GUN CAM?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #405095

    καλημερα. εχω τραβηξει βιντεακι αλλα δεν μπορω να το ανεβασω.

    δωστε οδηγιες.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #405098

    καλημερα. εχω τραβηξει βιντεακι αλλα δεν μπορω να το ανεβασω. δωστε οδηγιες.

     

    Κάνε ένα λογαριασμό στο WWW. PHOTOBUCKET και ανέβασε εκεί το βίντεο που θες τελειώνοντας το UPLOAD πάρε το λινκ που θα σου βγάλει και κάνε του επικόλληση και πατώντας επάνω όποιος θέλει θα βλέπει το βίντεο …πρόεχε να μην είναι πολλά ΜΒ το βίντεο γιατί έχει περιορισμούς στα ΜΒ που ανεβάζεις

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #405100

    panagiotis.franchi wrote:
    καλημερα. εχω τραβηξει βιντεακι αλλα δεν μπορω να το ανεβασω. δωστε οδηγιες.

    Κάνε ένα λογαριασμό στο WWW. PHOTOBUCKET και ανέβασε εκεί το βίντεο που θες τελειώνοντας το UPLOAD πάρε το λινκ που θα σου βγάλει και κάνε του επικόλληση και πατώντας επάνω όποιος θέλει θα βλέπει το βίντεο …πρόεχε να μην είναι πολλά ΜΒ το βίντεο γιατί έχει περιορισμούς στα ΜΒ που ανεβάζεις

    Η σοφία είναι γνώση και, η σωστή της χρήση…δύναμη!

     

    Πως φαίνεται ο άνθρωπος της τεχνολογίας…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #405104

    καλημερα. εχω τραβηξει βιντεακι αλλα δεν μπορω να το ανεβασω. δωστε οδηγιες.

    μπορεις να το βαλεις και στο you tybe με ανηγμα ενος λογαριασμου οπου εκει να φορτονεις και τα αλλα βιντεακια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #405169

    λοιπον, ειμαι μετρ στην τεχνολογια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #405175

    ευχαριστω ολους για την βοηθεια με το ανεβασμα των βιντεο.

    λοιπον παιδια τα βιντεακια ειναι αυτα. θα σας πω τις εντυπωσεις μου.

    πρωτο λαθος οτι πηγα κοντρα στον ηλιο με αποτελεσμα να χαλαει την εικονα.

    δευτερο λαθος οτι εβαλα την καμερα οχι στην ακρη των  κανων, αλλα πιο  πισω με αποτελεσμα να γυαλιζουν οι κανες οταν τις χτυπαγε ο ηλιος απο πλαγια.

    τριτο λαθος  που το καταλαβα μετα. η καμερα  παιρνει καρτα mikro sd.εγω εβαλα μια καρτα απλη, ενω η οδηγιες λενε να βαλουμε καρτα κατηγοριας 6 υψηλης ταχυτητας.

    τελικο συμπερασμα δικο μου οτι η καμερα ειναι πολυ καλη για τα λεφτα της.

    η τσιχλα που πηρα ηταν περιπου 50 μ.. πιστευω πως αν ημουν σε αλλη θεση ωστε να μη με χτυπαει ετσι ο ηλιος θα φαινοταν καθαρα το πουλι.

    την ωρα και την ημερομηνια δεν την εχω μαθει ακομα να την ρυθμισω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #405178

    ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΤΟΥΦΕΚΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ…

    ΓΕΝΙΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΩΣ..ΑΝ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ T.V. Η ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΕ ΣΧΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #405184

    ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟΥΦΕΚΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΤΟΥΦΕΚΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ… ΓΕΝΙΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΩΣ..ΑΝ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ T.V. Η ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΕ ΣΧΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟ?

    Ιασωνα δεν εχω αδειασει να την ψαξω καλυτερα.

    παντως σωστα βλεπεις.επειδη ξερω το μερος προσπαθω να πλησιασω το πευκο και να τουφεκισω αυτες που φευγουν τελευταιες με λιγοτερο ρισκο.

    αν προσεξεις, αυτη που πηρα, φαινεται που φευγει απο την μεση του δεντρου, και φαινεται και η πτωση της.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406749

    Σήμερα μου ήρθε από κίνα τα γνωστά γυαλιά ηλίου με την ενσωματωμένη κάμερα, η οποία αναμενόμενη της κατασκευής αλλά τα δοκιμαστικά βίντεο που τράβηξα μπορώ να πω πως με εξέπληξαν ευχάριστα. Αύριο θα κάνω δοκιμή και θα ανεβάσω ένα βίντεο, αλλά δεν έχω τρελές προσδοκίες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #406782

    Σήμερα μου ήρθε από κίνα τα γνωστά γυαλιά ηλίου με την ενσωματωμένη κάμερα, η οποία αναμενόμενη της κατασκευής αλλά τα δοκιμαστικά βίντεο που τράβηξα μπορώ να πω πως με εξέπληξαν ευχάριστα. Αύριο θα κάνω δοκιμή και θα ανεβάσω ένα βίντεο, αλλά δεν έχω τρελές προσδοκίες.

    Κωνσταντίνος

    Μηπως η κάμερα αυτή είναι ίδια με αυτή που έχει και ο Cabelas στο site του;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406783

    Να σου πω την αλήθεια εν την έχω δει του cabela αλλά είναι πολύ πιθανό διότι εισάγει πολλά πράγματα από εκεί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #406786

    Να σου πω την αλήθεια εν την έχω δει του cabela αλλά είναι πολύ πιθανό διότι εισάγει πολλά πράγματα από εκεί.

    Κωνσταντίνος

    Μου κινήσεσ την περιέργεια,περιμένω το βίντεο.αν θες βάλε και μια φωτό ή ένα linkνα δώσει και τα γυαλιά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406882

    Ανεβάζω το πρώτο δοκιμαστικό βίντεο, η ποιότητα είναι λίγο πιο χαμηλή λόγω επεξεργασίας (χρειάζομαι ένα πιο σοβαρό πρόγραμμα επεξεργασίας). Τώρα αρχίζω να την χειρίζομαι και εγώ και ακόμα την μαθαίνω. Έχει καλή απόκριση και αρκετά εύχρηστη λειτουργία. Δείτε το βίντεο σε hd.

     

    Για την τιμή της νομίζω ότι είναι εξαιρετική, επειδή δεν πέρναγε τίποτα εκείνη την ώρα πέταξα μια πέτρα ψηλά, ο λόγος που δεν την δείχνει τόσο καθαρά είναι οι γρήγορες κινήσεις οι δικές μου. Έχω απενεργοποιήσει τον ήχο. Για 25 ευρώ με μεταφορικά και κάρτα μνήμης 4 gb είναι τέλεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    236
    KIKLADES στις #406883

    Zed .. η καμερα μια χαρα ειναι .. και μια χαρα γραφει … αλλα αν θελεις να γραψεις ντουφεκια…μονο τραβερσα απο αριστερα στα δεξια μπορεις να γραψεις …  η εικονα που θα εχεις θα ειναι η κανη κολημενη στο αριστερο ακρο της εικονας …αν εισαι δεξιοχειρας … το εχω παθει και ξερω ….  πηρα αλλη που κανει καλυτερη δουλεια  και ρυθμιζεται καλυτερα  …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #406886

    Zed .. η καμερα μια χαρα ειναι .. και μια χαρα γραφει … αλλα αν θελεις να γραψεις ντουφεκια…μονο τραβερσα απο αριστερα στα δεξια μπορεις να γραψεις … η εικονα που θα εχεις θα ειναι η κανη κολημενη στο αριστερο ακρο της εικονας …αν εισαι δεξιοχειρας … το εχω παθει και ξερω …. πηρα αλλη που κανει καλυτερη δουλεια και ρυθμιζεται καλυτερα …

    Λογικό ρε συ αλλά σε αυτή την τιμή δεν είχα πολλές επιλογές, περισσότερο με ενδιαφέρει να γράψω το ξεπέταγμα που τυχών κάνουν τα κουτάβια. Εσύ ποια πήρες (αν έχεις κάποιο link πρόχειρο)?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων