέρι της τσίχλας) αλλά τελικά τις χρησιμοποιώ όταν δουλεύω το αλυσοπρίονο στις ελιές! 🙂 Για το περπατητό δεν τις συνιστώ, δεν έχεις καλή αίσθηση του περιβάλλοντος (μικρούς θορύβους κτλ) συν ότι ιδρώνεις ακόμα και στο κρύο. Ήμουν ανάμεσα στις peltor τις απλές και στις ηλεκτρονικές. Πήρα τις ηλεκτρονικές για να ακούω την ομιλία αν είσαι με παρέα, αλλά αν έπαιρνα τώρα θα προτιμούσα τις απλές που μονώνουν πολύ καλύτερα τον θόρυβο (τις είχα δοκιμάσει και τις δύο σε στερεοφωνικό με μέταλ!)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    Spigeon στις #454001

    και εγώ τις ίδιες έχω. Το ιδρωμα είναι ένα θέμα ιδίως όταν κάνει ζέστη. Στο κρύο όμως σου προστατεύουν τα αυτιά και δεν παγώνουν. Απο την άλλη, τις έχω συνηθίσει και στο περπατητό και πραγματικά ξεχνάω οτι τις φοράω. Πολύ ευχαριστημένος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Κωνσταντινος στις #454556

    Τελικα αγορασα τις Howard Leight Impact® Sport apo ebay γιατι οι Peltor για το πορτοφολι μου ηταν απλησίαστες….. Φαινονται παρα πολυ καλες ποιοτικά .. Την Κυριακη εχει σκοπευτηριο οποτε θα μιλησουμε για τις παράταιρω εντυπωσεις…

    Ευχαριστω ολους για την γνωμη σας…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #454596

    Τελικα αγορασα τις Howard Leight Impact® Sport apo ebay γιατι οι Peltor για το πορτοφολι μου ηταν απλησίαστες….. Φαινονται παρα πολυ καλες ποιοτικά .. Την Κυριακη εχει σκοπευτηριο οποτε θα μιλησουμε για τις παράταιρω εντυπωσεις…

    Ευχαριστω ολους για την γνωμη σας…

    Δεν θα μετανιώσεις φίλε Κωνσταντίνε, πόσο σου στοίχισαν;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #454601

    Τελικα αγορασα τις Howard Leight Impact® Sport apo ebay γιατι οι Peltor για το πορτοφολι μου ηταν απλησίαστες….. Φαινονται παρα πολυ καλες ποιοτικά .. Την Κυριακη εχει σκοπευτηριο οποτε θα μιλησουμε για τις παράταιρω εντυπωσεις…

    Ευχαριστω ολους για την γνωμη σας…

    καλοριζικες αλλα δυστυχως φιλε σε δυναμικη επωμιση με σωστο κουμπωμα θα σου χτυπάει το κοντακι επανω , σηκωσε τη οσο πιο ψηλα μπορεις την δεξια και ευχομαι να λυσεις το προβλημα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    Κωνσταντινος στις #455001

    Prowler_r τα βρήκα στα 60 + 9 μεταφορικα εύρο απο ebay .. Σε 5 μέρες ήταν Θεσσαλονίκη με courier.. Dbenelli έχεις δίκιο .. Την Κυριακή που ειμουν σκόπευτιριο παρατήρησα ότι την δεξιά πλευρά πρέπει να την έχω πιο ανεβασμένη γιατί βρίσκει .. Αλλά έκαναν τρομερή δουλειά .. Σε κάθε βολή ο ήχος ακουγόταν ελάχιστος ενώ η ομιλία κανονικότητα .. Τώρα το μόνο που παρατήρησα ειναι ότι το καλοκαίρι θα σκάω απο την ζέστη ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #455003

    AΥτο με το κουμπωμα και χτυπημα στο κοντακι το εχω και γω. Συνηθιζεται βεβαια, δεν ειναι ομως και οτι καλυτερο, σιγουρα βεβαια πιο καλο απο το να σφυριζουν τα αυτια σου μετα απο καθε βολη

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 46 έως 59 (από 59 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων