GUN CAM?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #415690

    Πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση…………………..http://www.plaisio.gr/fotografia-video/videocameras/videocamera/Turbo-X-Action-Cam-ACT-20-720p.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20130320-Action-Cam


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #415700

    καμια που να ειναι με μικρη γωνια σε μοιρες και καλη ποιοτητα ενγραφης ξερει κανεις? ασχετος τιμης.

    γιατι ολες ειναι wide angle και το θυραμα στα 5 μετρα ειναι σαν να ειναι στα 50

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #415710

    καμια που να ειναι με μικρη γωνια σε μοιρες και καλη ποιοτητα ενγραφης ξερει κανεις? ασχετος τιμης. γιατι ολες ειναι wide angle και το θυραμα στα 5 μετρα ειναι σαν να ειναι στα 50

    Δεν υπάρχει, διότι δεν μπορεί να εφαρμοστεί… Αν έχει καλή (full hd ανάλυση) ποιότητα εγγραφής μπορείς κάλλιστα να κάνεις ένα ψηφιακό ζούμ και να πάρεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς αν όχι και καλύτερο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #415721

    η μονη που βρηκα με 125 μοιρες γωνια και μικρη σε ογκο Tachyon OPS HD

    την εχει κανενας απο το φορουμ να μας πει αν ειναι καλη?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #416263

    Μόλις έφτιαξα και γω το δικό μου βίντεο με την shotkam του Γιώργου σε κυνήγι τσίχλας..Βάλτε HD Full screen και απολάυστε..

    Ελπίζω να σας αρέσει..

    http://www.youtube.com/watch?v=n6gtVhUYDgQ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #416265

    Πολυ ωραιο το βιντεακι και διακρινω και μια σταθεροτητα στη σχεση επωμισης-σκοπευσης (maintained lead).

    Πρεπει να δωσεις περισσοτερη προσοχη στις προσκοπευεις.

    Καθ΄ολα υπεροχο.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #416293

    Πολυ ωραιο το βιντεακι και διακρινω και μια σταθεροτητα στη σχεση επωμισης-σκοπευσης (maintained lead). Πρεπει να δωσεις περισσοτερη προσοχη στις προσκοπευεις. Καθ΄ολα υπεροχο.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Αν κανεις δεν σε μισει,τοτε κατι κανεις λαθος”.

    Ευχαριστώ Κώστα..Δεν τα ξέρω εγω αυτά αλήθεια τα maintained και τα pull away κλπ κλπ..Εμένα με έμαθε ο παππούς μου να τουφεκάω και απο κει και πέρα κάνω αυτό..Τώρα να πω πως πρώτη φορά έβαλα κάμερα στο όπλο και είναι λίγο περίεργο..εννοώ δεν το συνηθίζεις εύκολα..Αλλάζει το βάρος πρέπει να χτύπησεις την πάπια για να ξεκινήσει να γράφει η κάμερα..είναι τελοςπαντων μια διαδικασία..Θα ακολουθήσουν και άλλα του χρόνου (να μαστε καλά πάνω απο όλα) και ευελπιστώ κάποτε να φτιάξω ένα βίντεο με το αγαπημένο μου θήραμα την φάσσα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #416307

    Μόλις έφτιαξα και γω το δικό μου βίντεο με την shotkam του Γιώργου σε κυνήγι τσίχλας..Βάλτε HD Full screen και απολάυστε.. Ελπίζω να σας αρέσει.. http://www.youtube.com/watch?v=n6gtVhUYDgQ

    Πολύ ωραίο βίντεο Γεράσιμε… Άντε ένα τέτοιο και στις φάσες με περισσότερες τουφεκιές…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #416350

    BeReT wrote:
    Μόλις έφτιαξα και γω το δικό μου βίντεο με την shotkam του Γιώργου σε κυνήγι τσίχλας..Βάλτε HD Full screen και απολάυστε.. Ελπίζω να σας αρέσει.. http://www.youtube.com/watch?v=n6gtVhUYDgQ

    Πολύ ωραίο βίντεο Γεράσιμε… Άντε ένα τέτοιο και στις φάσες με περισσότερες τουφεκιές…

    Κωνσταντίνος
    http://hunting-with-spaniels.blogspot.gr/ http://www.youtube.com/user/alexgi1111/videos?view=0&flow=grid

     

    Να σαι καλά ρε φίλε..Απο το στόμα σου και στου Θεού το αφτί ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #438137

    Shotkam σε πιατάκια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #440620

    Καλησπερα παιδια.επειδη ενδιαφερομαι για την αγορα μιας καμερας για το οπλο εχετε να προτεινετε κατι(σε λογικη τιμη);Επισης αν καποιος ξερει θα μπορουσε να μου εξηγησει το θεμα με τις μοιρες(πλεονεκτηματα,μειονεκτηματα);
    Ευχαριστω εκ των προτερων!
    giannis222

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440673

    Καλησπερα παιδια.επειδη ενδιαφερομαι για την αγορα μιας καμερας για το οπλο εχετε να προτεινετε κατι(σε λογικη τιμη);Επισης αν καποιος ξερει θα μπορουσε να μου εξηγησει το θεμα με τις μοιρες(πλεονεκτηματα,μειονεκτηματα);<br>
    Ευχαριστω εκ των προτερων!<br>
    giannis222

    φιλε για το κυνηγι υπαρχει μονο μια καμερα που κανει καλη δουλεια ,ειναι η shotkam γυρω στα 700ευρω

    εγω εχω μια contour roam με 180 μοιρες ληψη ομως οι 180 μοιρες δεν κανουν για εμας διοτι δεν φαινετε το πουλι καλα, αντιθετα η shotkam εχει φακο με ληψη στις 60 μοιρες και κανει καταπληκτικες ληψης διοτι βλεπεις απο πολυ κοντα και τα πουλια αλλα ακομα και την τουφεκια σου!!!!!!

    δες παραπανω το βιντεο που εχει βαλει ο thor600 με σπασιμο στα πιατακια……ειναι η πρωτη καμερα που καταφεραμε και ειδαμε τα πιατακια να σπανε καμια αλλη δεν μπορει να σου δωσει τετοιο αποτελεσμα!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #440698

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>giannis222 wrote:</div>
    Καλησπερα παιδια.επειδη ενδιαφερομαι για την αγορα μιας καμερας για το οπλο εχετε να προτεινετε κατι(σε λογικη τιμη);Επισης αν καποιος ξερει θα μπορουσε να μου εξηγησει το θεμα με τις μοιρες(πλεονεκτηματα,μειονεκτηματα);<br><br>
    Ευχαριστω εκ των προτερων!<br><br>
    giannis222

    φιλε για το κυνηγι υπαρχει μονο μια καμερα που κανει καλη δουλεια ,ειναι η shotkam γυρω στα 700ευρω

    εγω εχω μια contour roam με 180 μοιρες ληψη ομως οι 180 μοιρες δεν κανουν για εμας διοτι δεν φαινετε το πουλι καλα, αντιθετα η shotkam εχει φακο με ληψη στις 60 μοιρες και κανει καταπληκτικες ληψης διοτι βλεπεις απο πολυ κοντα και τα πουλια αλλα ακομα και την τουφεκια σου!!!!!!

    δες παραπανω το βιντεο που εχει βαλει ο thor600 με σπασιμο στα πιατακια……ειναι η πρωτη καμερα που καταφεραμε και ειδαμε τα πιατακια να σπανε καμια αλλη δεν μπορει να σου δωσει τετοιο αποτελεσμα!!!!!<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    “οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!”

    Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!!

    ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!! [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    </div>

    το ξερω φιλε μου οτι η shotkam ειναι η καλυτερη αλλα ειναι ακριβη.καποια αλλη προταση δεν υπαρχει;εχω δει σε video και αλλες καμερες με αξιολογα αποτελεσματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440700

    το ξερω φιλε μου οτι η shotkam ειναι η καλυτερη αλλα ειναι ακριβη.καποια αλλη προταση δεν υπαρχει;εχω δει σε video και αλλες καμερες με αξιολογα αποτελεσματα.

    ολες οι extreme καμερες τραβανε στις 180 μοιρες, μονο η shotkam τραβαει στις 60 μοιρες…..αρα προς το παρον δεν υπαρχει αλλη καμερα που να της ‘μοιαζει’!!!! δεν ειμαι κανενας ειδικος απλα αυτο γνωριζω, αν κανω λαθος ας με διορθωσει οποιος γνωριζει κατι διαφορετικο!!!

    ληψεις με καλα αποτελεσματα μπορει να δεις απο απλες καμερες χειρος, οχι Gun cam!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #440725

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>giannis222 wrote:</div>
    το ξερω φιλε μου οτι η shotkam ειναι η καλυτερη αλλα ειναι ακριβη.καποια αλλη προταση δεν υπαρχει;εχω δει σε video και αλλες καμερες με αξιολογα αποτελεσματα.

    ολες οι extreme καμερες τραβανε στις 180 μοιρες, μονο η shotkam τραβαει στις 60 μοιρες…..αρα προς το παρον δεν υπαρχει αλλη καμερα που να της “μοιαζει’!!!! δεν ειμαι κανενας ειδικος απλα αυτο γνωριζω, αν κανω λαθος ας με διορθωσει οποιος γνωριζει κατι διαφορετικο!!!

    ληψεις με καλα αποτελεσματα μπορει να δεις απο απλες καμερες χειρος, οχι Gun cam!!!!<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    “οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!”

    Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!!

    ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!! [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    </div>

    Όντως Μάνο, σαν την Shotkam δεν υπάρχει άλλη. Απίστευτες δυνατότητες. Κάνει για μάθημα πήλινου στόχου δηλαδή απενημέρωση μετά τις βολές για εντοπισμό και διόρθωση των λαθών σκόπευσης. Αλλά είναι πανάκριβη η άτιμη. Το θέμα είναι τι ζητάει ο καθένας από την κάμερα του.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 342 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων