Κανόνες του forum

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 113 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #141501

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #141505

    καλησπερα στα παιδια!!

    δεν θα το παιξω σκληρος και ακαρδος αλλα εχω εντελως διαφορετικη αποψη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    λοιπον,
    ποιος ειπε οτι ενας σκοπευτικος αγωνας μπορει να γινει και φιλανθρωπικη εκδηλωση?ΠΟΛΥ ΑΜΕΡΙΚΑ ΕΠΕΣΕ???
    δηλαδη περιμενουμε εναν σκοπευτικο αγωνα για να δειξουμε την ανθρωπια μας?????
    αν οποιος θελει μπορει σ΄ενα γειτονακι του (που ξερει οτι ταχει ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝΑΓΚΗ)να παει να παρει ενα ζευγαρι παπουτσια και να τα δωσει Ή ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ !! ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΠΟ!!!κι ουτε γατα ουτε ζημια!!απλα πραγματα!!δεν χρειαζονται φανφαρες και ευχαριστηριες επιστολες!!!!η φιλανθρωπια ειναι στο πετσι του ΕΛΛΗΝΑ.

    αν εχετε κανει σε συμβουλια θα ξερετε που θα πανε ΤΕΛΙΚΑ τα χρηματα αυτα!!!????????????δυστυχως για πολλους απο εδω ξερω που θα πανε………………………….. το ετοιμο το ΡΕΥΣΤΟ!!!!!!!!!!!! ΟΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑΝΑΙ!!!!!!!!!
    μπορει να θελουν να διορθωσουν το υπηρεσιακο αυτοκινητο του διευθυντη ή να περασουν καγκελα ή στα ντουβαρια τους??????κ.λ.π

    τωρα για τους αγωνες εγω προσωπικα και στην Θεσσαλονικη και θα κατεβω Αθηνα!!

    και συμπληρωνω:
    οσοι δικαιουντε να λαβουν μερος ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥς ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΤΙς ΠΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ
    ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!!!!
    για χορηγους οσοι εχουν την ευγενικη προσφορα ΔΕΧΤΗ!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΤΟΥ!!
    ετσι απλα και φιλικα!!

    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!
    αν παλι θελετε να κανουμε την φιλανθρωπια μας ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΓΩ αλλα θα αγορασουμε ειδη και θα τα παμε!!!
    δηλ.τροφιμα-ενδυση (και φυσικα απο μια επιτροπη δικη μας)

    Ελπίζω τα έγραφα που θα σκανάρεις, όποτε και όταν τα σκανάρεις να μην είναι το ίδιο κατασκευασμένα με τα έγραφα που σκάναρε ο πρόεδρός σας. Εκτός και αν αργείς γιατί τώρα τα μαγειρεύεις.
    Όπως αποδείχτηκε η πρόταση του Κώστα ξεσκαρτάρισε τα πράγματα.
    Όσοι ήθελαν πραγματικά να πάρουν μέρος στον αγώνα, απλά και μόνο για την συμμετοχή, για την παρέα, για τον χαβαλέ βρε αδερφέ , αμέσως συμφώνησαν. Κανείς τους δεν σκέφτηκε το οικονομικό κόστος. Το μόνο που σκέφτηκαν κάποιοι ήταν η προβατίνα, και θα φτάσει για όλους.
    ΟΣΟΙ ΟΜΩΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥΣ , έσπευσαν αμέσως να βρουν κωλύματα.
    Ακούστε ρε λεβέντες.
    Ο αγώνας δεν γίνετε για να προβληθεί κανείς μας. Το site δεν δημιουργήθηκε για την προβολή κανενός.
    Ο αγώνας είναι για τα ενεργά μέλη του e-artemis και όχι για τον κάθε παπάρα που δεν θέλει να χάσει μια μέρα από την διασκέδαση του η την προπόνηση στο σκοπευτήριο, ούτε για τον κάθε πονηρό που θέλει να κάνει επίδειξη πολιτικής δύναμης και να προβάλει τον σύλλογο του.
    Η πρόταση του Κώστα είναι μονόδρομος. Η πολύ δημοκρατία βλάπτει.
    Σε όποιον αρέσει η πρόταση, και απ ότι είδα αρέσει σε πολλούς έρχεται. Σε όποιον δεν αρέσει, πάει να φυτέψει δενδράκια στα καμένα, και κάνει δικό του αγώνα, και φωνάζει και τα κανάλια να τον δουν.
    Λεό άρχισε να μαζεύεις συμμετοχές, και να κάνουμε και προτάσεις για το που θα πάνε τα χρήματα και με ποιόν τρόπο.

    Πραγματικά νομίζω ότι ή ξέχασες τι έχεις γράψει ή απλά υποτιμάς την νοημοσύνη μας.Ο Μάνος κάνει μια πρόταση ευγενική πάνω από όλα.Εσύ είσαι εριστικός και ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ τον συνομιλητή σου χωρίς στοιχεία.Εμένα αυτό μου αρκεί για να σου δώσω μια μέρα ποινή.Τα πράγματα είναι απλά,αλλά τα κάνετε πολύπλοκα.

    Θα παρακαλούσα να σταματήσει αυτός ο ειρωνικός πληθυντικός.Αποφασίστε επιτέλους να σκεφτείτε λογικά και όχι υποστηρίζοντας τους κολλητούς σας.
    redwired μάλλον καταλαβαίνετε ότι θέλετε να καταλάβετε.Δεν έχω σκοπό να απολογηθώ για τίποτα.Αν τηρούσα τους κανόνες θα έπρεπε να σου επιβάλω να γράφεις με μικρά αντί για κεφαλαία.Αλλά τότε θα είχα καβαλήσει το καλάμι ε?
    Για μένα το θέμα θεωρείτε λήξαν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #141507

    Σπυρακο,οπως θα δεις στο προφιλ μου ειναι ολα σβηστα.
    Περιμενω και απο σενα,ετσι οπως απλα μπηκα πριν 3 χρονια,ετσι απλα να με διαγραψεις.

    Οσο για τους φιλους μου,εχουν τα τηλεφωνα μου και δεν θα χαθουμε.
    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #141510

    Δυστυχως ο Κωστας επιμενει και ειναι αμετακλητος.
    Λυπουμαι πολυ γιατι αυτο ειναι απωλεια. Προσπαθησα να του εξηγησω δυο πραγματα αλλα ειναι πληγωμενος και βαθεια θιγμενος!!!!!

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #141514

    Αγαπητοί φίλοι.,

    λόγω προσωπικών δυσκολιών, τον τελευταίο καιρό, δεν μπορώ να παρακολουθώ το φορουμ

    Ο Σπύρος εθελοντικά προσφέρθηκε να βοηθήσει στο άχαρο έργο το συντονισμού. Παρακαλω όλους να ριξουν τους τόνους και να αναθεωρήσουν τις όποιες αποφάσεις τους.

    Βοηθήστε να ανεβάσουμε το επίπεδο των συζητήσεων. Παρακαλώ όλους του φίλους (και καταλαβαίνουν αυτοί για ποιούς λέω) να σταθούν στο ύψος που μας έχουν συνηθίσει τόσα χρόνια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #141515

    Αν τα οτομα που εχουν ευνοικη μεταχειρηση κατα καιρους ειναι του ζητουμενου επιπεδου που υπονοειται…….τοτε το επιπεδο ειναι ειδη καθορισμενο.
    Μεσα σε αυτο το πλαισιο κινουμαστε λοιπον.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #141516
    Εντάξει να κρατήσουμε χαμηλούς τόνους.
    Εντάξει να ηρεμήσουμε.
    Αλλά ενημέρωσε και τον Κάλαχαν.
    Και ας ανοίξει και πάλι το θέμα του αγώνα, μπας και επιστρέψει και ο Κώστας.
    Εκτός αυτού είμαστε και πολλοί που θέλουμε να είμαστε στον αγώνα, και μάλιστα ενωμένοι, ενώ στην μάσα χωριστά.
    [/size]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #141519

    Μπορει να ειμαι βλαξ….αλλα εχω μια απορια.
    Ο Μανος ενεργουσε ως Μανος ή ως εκπροσωπος του συλλογου του;;;;;;

    Εκφραζω και εγω την ελπιδα αγαπητε Σταυρο και επιθυμια να γινουν αυτοι οι αγωνες για να προαγουν τους κυνηγους και το site.
    Μακρι να μην αποτελουσαν περιπτωση που λαμβανει χωρα με τα ματια κλειστα ,αλλα καθολου με ανοιχτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #141523

    δεν μας εχεις πει να του ζητησουμε και συγνωμη που μας εστειλε να παμε να γαμιθουμε ,δεν ξερω πως σκεφτοσαστε αλλα δεν μπορειτε να λετε τετοιες μ……… σε μελη που ειναι απο το 2003 και δεν εχουν δωσει αφορμη που εχουν στηριξει το σαιτ σε εποχες δυσκολες σε διοργανωσεις εκθεσεις εκδηλωσεις και οπου εχει χρειαστει ,αλλα πρωτη φορα βλεπω αυτο το χαλι απο ατομα που δεν εχουν παρεβρεθει ποτε ατομα μηδενικης αξιας που το μονο που ξερουν να λενε ειναι νουμερα και να πουλανε μαγκια να κανουν ενα σαιτ μπουρδελο και εσεις να τους επιβραβεβευτε πολυ λυπαμαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #141524

    ΚΑΛΑ,2 ΜΕΡΕΣ ΕΛΛΕΙΨΑ ΣΤΑ ΑΓΙΑ ΧΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΕΤΕ ΤΟ ΣΑΙΤ.Ο ΕΝΑΣ ΠΑΕΙ ΜΕ Τ΄ΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ Γ΄ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟΥ,Ο ΑΛΛΟΣ ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΤΟ 44΄΄ ΤΟΥ,Ο ΑΛΛΟΣ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ,Ο ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟΔΙΑΓΡΑΦΕΤΑΙ.ΓΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΟΛΟΙ.ΕΠΕΣΑΝ 2 ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΘΟΥΝ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΝΤΕΡΤΙ ΣΠΥΡΟΚΑΛΑΧΑΝ,ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ;
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΛΑΒΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΣΤΟ ΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.
    ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΩ ΤΟΝ ΚΟΚΚΙΝΟΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΡΕΤΟΦΑΡΑΩ;
    ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ,ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ,ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ,ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΕΥΚΟΛΙΑΣ ΜΟΥ,ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΧΘΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΒΙΑΣΤΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ.
    ΑΠΟΣΤΟΛΗ,ΘΟΔΩΡΗ,ΓΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΣΑΙΤ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #141525

    ,ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ,ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΕΥΚΟΛΙΑΣ ΜΟΥ,

    πες καλυτερα οτι δεν βλεπεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    B&P στις #141526

    Διάβασα πολύ προσεκτικά όλα τα μηνήματα του Μανου.

    Πουθενα μα πουθενα δεν ειδα να προκαλεί κάποιον.
    μπορεί και να κάνω λάθος.
    ειδα όταν δέχτηκε μια κακόβουλη(κατ΄εμέ)πρόκληση ν΄αντιδρά.

    ηθελα να στείλω ενα μήνυμα μου στο Μάνο και διεπίστωσα οτι αποχώρησε.

    θεωρώ απώλεια για το φόρουμ την αποχώρηση του.

    Παναγιώτης Βασιλειάδης
    Κ.Σ.Κιλκίς

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    B&P στις #141529

    Αγαπητέ Σπύρο τώρα διάβασα ότι έγινες συντονιστής
    σου εύχομαι ολόψυχα καλή δύναμη.
    κύριε Sector ξεχνάς πολύ γρήγορα.
    κάποια στιγμη για να σου τα θυμήσω ευχαρίστησες τον Μάνο (για την εναντιον μηνυση σου)
    δεν διάβασα κάπου να σε προσβάλει
    απεναντίας διάβασα που έγραψες κατι για τον χαρακτήρα του
    πως γίνεται αυτο?
    γράφεις ότι πως ενήργησε? σαν Μάνος ή σαν σύλλογος που ανήκει
    πες μου που το διάβασες αυτό??? μήπως και μου διαφεύγει.

    τελικά κύριοι συνάδελφοι άκουσα (τηλεφωνικά)ετοιμάζονται μέλη Θεσσαλονικης ν΄αποχωρήσουν.
    ελπίζω να μην συμβεί αυτό.

    τι γένεται αρχίζει ο πόλεμος Βορείων και Νοτίων?ούτε θέλω να το σκεφτώ

    Παναγιώτης Βασιλειάδης
    Κ.Σ.Κιλκίς

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #141532

    κ σπυρο να κλειδωσεις το θεμα δεν παμε καλα !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #141536

    α. Λειπει ή δεν λειπει η εκφραση απο το τοπικ;;;;;;; και απο τις παραθεσεις!!!!Ή κανω λαθος;;;;;;

    ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΣΠΥΡΟ;;;;;;;;;;

    Προβλημα δεν εχω αλλα ουτε χαζος ειμαι ουτε μνημη χρυσοψαρου εχω!!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 113 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων