"ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ & ΚΥΝΗΓΙ" – ΣΚΛΗΡΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ-ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΕΝΘΕΤΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΠΥΛΕΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 181 έως 195 (από 196 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #149696

    αν οντως εχει και λαγο αλλα και γουρουνια σε αφθονια και δεν τρεχει και τπτ με την περδικα τοτε δεν βλεπω τον λογο να γινετε οτι γινετε

    τι να προστατεψουμε τις τσιχλες ρε ειμαστε καλα?
    αλλα καλητερα ας περιμενουμε μια υπευθηνη απαντηση αν και δυσκολο


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #149761

    Ο σημερινος ΕΤ-Κυνηγι συνεχιζει την κυνολογικη σειρα με αφιερωμα στα σπινγκερ & κοκερ και ειναι η πρωτη φορα που παρουσιαζεται η φυλη αυτη σε αναλογη παρουσιαση.
    Πολυ ενδιαφερον και αξιζει να το δει καποιος , φυσικα Ιταλοι ειναι οι εκτροφεις που τα παρουσιαζουν οπως ολη τη σειρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #149861

    …λέει όμως και κάτι άλλο που θα πρέπει να ληφθεί σοβαρά υπ όψιν τώρα που είναι νωρίς!

    Θα συνεχέσει να προσβάλλει όλες τις ρυθμιστικές οι οποίες είναι ατελείς μελετών.

    …οπότε κύριοι υπεύθυνοι το νού σας!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    472
    apsel στις #149908

    Επισης ρε παιδιά,γιατί αποκαλεί εμάς τους κυνηγούς δολοφόνους (πράγμα το οποίο πιστεύω είναι και μηνύσημο), και όχι τους ψαράδες, που σκοτώνουν χιλιάδες αθώες ψυχές ψαριών??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    polo2008 στις #151793

    ΚΑΛΗΜΕΡ ΠΑΙΔΙΑ,

    ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΛ.ΤΥΠΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΘΝΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ,ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΚΟΥΣΑ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    133
    arwen στις #151831

    στο site http://www.tovima.gr υπάρχει gallop που αφορά τους κυνηγούς. ας μπούμε όλοι να ψηφίσουμε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    892
    QWER στις #152066

    σημερα κυκλοφορει και το κυνηγος και φυση με την εφημεριδα αποκαλυψεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #152071

    Καλο περιοδικο το μονο ασχημο ειναι οτι δεν γραφει πλεον ο Χατζιωτης για τα οπλα ,οπου ειναι γνωστης του θεματος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #152113

    Έχει κυκλοφορήσει, το έχω πάρει εδώ και μία βδομάδα τουλάχιστον, δεν θυμάμαι ακριβώς. Έχει μέσα ένα από τα βιβλία του Χατζιώτη που έδινε κάποτε το Κ&Φ και ένα DVD με φάσσες. Το DVD είναι ότι χειρότερο έχει κυκλοφορήσει ποτέ, χωρίς κανένα δικαιολογητικό. Γράφει από έξω συλλεκτικό. Σίγουρα είναι !!! γιατί είναι το χειρότερο DVD όλων των εποχών. Για το βιβλίο του Χατζιώτη: βεβαίως αξίζει να δώσεις τα 18 ευρώ μόνο και μόνο γι' αυτό. Ο κατάλογος τώρα έχει λίγο χαμηλότερης ποιότητας χαρτί και φωτογραφίες αλλά έχει τιμές σε περισσότερα είδη και αυτό είναι μια βελτίωση. Πολλά είδη, πολύ διάβασμα και όλοι οι καταναλωτικοί τύποι (σαν κι εμένα) βρήκαν τροφή !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    62
    Bredas στις #152557

    Πρέπει να οργανωθούμε γιατί σε λίγο καιρό θα κυνηγάμε καμιά βδομάδα και πολύ θα μας είναι!!!!
    Ενημέρωση όλων των συναδέλφων κυνηγών και οργάνωση διαμαρτυριών.
    Θα μας αφανίσουν πριν το πάρουμε είδηση και στο τέλος θα μείνουμε μόνο με τις φωτογραφίες για να θυμόμαστε πώς ήταν κάποτε το κυνήγι!!
    Ενημερωθείτε λίγο από εδώ

    http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/blog-post_8072.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    slatsTHOMAS στις #161565

    Σας παρακαλω ,
    υπάρχει κάποιος συναδερφος να είχε αγοράσει το έθνος-κυνήγι όταν κυκλοφορησε με τον κυνηγ ΧΑΡΤΗ , που είχε Τζένα , πίνοβο.
    είμαι απο εκείνα τα μέρη και είναι ότι πιο σημαντικό εφόσον δεν κυκλοφορούν και δεν υπάρχουν πολύ χάρτες απο την περιοχή.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #329657

    Σας παρακαλω ,
    υπάρχει κάποιος συναδερφος να είχε αγοράσει το έθνος-κυνήγι όταν κυκλοφορησε με τον κυνηγ ΧΑΡΤΗ , που είχε Τζένα , πίνοβο.
    είμαι απο εκείνα τα μέρη και είναι ότι πιο σημαντικό εφόσον δεν κυκλοφορούν και δεν υπάρχουν πολύ χάρτες απο την περιοχή.

    Φίλε μου ποιον χάρτη ακριβώς θέλεις ? τους έχω όλους αλλά τα ονόματα που αναφέρεις δε μπορώ να τα βρω !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    slatsTHOMAS στις #329606

    Φίλε μου ποιον χάρτη ακριβώς θέλεις ? τους έχω όλους αλλά τα ονόματα που αναφέρεις δε μπορώ να τα βρω !

    Αδερφέ μου για δες σε παρακαλώ νομίζω ο τιτλος του χάρτη περιλαμβανε ΤΖΕΝΑ και μπορει να είχε μαζί και ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ ( ΒΟΡΡΑΣ) καθώς είναι γειτονικα βουνά.
    Ευχαριστώ πάντως, για το ενδιαφέρον σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    elgrec0 στις #329383

    Αδερφέ μου για δες σε παρακαλώ νομίζω ο τιτλος του χάρτη περιλαμβανε ΤΖΕΝΑ και μπορει να είχε μαζί και ΚΑΪΜΑΚΤΣΑΛΑΝ ( ΒΟΡΡΑΣ) καθώς είναι γειτονικα βουνά.
    Ευχαριστώ πάντως, για το ενδιαφέρον σου.

    και εγώ τα έχω όλα εκτός απο εκείνο το τεύχος…γκαντεμιά , θα κάνω κάνα τηλ στο Εθνος μπας και παίξει τπτ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    136
    slatsTHOMAS στις #163106

    up,
    σχύει ακόμα το ενδιαφέρον μου για το χάρτη,
    κάποιος χριστιανός τυγχάνει να τον έχει?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 181 έως 195 (από 196 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων