Ετήσιες Γεν. Συνελεύσεις ΚΣ με Αρχαιρεσίες

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 46 έως 48 (από 48 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    419
    Twist στις #505038

    Α, μια… τσιπουροκατάνυξη στην “Γαρδένια” είναι απαραίτητη (για να ανταλλάξουμε και τσουγκρίσματα)!  :whistle:

    Όλων μας ευχή είναι να τα πάνε καλά για το καλό όλων μας και κυρίως του κυνηγιού, επειδή όμως οι άνθρωποι δεν είναι πολιτικοί χρειάζονται και τη δική μας βοήθεια με παρουσία και προτάσεις.

    Όπως και να το κάνουμε είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει και μεγάλη προσέλευση στις εκλογές, αλλά και όλοι εμείς έμπρακτα να πλαισιώνουμε τους συλλόγους μας.

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #505039

    Έτσι είναι Θανάση, σωστά τα λες, από την μια μεριά η συμμετοχή από την άλλη οι ιδέες και οι προτάσεις ώστε να υλοποιηθούν τα καλύτερα!

    Αχ με τα τσίπουρα…. οκ μέσα είμαι!  και ο άλλος θα μου έρθει αύριο από Σκύρο να πάμε έκθεση και μου λέει για τσίπουρα, ελπίζω στο άλλο φιλαράκι που θα μου έρθει από νότια Εύβοια μπας και καταλήξουμε σε κρασάκι… γιατί ο γραμματέας (Αμαρουσίου)  τον βλέπω στην δίαιτα!

    εκτός θέματος πήγα…άρε καφενέ! :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #505551

    <span class=”posted-by”>ΑΠΟ <span class=”reviewer”></span> </span><span class=”posted-on”>ΣΤΙΣ <span class=”dtreviewed”><time class=”value-title” title=”2017-04-20″ datetime=”2017-04-20T12:48:47+03:00″>20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017</time></span></span>

    Συγκροτήθηκαν χθες σε σώμα τα νεοεκλεγέντα μέλη του Δ.Σ. του Κυνηγετικού Συλλόγου Καρδίτσας,  όπως εξελέγησαν πρόσφατα, μετά και από την σχετική απόφαση της Δασικής Υπηρεσίας για το διορισμό του Ταμία και του τρίτου μέλους της Ελεγκτικής Επιτροπής του Συλλόγου. Τη συνεδρίαση συγκάλεσε ο πλειοψηφών σύμβουλος κ. Δημήτριος Παπούλιας, ο οποίος με  προσωπική του εισήγηση, πρότεινε την ανάληψη και την κατανομή των αξιωμάτων με την παρακάτω σύνθεση, η οποία έγινε από όλους ΟΜΟΦΩΝΑ αποδεκτή:

    ΠΡΟΕΔΡΟΣ                ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ        ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
    ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
    ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ           ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΤΑΜΙΑΣ                      ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ

    ΜΕΛΗ:                       ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
    ΓΟΥΛΑΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ
    ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    Για τη θέση του υπευθύνου της Ομοσπονδιακής Θηροφυλακής πρότεινε στην εισήγησή του που έγινε ΟΜΟΦΩΝΑ  δεκτή, τον  κ. Αγγελίδη Χαράλαμπο, Αντιπρόεδρο του Συλλόγου.

    Η τριμελής Ελεγκτική Επιτροπή του Συλλόγου :
    ΜΑΛΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΜΠΕΝΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

     

     

    Συγχαρητήρια στο νέο ΔΣ του ΚΣ Καρδίτσας και εύχομαι τα καλύτερα , ειδικότερα δε στον φίλο και πρόεδρο καλή επιτυχία στα καθήκοντά του! 

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 46 έως 48 (από 48 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων